Domy Canaba zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezpedro
65 příspěvků 13.3.20 13:58
Domy Canaba zkušenosti

Dobrý den, zajímalo by mě jestli má někdo osobní zkušenost nebo má někoho ve svém okolí kdo s touhle firmou Canaba postavil nějaký dům. Jsme teprve ve fázi vybírání a volíme mezi více firmama ale u téhle se mi domy líbí nejvíc, jsou takové prostornější a vzdušnější. Nechci se ale do něčeho pouštět aniž bych slyšela nějaký objektivní názor a jelikož z mých kamarádek nikdo zkušenost nemá tak jsem se chtěla obrátit sem jestli se tu někdo takový najde. Budu ráda i když mi sem hodíte návrhy i na nějaké další firmy pokud s ní budete mít dobré zkušenosti. Díky

Reakce:
kometaH
105 příspěvků 1.4.20 19:06

Ahoj, hele není to čerstvá zkušenost ale dům od nich máme. Dostavený roku 2011. Postavili jsme s nimi dům Ideal, který je podle mě dobrý v tom že je prostorný, pokojů má tak akorát a je, nebo byl, za dobrou cenu, nevím jak jsou na tom s cenami teď.

terezpedro
65 příspěvků 9.4.20 11:50

@kometaH Přesně něco takového jsem chtěla slyšet :D a takže jste i po těch letech s domem spokojený? Neřešili jste nějaké vady a pokud ano, jak probíhala reklamace, bylo to v klidu? Já se totiž v tom domě od nich už docela vidím, ale nechci si vysnít něco co nakonec bude vypadat úplně jinak. Mě se zatím nejvíc líbí dům Uno, protože je takový malinký a útulný s tím že s počtem pokojů nám sedí, z těch větších Romance protože ta prosklená plocha dole je prostě boží :D

kometaH
105 příspěvků 15.4.20 16:52

@terezpedro Spokojený jsme moc, už si nedokážu ani představit že bychom bydleli v bytě. A žádnou reklamaci jsme neřešili, nebo se aspoň nic nevybavuju.
To chápu, já se v tom domě taky viděla hned od začátku. Zkuste si zajet do vzorového centra, až bude otevřený, nebo jestli to mají nějak zpřístupněný teď. Tam se vás chytne prodejce a o každém domu něco řekne, poradí jak by se co dalo udělat a tak.

milka7
64 příspěvků 22.4.20 11:55

@terezpedro My od nich máme dům Uno, ten je jako čert z pohádky Princezna ze mlejna: „malej, ale šikovnej“ :D a jako fakt, i když vypadá z venku opravdu male, tak uvnitř je prostotu dost, 4+1 nám bohatě stačí a za tu cenu je to fakt bomba barák.

terezpedro
65 příspěvků 6.5.20 11:10
@milka7 píše:
@terezpedro My od nich máme dům Uno, ten je jako čert z pohádky Princezna ze mlejna: „malej, ale šikovnej“ :D a jako fakt, i když vypadá z venku opravdu male, tak uvnitř je prostotu dost, 4+1 nám bohatě stačí a za tu cenu je to fakt bomba barák.

to je hezké přirovnání :lol: takže i přes to jak je malý je dost prostorný? Já zatím viděla jen virtuální prohlídky a tam to tak působí ale bála jsem se aby to nějak nezkreslovalo. A ano, právě díky té ceně se nám zatím zamlouvá nejvíc.

milka7
64 příspěvků 15.5.20 12:28
@terezpedro píše:
to je hezké přirovnání :lol: takže i přes to jak je malý je dost prostorný? Já zatím viděla jen virtuální prohlídky a tam to tak působí ale bála jsem se aby to nějak nezkreslovalo. A ano, právě díky té ceně se nám zatím zamlouvá nejvíc.

Jo je, i když nevím jestli zrovna já to můžu soudit, protože my jsme se stěhovali z 2+kk, takže pro nás je to jako vila :lol: ale opravdu nám bohatě stačí, pokojů je dost, a ve všech je dostatek místa jak pro nás tak pro děti si myslím. Tak si zkuste zajet někam kde Canaba má tenhle dům vystavený abyste se mohli podívat jak to vypadá naživo, my jsme to ještě před koupí udělali abychom věděli do čeho jdeme.

terezpedro
65 příspěvků 29.5.20 11:03
@milka7 píše:
Jo je, i když nevím jestli zrovna já to můžu soudit, protože my jsme se stěhovali z 2+kk, takže pro nás je to jako vila :lol: ale opravdu nám bohatě stačí, pokojů je dost, a ve všech je dostatek místa jak pro nás tak pro děti si myslím. Tak si zkuste zajet někam kde Canaba má tenhle dům vystavený abyste se mohli podívat jak to vypadá naživo, my jsme to ještě před koupí udělali abychom věděli do čeho jdeme.

Příští týden jedeme do toho vzorového centra, dohodli jsme se s panem Kohoutem že nás provede a ke každému domu nám něco řekne abychom měli přehled, ale už se těším až konečně uvidím to Uno, už jsme se s manželem dohodli že jestli bude dost prostorný tak do toho půjdeme :)

Foraxxie
58 příspěvků 9.6.20 13:48

Jak probíhala ta prohlídka, my jsme teď taky na začátku rozhodování. Nám se zatím podle toho co jsme se dočetli na jejich webu nejvíc líbí dům Ideal. Tak jsme taky přemýšleli že bychom si zajeli se na něj přímo podívat, ale mysleli jsme že si to člověk může projít sám, je lepší když jde s vámi ten prodejce? Řekl vám něco užitečného?

terezpedro
65 příspěvků 30.6.20 14:37
@Foraxxie píše:
Jak probíhala ta prohlídka, my jsme teď taky na začátku rozhodování. Nám se zatím podle toho co jsme se dočetli na jejich webu nejvíc líbí dům Ideal. Tak jsme taky přemýšleli že bychom si zajeli se na něj přímo podívat, ale mysleli jsme že si to člověk může projít sám, je lepší když jde s vámi ten prodejce? Řekl vám něco užitečného?

Ahoj, no hele s panem Kohoutem jsme prošli všechny domy co tam mají, ke každému nám řekl nějaké slovo. Ideal je krásný, mají je tam i zařízený a rovnou bych si představila tam bydlet :lol: I dům Romance je super s těmi velkými okny dole, ale nám ten Uno nejvíc sedí cenou, ale báli jsme se že bude hodně malinký a vůbec, takže do něj opravdu půjdeme. Ještě se musíme s prodejcem na všem domluvit, ale bude náš. Co se ještě týče tý prohlídky, domy si i můžeš projít sama podle mě, ale Pan Kohout ke každému domu řekl podle mě dost užitečné informace, my se i ptali kolik bude stát když třeba budeme chtít něco navíc a on nám byl schopný rovnou říct na kolik by tedy dům celkově vyšel, případně jaké „kosmetické“ úpravy se dají na domě udělat, takže podle mě je lepší si aspoň ten dům který byste chtěli projít s prodejcem.

Foraxxie
58 příspěvků 9.7.20 13:21
@terezpedro píše:
Ahoj, no hele s panem Kohoutem jsme prošli všechny domy co tam mají, ke každému nám řekl nějaké slovo. Ideal je krásný, mají je tam i zařízený a rovnou bych si představila tam bydlet :lol: I dům Romance je super s těmi velkými okny dole, ale nám ten Uno nejvíc sedí cenou, ale báli jsme se že bude hodně malinký a vůbec, takže do něj opravdu půjdeme. Ještě se musíme s prodejcem na všem domluvit, ale bude náš. Co se ještě týče tý prohlídky, domy si i můžeš projít sama podle mě, ale Pan Kohout ke každému domu řekl podle mě dost užitečné informace, my se i ptali kolik bude stát když třeba budeme chtít něco navíc a on nám byl schopný rovnou říct na kolik by tedy dům celkově vyšel, případně jaké „kosmetické“ úpravy se dají na domě udělat, takže podle mě je lepší si aspoň ten dům který byste chtěli projít s prodejcem.

Aha, tak to jo, a to se musím asi objednat co? Já právě myslela že s vámi jen jde a čeká jestli se na něco zeptáte, ale když to umí i spočítat všechno tak to je dobrý. A jsou tam i vybavený ty domy jo? To je supr, já právě myslela že to bude holobyt a já nemám dobrou prostorovou orientaci, takže bych byla ztracená :D tak to je hodně supr.

terezpedro
65 příspěvků 23.7.20 12:57
@Foraxxie píše:
Aha, tak to jo, a to se musím asi objednat co? Já právě myslela že s vámi jen jde a čeká jestli se na něco zeptáte, ale když to umí i spočítat všechno tak to je dobrý. A jsou tam i vybavený ty domy jo? To je supr, já právě myslela že to bude holobyt a já nemám dobrou prostorovou orientaci, takže bych byla ztracená :D tak to je hodně supr.

No jako asi je lepší si tam předem zavolat a s nějakým prodejcem se domluvit na čase. Ale asi tam někdo bude i kdybyste se neobjednali. A podle mě je fakt lepší si to projít s ním, říkám, nám řekl o každém domě něco, a byli to docela užitečné informace. A jo, neboj se, domy jsou vybavený, a opravdu hezky, takhle bych si to dokázala i představit.

Mamkoi
45 příspěvků včera v 09:56
@Foraxxie píše:
Aha, tak to jo, a to se musím asi objednat co? Já právě myslela že s vámi jen jde a čeká jestli se na něco zeptáte, ale když to umí i spočítat všechno tak to je dobrý. A jsou tam i vybavený ty domy jo? To je supr, já právě myslela že to bude holobyt a já nemám dobrou prostorovou orientaci, takže bych byla ztracená :D tak to je hodně supr.

My jsme se taky domlouvali předem po telefonu. Podle mě je to mnohem lepší když půjdete s prodejcem, já třeba stavebnictví neznalá jsem hodně uvítala že mi všechno popsal a vysvětlil jak funguje, i nám dal náčrt půdorysu domu abychom doma mohli různé věci lépe promyslet a měli něco před sebou.

Váš příspěvek