Dětské oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LeonaNorková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 15:38
Dětské oblečení

Maminky, kde dětem kupujete kvalitní bavlnění oblečení? Budu ráda za doporučení eshopů, protože není teď v mých možnostech procházet obchodní domy.

Reakce:
Gizzy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.22 18:18

Ahoj holky, objednala jsem z www.zoot.cz dost oblečení a u svetru mi dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. :) Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny. :)

Stavař Honza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.22 10:56

Já bych se asi taky přimluvil za ten zoot. Anebo manželka pak chodí různě po hrabácích. Stejně z toho hned vyroste. Osobně u značek vidím ten problém, že většina textů, které je chválí, jsou jenom PR články , čímž to pochopitelně ztrácí na důvěryhodnosti. Neříkám, že je marketing špatný, ale jestliže propaguje něco, co zjevně není pravda. Anebo jestliže to propaguje způsobem, který vyvrací sám sebe, tak to za mě trochu problematické je.

PavlaNejedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 21:08
Dětské oblečení

Já jsem se zamilovala do oblečení z biobavlny , tak mi jiné materiály už nevyhovují. Nejhorší jsou ty umělotiny. Ani syn takové oblečení pak nechce mít na sobě. Návštěva hrabáku a těch laciných obchodů je tak u nás pasé. Já jsem ale ráda, že už takhle od malička rozezná kvalitu.

Váš příspěvek