Dětské kvalitní oblečení kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maerietka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 18:31
Dětské kvalitní oblečení kde koupit?

Dobrý den, můžu prosím radu? Kde nakupujete dětské kvalitní oblečení? Kam se podívat?

Reakce:
JarmilkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.21 17:28

Záleží co bereš jako kvalitní materiál. Podle mě je to oblečení z bio organické bavlny. Je sice cenově o něco dražší, ale konkrétně tamaiti má to oblečení velmi kvalitní.

Evajelinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 17:14

Pro jak velké děti oblečení hledáte?

Maerietka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.21 00:06

Mám doma dva špuntíky, tedy dva kluky ve věku 4 a 7 let. V poslední době mám však docela problém s tím, že nemůžu sehnat kvalitní oblečení.

Evajelinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.21 12:53

My už docela dlouho doma kupujeme oblečení od https://www.lunzo.cz/…i-a-doplnky/ Mají opravdu výběr a najdete tam oblečení, na které v obchodě jen tak nenarazíte. Opravdu pěkné a hlavně kvalitní.

Zzuzzankaaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 14:57

Dětské i pro dospělé kupuji hlavně na www.zoot.cz, sleduji i akce

GrétaP.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 23:00
@Zzuzzankaaaaa píše:
Dětské i pro dospělé kupuji hlavně na www.zoot.cz, sleduji i akce

Tak tam zkusím mrknout, tam jsem už dlouho nenakupovala…

Raily
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 12:42

Docela často tam mají nějaké akce.. tak určo vybereš

Sevilla Polta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 21:58

Taky ráda na kupuji na zoot.cz, hlavně proto, že tam mají velký výber a rychlé doručení

Krissstyna31
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 09:43

Prošla jsem si lunzo a nedalo mi to, tak jsem udělala objednávku, protože konkrétně to dětské oblečení mají fakt pěkné, tak jsem zvědavá co mi přijde :)

Gizzy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.22 18:19

Ahoj holky, objednala jsem z www.zoot.cz dost oblečení a u svetru mi dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

Hanulevranule119
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.22 11:27

Já bych možná zkusila mrknout na Xfer. Tam mají podle mě dost kvalitní oblečení. Sama jsem si odtud nedávno objednávala pracovní tričko s dlouhým rukávem a musím říct, že ta kvalita je fakt super. Vypadá to, že to triko i něco vydrží a po pár vypráních se nerozpadne, což je podle mě super. Dívala jsem se právě, že tam mají i dětské věci, tak možná zkusím něco objednat.

Váš příspěvek