Dobrá aku sekačka na zahradu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jankolmannn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 13:24
Dobrá aku sekačka na zahradu

Podle čeho vybrat dobou aku sekačku? Také jsem o tom už právě několikrát přemýšlel…

Reakce:
Martinprecechtel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.22 11:38

Já jsem tohle řešil v létě, kdy jsem vybíral novou sekačku na menší zahradu. Vybral jsem aku sekačku, která má dvě baterie, velký záběr a je úžasně tichá. Můžete s tím v pohodě začít hned brzo ráno sekat a neprobudíte ani sousedy.

Jankolmannn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.22 14:56

Jakou kapacitu mají ty baterie v sekačce? Od koho jste sekačku kupoval nebo tedy spíš jakou sekačku jste vybral?

Martinprecechtel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.22 17:23

Vybral jsem si tento model https://www.rucni-naradi.cz/…acni-sekacka , který dokáže pracovat opravdu tiše a má velký záběr. Se sekačkou jsem spokojený je bezúdržbová. Jen doporučuji to po sečení vždy pořádně pročistit v prostoru nože, aby tam nezůstávala zaschnutá tráva.

Toužimský Ludvík
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.22 10:56

Já jsem kdysi dal na jeden PR článek a AKU sekačku si pořídil. Na menší zahradu by to asi bylo fajn, ale my máme normálně velkou zahradu a na tu to prostě nedostačuje. Docela dlouho trvalo vždycky nastavování, sekačka to na jedno nabití neudělala (ostatně to dodnes neudělám ani na jednu nádrž u benzinové). :) Takže za mě je to fajn, když máte menší zahradu. Klidně bych šel do Worxe, který není moc známý, ale vyčnívá kvalitou. :)

RičínoPrecht
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.22 11:20

Já nevím… Ty aku sekačky, to jsou prostě takový prdítka, možná tak na nějaký trávníček na zahradu. Já jsem si velkou sekačku postavil sám. Jeden autoservis u nás ve městě likvidoval odpad a staré díly, tak jsem tam zaskočil a v podstatě za cenu šrotu si koupil většinu potřebného. A pak se na zimu zavřel do dílny a postavil si vlastní traktůrek i s kosící lištou.

Heldovka
66 příspěvků 10.3.22 15:00

Tak to respekt, že jste dokázal něco takového sestavit. Tak ať to dobře maká. :palec:

Váš příspěvek