Co na zápach z úst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Derox 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 14:17
Diagnoza

V posledním týdnu se u mne projevili zdravotní obtíže a to ve formě , že v průběhu dne cítím kolem sebe nesnesitelný zápach, který mohu přirovnat k vůni olomouckých syrečku.
Tento cítím jak v prostoru nosu tak v hrdle a ústech. Tyto obtíže jsou nepravidelné, kdy je necítím po celou dobu dne, ale v průběhu dne několikrát. Nevím s čím by toto mohlo být spojeno.

Reklama

Reklama

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 03.09.10 15:12

fascinující.....

nenapadlo vás si koupit olomoucké syrečky?.....třeba by to pomohlo…

možné je všechno - pokud nemáte další příznaky a nic jiného vás netrápí tak to může být infekce v dutině ústní - tedy náká bakteriální struktura..nebo je možné že trpíte halucinacemi…

Hanka.XY
71 příspěvků 03.09.10 17:32

A zkusila jste zajít k zubnímu lékaři? Zápach z úst je nejčastěji způsoben kazy (a to i mezizubními), bakteriemi a špatnou hygienou. Zkuste si pro začátek dávat při ústní hygieně větší pozor a také nezapomeňte pořádně vyčistit i jazyk. Zkuste se poradit v lékárně ohledně vhodné zubní pasty. Také by Vám mohly pomoci výplachy odvarem z bylinek

irena°s
2 příspěvky 04.09.10 09:51
Zápach z úst

zápach z úst může být způsoben vším možným. Krom toho, co je zde jmenované, to nadále může být způsobeno žaludečními šťávami, špatným trávicím traktem, může chybět záklopka..atd.. a také to nemusí být vůbec nic. Záhodné je zajít k lékaři.

Bábina
1450 příspěvků 18.10.10 15:57
Zápach z úst

Zadavatel|ka píše,že má zdravotní problémy.Pokud to jsou problémy zažívací,že možné,že zápach není z úst,ale až ze zažívacich orgánů.Začněte pít 3X denně čaj ze šalvěje.Pokud je to záležitos zažívání,nebo bakterie v ústech zabere to na obojí.Pokud jdete někam ,na čem moc záleží,rozkousejte nať petržele,a u sebe mějte několik hřebíčků.Nemyslím ani ty kovové,ani ty do rakve(cigarety)Mám na mysli opravdu to koření.Trochu ho pokrájejte a rozžvíkejte,Můžete i celý,prostě rozkousat.Už k faraonům,kdokoliv měl přistoupit,musel rozžvíkat hřebíček aby mu dech voněl.Moc to nechutná,ale pomáhá to.A to je myslím to hlavní.Taky pomáhá rozkousat zrnko kávy,ale má kratší dobu účinku.

Saron 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 02:57
zapach z nosu a ust

Dobry den..me se to stava obcas taky ale pouze u smrkani..hledala sem to tez na internetu..a tam psali ze zapach z nosu muzou urcovat nejake zanety az nadory halavy atd..lepsi je s tim zajik k lekari! U me to zacalo nekolik mesicu po uhozeni se dohlavy, drive sem tim nikdy netrpela..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.10 21:30

Dobrý den,paní Bábino,můžete mi říci bližší informace?U zápach z úst radíte používat třikrát denně čaj z šalvěje.Jak přesně tento čaj připravím a jak dlouho se užívá?Zabírá to opravdu na obě dvě příčiny?Mnohokrát Vám děkuji za rychlou odpověď,s úctou Ivana Svobodová(octopus).

Bábina
1450 příspěvků 08.11.10 15:58
Omluva

Omlouvám se,že píši až dnes,ale nebyla jsem upozorněna,re­dakcí,že mně někdo hledá.Ale návod na šalvějový čaj najdete na každém balení.Je to jedna čajová lžička šalvěje ,spařit hrnkem horké,ne vařící se vody a pod pokličkou nebo talířkem nechat kouhovat asi 5-8 min.A pak pomalu po doušcích vypít.Čaj se pije 3 šálky v půběhu dne.Je možné ho připravit najednou do ternosty.Kůra trvá 3 týdny.Pak by bylo dobré ji obměnit za mátu,která se používá stejně a po 3 týdnech máty se znovu vrátit k šalvěji.Obě bylinky ničí bakterie a pokud je Váš problém bakteriálního původu mělo by to pomoci.A trochou hřebíčku k rozžvíkání nic nepokazíte.Hlav­ně,při jednáních na kterých záleží. Šalvěj je protibaktericidní bylyna,proto ji doporučujeme všude tam,kde je problém vyvolaný bakrerii,při zánětech zažívací soustavy,při zánětech v krku(angina)při zánětech jícnu vyvolaným vracením se kyseliny žaludku do jícnu(pálení žáhy),ale souhlasím s Housem,že první slovo by měl mít vždy lékař.Já Vám mohu pomoci spíše podpůrnou léčbou a uznejte,že z popisu toho,kdo dává otázku,bez kontaktu těško na PC mohu určit o co jde .Ale ten zápach je průvodní zjev zánětu vyvolaného bakteriemi.Pokud bych měla odpovědět i na dotaz Saron.Jde o něco podobného.A dá se to odstranit tak,že místo vody zalijete šalvěj teplou vincentkou a buď můžete inhalovat,nebo si pořídit nosni sprey nebo kapátko a kapat do nosu jako nosní kapky a na krk doporučuji totéž kloktat 3× denně.

octopus
1 příspěvek 10.11.10 12:10

Dobrý den!
Děkuji Vám mnohokrát,za Vaši odpověď a hlavně za rady,paní „Bábino“.
Já se naopak musím omluvit Vám,nevěděla jsem,nebo nevím,že jsem Vám psala,aniž bych uvedla kontakt na sebe.
Byla jsem na těchto stránkách poprvé a asi jsem něco přehlédla…
Ještě jednou se Vám tímto omlouvám a děkuji Vám!
Přeji Vám krásný zbytek dne,s pozdravem Svobodová Ivana :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama