Domy Canaba zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezpedro
62 příspěvků 13.3.20 13:58
Domy Canaba zkušenosti

Dobrý den, zajímalo by mě jestli má někdo osobní zkušenost nebo má někoho ve svém okolí kdo s touhle firmou Canaba postavil nějaký dům. Jsme teprve ve fázi vybírání a volíme mezi více firmama ale u téhle se mi domy líbí nejvíc, jsou takové prostornější a vzdušnější. Nechci se ale do něčeho pouštět aniž bych slyšela nějaký objektivní názor a jelikož z mých kamarádek nikdo zkušenost nemá tak jsem se chtěla obrátit sem jestli se tu někdo takový najde. Budu ráda i když mi sem hodíte návrhy i na nějaké další firmy pokud s ní budete mít dobré zkušenosti. Díky

Reakce:
kometaH
105 příspěvků 1.4.20 19:06

Ahoj, hele není to čerstvá zkušenost ale dům od nich máme. Dostavený roku 2011. Postavili jsme s nimi dům Ideal, který je podle mě dobrý v tom že je prostorný, pokojů má tak akorát a je, nebo byl, za dobrou cenu, nevím jak jsou na tom s cenami teď.

terezpedro
62 příspěvků 9.4.20 11:50

@kometaH Přesně něco takového jsem chtěla slyšet :D a takže jste i po těch letech s domem spokojený? Neřešili jste nějaké vady a pokud ano, jak probíhala reklamace, bylo to v klidu? Já se totiž v tom domě od nich už docela vidím, ale nechci si vysnít něco co nakonec bude vypadat úplně jinak. Mě se zatím nejvíc líbí dům Uno, protože je takový malinký a útulný s tím že s počtem pokojů nám sedí, z těch větších Romance protože ta prosklená plocha dole je prostě boží :D

kometaH
105 příspěvků 15.4.20 16:52

@terezpedro Spokojený jsme moc, už si nedokážu ani představit že bychom bydleli v bytě. A žádnou reklamaci jsme neřešili, nebo se aspoň nic nevybavuju.
To chápu, já se v tom domě taky viděla hned od začátku. Zkuste si zajet do vzorového centra, až bude otevřený, nebo jestli to mají nějak zpřístupněný teď. Tam se vás chytne prodejce a o každém domu něco řekne, poradí jak by se co dalo udělat a tak.

milka7
58 příspěvků 22.4.20 11:55

@terezpedro My od nich máme dům Uno, ten je jako čert z pohádky Princezna ze mlejna: „malej, ale šikovnej“ :D a jako fakt, i když vypadá z venku opravdu male, tak uvnitř je prostotu dost, 4+1 nám bohatě stačí a za tu cenu je to fakt bomba barák.

terezpedro
62 příspěvků 6.5.20 11:10
@milka7 píše:
@terezpedro My od nich máme dům Uno, ten je jako čert z pohádky Princezna ze mlejna: „malej, ale šikovnej“ :D a jako fakt, i když vypadá z venku opravdu male, tak uvnitř je prostotu dost, 4+1 nám bohatě stačí a za tu cenu je to fakt bomba barák.

to je hezké přirovnání :lol: takže i přes to jak je malý je dost prostorný? Já zatím viděla jen virtuální prohlídky a tam to tak působí ale bála jsem se aby to nějak nezkreslovalo. A ano, právě díky té ceně se nám zatím zamlouvá nejvíc.

milka7
58 příspěvků 15.5.20 12:28
@terezpedro píše:
to je hezké přirovnání :lol: takže i přes to jak je malý je dost prostorný? Já zatím viděla jen virtuální prohlídky a tam to tak působí ale bála jsem se aby to nějak nezkreslovalo. A ano, právě díky té ceně se nám zatím zamlouvá nejvíc.

Jo je, i když nevím jestli zrovna já to můžu soudit, protože my jsme se stěhovali z 2+kk, takže pro nás je to jako vila :lol: ale opravdu nám bohatě stačí, pokojů je dost, a ve všech je dostatek místa jak pro nás tak pro děti si myslím. Tak si zkuste zajet někam kde Canaba má tenhle dům vystavený abyste se mohli podívat jak to vypadá naživo, my jsme to ještě před koupí udělali abychom věděli do čeho jdeme.

terezpedro
62 příspěvků včera v 11:03
@milka7 píše:
Jo je, i když nevím jestli zrovna já to můžu soudit, protože my jsme se stěhovali z 2+kk, takže pro nás je to jako vila :lol: ale opravdu nám bohatě stačí, pokojů je dost, a ve všech je dostatek místa jak pro nás tak pro děti si myslím. Tak si zkuste zajet někam kde Canaba má tenhle dům vystavený abyste se mohli podívat jak to vypadá naživo, my jsme to ještě před koupí udělali abychom věděli do čeho jdeme.

Příští týden jedeme do toho vzorového centra, dohodli jsme se s panem Kohoutem že nás provede a ke každému domu nám něco řekne abychom měli přehled, ale už se těším až konečně uvidím to Uno, už jsme se s manželem dohodli že jestli bude dost prostorný tak do toho půjdeme :)

Váš příspěvek