Dna u ženy 35 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta2016
1 příspěvek 18.12.16 19:38
Dna žena 35 let

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda může dna probíhat i v nějaké lehčí formě. Ve čtvrtek večer mě z ničeho nic začal bolet palec na levé ruce a i otekl. Dnes je neděle, otok už téměř zmizel, při pokrčení ještě trochu bolí. Nicméně dnes ráno se probudím, jdu otevřít okno a píchne mě v kloubu u palce na noze. Žádný otok, ani začervenání na noze není a píchnutí pocítím jen asi při tvrdším došlapu. Jinak to nebolí a ani ten palec na ruce defakto nebolel a to jsem velký bolestínek. Jinak jsem v úterý a ve středu jedla celkem dost čočkové polévky a ve čtvrtek ten palec na ruce a dnes v neděli to píchání v kloubu u palce na noze. Jinak i cítím jakoby levý kotník a kolena. Ne jako bolest, ale jakoby takový pocit, že o tom prostě vím. Nejhorší je, že jsem od čtvrtka i nachlazená. Proč by mě ale natekl prst na levé ruce z nachlazení. Spíš si to dávám do souvislosti s tou Dnou. Ta čočka, palec na ruce, pak píchání v kloubu u palce na noze, ale defakto to vůbec nebolí, jen při došlapu a ten prst na ruce už jen při ohybu. Tak já jsem z toho jelen. Myslíte, že je to teprve jen nějaký lehký příznak Dny, která se teprve projeví? Moc děkuji za názor.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek