Diabetes mellitus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Perniczek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 16:29
Diabetes mellitus

Dobrý den,
babička mé kamárádky má 87 let. Zhruba 40 let má DM 2. typu, ale v její medikaci nemá žádné PAD, je léčena pouze inzulínem na intenzifikovaném inz. režimu. Je to tím, že za takovou dobu, její slinivka přestala tvořit inzulín? Dokáže mi někdo odpovědět? Předem děkuji a přji pěkný den :)

Reakce:
Martinapolackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.21 18:19

Je nějaká možnost, že by se člověk inzulínu dokázal třeba i zbavit? že se s tím tělo nějak srovná?

Petrsmecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.21 15:57

Beru doplněk stravy obsahující Gymnemu Sylvestris, která napomáhá metabolismu glukózy. Díky tomu dokáže při pravidelném užívání držet přirozenou hladinu cukru v krvi. Díky tomu se mi podařilo odbourat prášky na cukrovku. Cuk si pravidelně měřím a vše je stále v pořádku.

Martinapolackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 12:01

Mohu se zeptat, o jaký doplněk stravy se prosím přesně jedná? Kde bych ho mohla koupit?

Petrsmecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 12:40

Já ho objednávám ze stránek http://www.glukorizin.cz/ Doporučuji to však předem konzultovat s doktorem, se kterým svůj stav řešíte. Mají dopravu nad 1000 korun zdarma a dá se tam koupit i větší balení, které je potom výhodnější

Váš příspěvek