Dna u ženy 35 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta2016
1 příspěvek 18.12.16 19:38
Dna žena 35 let

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda může dna probíhat i v nějaké lehčí formě. Ve čtvrtek večer mě z ničeho nic začal bolet palec na levé ruce a i otekl. Dnes je neděle, otok už téměř zmizel, při pokrčení ještě trochu bolí. Nicméně dnes ráno se probudím, jdu otevřít okno a píchne mě v kloubu u palce na noze. Žádný otok, ani začervenání na noze není a píchnutí pocítím jen asi při tvrdším došlapu. Jinak to nebolí a ani ten palec na ruce defakto nebolel a to jsem velký bolestínek. Jinak jsem v úterý a ve středu jedla celkem dost čočkové polévky a ve čtvrtek ten palec na ruce a dnes v neděli to píchání v kloubu u palce na noze. Jinak i cítím jakoby levý kotník a kolena. Ne jako bolest, ale jakoby takový pocit, že o tom prostě vím. Nejhorší je, že jsem od čtvrtka i nachlazená. Proč by mě ale natekl prst na levé ruce z nachlazení. Spíš si to dávám do souvislosti s tou Dnou. Ta čočka, palec na ruce, pak píchání v kloubu u palce na noze, ale defakto to vůbec nebolí, jen při došlapu a ten prst na ruce už jen při ohybu. Tak já jsem z toho jelen. Myslíte, že je to teprve jen nějaký lehký příznak Dny, která se teprve projeví? Moc děkuji za názor.

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama