Detox - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danieliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.20 19:45
Detox - zkušenosti

Ahoj ženy, ráda bych si udělala takový jarní detox, jelikož mě s novým rokem pořádně potrápila mononukleóza a mám pocit, že by moje játra a obecně tělo možná potřebovalo znovu „nakopnout“… máte někdo podobnou zkušenost, popřípadě co zabralo?

Reakce:
MisaBure83
3 příspěvky 20.3.20 12:57

Dobré odpoledne jsem zkusil detox, moje pokožka se zlepšila a cítím se také lépe. Než to uděláte, měli byste se poradit s lékařem.

LindaSN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.20 21:34

Já tedy klepu na dřevo naštěstí mononukleózu nikdy neměla, každopádně obecně mám s detoxy zkušenost super. Každoročně dělám např. po Vánocích po všech těch přípitcích a tučném a cítím se vždy jako znovuzrozené miminko haha.

Marie Dočkalová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.20 20:24

Za mě všema deseti doporučuju Ostropestřec forte od Naturevia, jely jsme teď s ním detox společně s kamrádkou a obě absolutní nadšení! Na játra jedna z nej bylin.

Kikinak88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.20 14:06

Za mě je super start těla jakákoli fyzická aktivita, samozřejmě pokud jste po nemoci, nemusí to být nic náročného, klidně jen plavání spojené s nějakým wellness odpočínkem, to by mohlo pomoct jak tělu, tak duši :-) S detoxy jako takovými zatím zkušenosti nemám, ale co to tu tak čtu, asi brzy zkusím také!

Danieliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.20 21:42

Jee mnohokrát všem děkuju za tipy, myslím, že Ostropestřec zatím favorit, pecka!

Váš příspěvek