Dovolená v Asii – kam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana Sukr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.22 08:28
Dovolená v Asii – kam?

Zdravím všechny. Kam se letos chystáte na dovolenou? Zatím to podle všeho vypadá, že si budeme moct vycestovat kamkoliv, kam nám peněženka dovolí. Já bych letos chtěla dovolenou v Asii. Ale vlastně moc nevím, odkud začít a jak vybírat. Jako nějaké rady na místa jsem našla tady. Ale věřím, že toho bude mnohem více. Ale zase si říkám, že stránky, které nabízejí cestovní pojištění, dají tipy na ty fakt prověřené destinace. Což by se mi při první návštěvě asi líbilo více než cestování takzvaně na blind.

Reakce:
MalinaPavel1981
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.22 02:45

Já za sebe teda můžu doporučit Thajsko. Byl jsem tam asi před 4 lety a na tu dovolenou asi jen tak nezapomenu. Hrozně rád bych se tam někdy podíval znovu, jen teď to s těmi restrikcemi moc nešlo. Pokud byste se tam ale chystala vydat, tak bych měl jeden tip. Určitě je dobré si předem zařídit očkování na dovolenou

Jirka Střádek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.22 10:17

Thajsko super. Byli jsme tam zhruba měsíc, částečně jsme i pracovali, ale hlavně se flákali. Měli jsme to jako odměnu a zaplatily nám to investice do zlata Ale zase jsme se tam nechtěli úplně celých 30 dní válet, takže vzhledem k tomu, že děláme oba dva z domova a podnikáme na internetu, tak jsme pár hodin denně věnovali i práci. :) Většinou teda..)

Roman Tyčka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.22 09:07

Já za sebe můžu doporučit Bali. Byl jsem tam kdysi tři měsíce a z toho dva měsíce pracoval. Byla to super brigáda , kde jsem si sice nevydělal tisíce, ale plně mi to zafinancovalo zážitky tam. Takže taková tříměsíční dovolená, ze které jsem se nevrátil vycucnutý od peněz. A ta příroda je tam snad nejhezčí v celé Asii. Jen je to v poslední době takové asijské Chorvatsko, takže s tím musíte trochu počítat.

Magda Horká
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.22 13:29

Jestli chcete zažít luxusní dovču, mrkněte se sem https://www.cklub.cz/…ko/barcelona . Já vím, není to žádná Asie, ale určitě neprohloupíte. Já měla vždycky taky přehnané vyhlídky, že chci vidět Ameriku, Austrálii i tu Asii, ale ve výsledku jsem zjistila, že je mi dobře tam, kde se dorozumím. Což po Evropě jde snadno, v Asii vám přeji hodně štěstí.

Martasvedova7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.22 00:28

Také letos s manželem plánujeme nějakou větší dovolenou. Dlouho jsem nikde nebyla, a tak jsem ani dlouho neřešila pojištění. Kde se dá teď sehnat výhodně cestovní pojištění?

SarynaK
18 příspěvků 9.6.22 11:31

Můj sen je Bali :-)

Zlatkavyjidakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.22 00:16

Také jsem řešila cestovní pojištění po delší době a vyzkoušela jsem to online. Vyřídila jsem to vše od počítače přes srovnávač pojištění. Nemusíte tak nikam jít a je to rychlé a výhodné.

Martasvedova7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.22 19:34

Já jsem už o srovnávači pojištění něco málo slyšela. Který jste použila? A je to tedy opravdu jednoduché? I to vyřízení pak?

Zlatkavyjidakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.22 22:41

Mám dobrou zkušenost se srovnávačem pojištění https://www.klik.cz/ , který je jednoduchý a to pro mě bylo opravdu nejdůležitější, aby to nebylo nějak moc složité. Během chvíle si uděláte srovnání cestovního nebo i jiného pojištění a vyřídíte to pak i online na stejném srovnávači.

Nikitushe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.22 16:02

Taky dělám pojištění online, je to nejrychlejší a hlavně je pojištění ještě od toho samého dne.

hanulevr111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.22 11:46

Do Asie bych se taky hrozně ráda podívala. Nejraději asi do Thajska, to mě láká. Letos to ale určitě nevyjde. Už se začínám pomalu smiřovat s tím, že letos se prostě k moři nepodívám, nejsou na to peníze. Co ale s manželem teď plánujeme je, že si koupíme nějaké věci na kempování z https://armik.cz/ a vyrazíme do nějakého kempu tady u nás nebo na Slovensku. To Slovensko by vlastně nemuselo být špatné.

Váš příspěvek