Doplněk stravy na klouby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
114 příspěvků 27.9.21 18:30
Doplněk stravy na klouby

Ahoj všichni, užíváte nějaký doplněk na klouby? Pobolívají mě kolena, tak si říkám, že bych si něco pořídila.

Reakce:
Baliska
58 příspěvků 29.9.21 23:17

Zdravím, kupte si kolagen. Má výborné výsledky na klouby a chrupavky, ale i na pleť, vlasy a nehty.

Evča J.
114 příspěvků 29.9.21 23:34

@Baliska Díky za doporučení. Je pravda, že kolagen se všeobecně doporučuje, jen mě zajímá, jestli fakt pomáhá?

Baliska
58 příspěvků 30.9.21 22:39

Já na sobě teda změnu vidím, a nejen já - kolegyně v práci si taky všimly a ptaly se mě, jestli jsem nebyla na výplni vrásek. Kupuju si Col Du Marine, kdyby jste chtěla doporučit značku.

Aliche
25 příspěvků 1.10.21 22:33

Zdravím, tuto značku taky doporučuji, objednávám ho tady https://www.coldumarine.cz/…olagen-150-g

Jarošš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 08:57
Kloubní výživa na dlouhodobé užívání

Dobrý den, užíváte tu někdo doplněk stravy na klouby, nebo víte o něčem, co je určeno na dlouhodobé užívání? Rád bych začal brát něco co budu brát půl roku, nebo klidně celý rok v kuse a pravidelně a budu mít jistotu, že klouby budou v pořádku a dostane se jim patřičná výživa. Začínám pociťovat, že klouby už nejsou to co před lety :nevim:

Horak Jiri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 10:15

Potřebuješ půjčku? Norton Finance nabízí půjčky od minimální částky 50 000 kc do maximální částky 400 000 000,00 kc za nízkou úrokovou sazbu 2%. pošlete nám e -mail, pokud máte zájem.
horakjir55@gmail.com

mykonosi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.21 15:20
@Jarošš píše:
Dobrý den, užíváte tu někdo doplněk stravy na klouby, nebo víte o něčem, co je určeno na dlouhodobé užívání? Rád bych začal brát něco co budu brát půl roku, nebo klidně celý rok v kuse a pravidelně a budu mít jistotu, že klouby budou v pořádku a dostane se jim patřičná výživa. Začínám pociťovat, že klouby už nejsou to co před lety :nevim:

Dlouhodobě je určitě dobré brát vitamin D, Glukosamin a Chondroitin. K zahození není ani MSM a kolagen. Já beru doplněk stravy Kloubin, hlavně teda z lenosti, protože nechci skupovat všechny látky na klouby a taky protože mi dobře vyživil klouby, když náročně sportuju. Méně mě bolí kolena a je to proto znát.

Jančakecalka
103 příspěvků 12.11.21 09:28

Dlouhodobě beru vitamín D3 extra od Biominu a k němu ještě na doplnění calcium a K2, všechny tyto vitamíny se navzájem hodně podporují, mám artrozu v koleni a od doby, kdy si beru tohle, tak je klid od bolestí, nic mě neomezuje, doktor řekl, že déčko je na kosti a klouby základ.

Sladkovajaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.22 22:29

Můžete mi někdo doporučit prosím výživu na klouby, která vám opravdu pomohla? Kterou má tedy smysl užívat?

Martinasvarovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.22 16:51

Po tom co jsem vyzkoušela několik výživ na klouby bez nějakého výsledku, jsem se už naštvala a na nějakou dobu jsem s doplňky stravy na klouby přestala. Když jsem však měla bolesti kloubů i při chůzi, tak jsem se zeptala ortopeda a ten mi doporučil vhodnou výživu na klouby.

Sladkovajaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.22 12:11

Můžete mi prosím říct, jakou výživu na klouby vám doktor poradil? co vám doporučil?

Martinasvarovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.22 16:14

Doporučil mi kompletní výživu na klouby, která opravdu pomáhá. Můžete se podívat na doplněk stravy pro správnou výživu kloubů https://enerex-vitaminy.cz/…7371802.html Už po necelém měsíci pravidelného užívání jsem cítila velkou úlevu od bolesti kloubů.

Váš příspěvek