Doplněk stravy na klouby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
109 příspěvků 27.9.21 18:30
Doplněk stravy na klouby

Ahoj všichni, užíváte nějaký doplněk na klouby? Pobolívají mě kolena, tak si říkám, že bych si něco pořídila.

Reakce:
Baliska
41 příspěvků 29.9.21 23:17

Zdravím, kupte si kolagen. Má výborné výsledky na klouby a chrupavky, ale i na pleť, vlasy a nehty.

Evča J.
109 příspěvků 29.9.21 23:34

@Baliska Díky za doporučení. Je pravda, že kolagen se všeobecně doporučuje, jen mě zajímá, jestli fakt pomáhá?

Baliska
41 příspěvků 30.9.21 22:39

Já na sobě teda změnu vidím, a nejen já - kolegyně v práci si taky všimly a ptaly se mě, jestli jsem nebyla na výplni vrásek. Kupuju si Col Du Marine, kdyby jste chtěla doporučit značku.

Aliche
23 příspěvků 1.10.21 22:33

Zdravím, tuto značku taky doporučuji, objednávám ho tady https://www.coldumarine.cz/…olagen-150-g

Jarošš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 08:57
Kloubní výživa na dlouhodobé užívání

Dobrý den, užíváte tu někdo doplněk stravy na klouby, nebo víte o něčem, co je určeno na dlouhodobé užívání? Rád bych začal brát něco co budu brát půl roku, nebo klidně celý rok v kuse a pravidelně a budu mít jistotu, že klouby budou v pořádku a dostane se jim patřičná výživa. Začínám pociťovat, že klouby už nejsou to co před lety :nevim:

Horak Jiri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 10:15

Potřebuješ půjčku? Norton Finance nabízí půjčky od minimální částky 50 000 kc do maximální částky 400 000 000,00 kc za nízkou úrokovou sazbu 2%. pošlete nám e -mail, pokud máte zájem.
horakjir55@gmail.com

Váš příspěvek