Dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romculka13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 16:13
Dieta

Neprodáváte někdo Ketomix polévky, omelety atd. co jste nevyužily?

Reakce:
Viktorkaaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.22 10:43

Kupte si novou. Já jsem takhle brala v bazárku a byla jsem z toho zklamaná. Myslela jsem si, že se vejdu do Replay oblečení a vůbec to nefungovalo. A to jsem do toho ještě zařadila fakt hodně pohybu. Jakože fakt hodně. Denně jsem nachodila přes patnáct kilometrů. Měla jsem to i ve fit náramku, který mi vibroval, když jsem neměla nachozený denní limit. ;-)

Novak4566
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 16:56

Dobrý den, také jsem měla poměrně velké problémy s hubnutím. Šlo hlavně o to, že jsem se nažila změnit svůj jídelníček na zdravější stravu, což vedlo i k tomu, že to moje tělo nechtělo úplně přijmout. Hodně mě teda nadýmaly například piniové ořechy , které jsou sice zdravé, ale nemělo by se to s nimi přehánět.

VanduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.22 19:42

Co vyzkoušet ketofit? Tam jsou ta jídla mnohem chutnější :)

Lišák Pedro
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.22 09:28

Ketofit určitě ne. To jsou akorát tahačky na peníze. Nejlepší dieta je stejně pohyb a nejíst. Já mám hodně sedavé zaměstnání. Dělám klientům věci jako SEO a celkově obsahový marketing, takže celý den na židli a u klávesnice. Ale najdu si každý den prostě hodinu na to, abych se hýbal. Ať už jde o běhání, procházku nebo sebou mlátím na podlaze a cvičím. ;-) A kila jdou dolů a navíc narůstá i svalová hmota.

Michaela6969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.22 20:13

Nejlepší zkušenost mám tady s tou dietou www.ketodiet.cz. Jídla mají opravdu dobrá takže jsem neměla problém vydržet ty 4. týdny bez toho aniž bych ji porušila.

Zuzka Pomalá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.22 12:20

Bohužel neprodávám. Sama toho potřebuju docela dost. Teď jsem ale objevila granola hesters life a asi jsem si toho objednala víc, než budu potřebovat. Tak kdybyste někdo chtěl, tak to můžu prodat. Je to fakt fajn. Jsou to super granola kaše s ořechy a různými přísadami. Doporučuji všem, kdo to s hubnutím myslí vážně. ;-)

Váš příspěvek