Detox - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danieliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.20 19:45
Detox - zkušenosti

Ahoj ženy, ráda bych si udělala takový jarní detox, jelikož mě s novým rokem pořádně potrápila mononukleóza a mám pocit, že by moje játra a obecně tělo možná potřebovalo znovu „nakopnout“… máte někdo podobnou zkušenost, popřípadě co zabralo?

Reakce:
MisaBure83
3 příspěvky 20.3.20 12:57

Dobré odpoledne jsem zkusil detox, moje pokožka se zlepšila a cítím se také lépe. Než to uděláte, měli byste se poradit s lékařem.

LindaSN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.20 21:34

Já tedy klepu na dřevo naštěstí mononukleózu nikdy neměla, každopádně obecně mám s detoxy zkušenost super. Každoročně dělám např. po Vánocích po všech těch přípitcích a tučném a cítím se vždy jako znovuzrozené miminko haha.

Marie Dočkalová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.20 20:24

Za mě všema deseti doporučuju Ostropestřec forte od Naturevia, jely jsme teď s ním detox společně s kamrádkou a obě absolutní nadšení! Na játra jedna z nej bylin.

Kikinak88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.20 14:06

Za mě je super start těla jakákoli fyzická aktivita, samozřejmě pokud jste po nemoci, nemusí to být nic náročného, klidně jen plavání spojené s nějakým wellness odpočínkem, to by mohlo pomoct jak tělu, tak duši :-) S detoxy jako takovými zatím zkušenosti nemám, ale co to tu tak čtu, asi brzy zkusím také!

Danieliss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.20 21:42

Jee mnohokrát všem děkuju za tipy, myslím, že Ostropestřec zatím favorit, pecka!

naty4211
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.20 21:16

Ahoj. Nevím jestli ti to ještě pomůže, ale taky bych ráda zkusila nějaký takový detox. Když jsem se na internetu dívala po různých radách a tipech, tak se mi povedlo narazit na tenhle článek: https://www.tipio.cz/detox/ Mají to tam moc hezky shrnuté - na co si dávat pozor atd. Třeba to někomu přijde vhod. :-)

anduskan
84 příspěvků 7.9.20 18:26

Co se týká detoxu vyzkoušela jsem různé přípravky a doplňky. Potřebovala jsem něco co by mě pomohlo důkladně očistit a posílit játra. Dostala jsem tip na ostropestřecovou pastu od Foxylife. Jsem moc spokojená, mé jaterní testy se dostaly do normálu.

wendulinaa
63 příspěvků 10.9.20 17:18

Kupovala jste ji kde? Ráda nakupuji na netu, takže bych uvítala konkrétní stránky.

anduskan
84 příspěvků 16.9.20 16:55

Objednala jsem si ji přímo na jejich webovkách.

nikica2
52 příspěvků 20.9.20 19:06

Jejich pastu z ostropestřce znám, již po pár dnech užívání se mi upravilo zažívání, vrátila se mi energie. Cítím se celkově skvěle.

žanet22
66 příspěvků 24.9.20 18:28

Koukala jsem na stránky Foxylife, zaujal mě i jejich MSM na klouby.

Mirrka21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 15:42

Já mám dobré zkušenosti s phytoxanem na detoxikaci organismu. Je to přírodní antibiotikum a dá se to brát i preventivně proti nemocem. ;)

Jajarča
13 příspěvků 17.1.21 22:24

Já jsem si koupila tuhle domácí koupel s hnědou rašelinou má ozdravné účinky pro celé tělo, a já to skvělý relax :)

miskalamiska
15 příspěvků 27.1.21 12:59

Jakou detoxikační kúru byste mi doporučili?

Pritanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.21 21:19

Mohu doporučit tenhl eostropestřec forte https://www.naturevia.cz/…strec-forte/ hezky tě to pročistí a budš se cítit moc dobře

Sissall
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.21 23:05

Ostropestřec je na pročištění organismu opravdu výborný, chce si to ale hlídat obsah silymarinu, abyste si nekoupili doplněk stravy, kde je ho minimální množství.

Radana1980
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.21 19:23

Výborná je Neera detox kúra, kupuju si ji z e-shopu Dar z přírody i s aktivátorem a je opravdu skvělá pro celkovou očistu těla, je přírodní takže bezpečná pro tělo.

Meina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.21 20:02

A na jak dlouho tahle Neera kúra je?

JarinkaNo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.21 18:21

Neera detox z daru z přírody je super, kupuji si už třetím rokem :)

Meina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.21 18:32
@JarinkaNo píše:
Neera detox z daru z přírody je super, kupuji si už třetím rokem :)

A kolika denní kúru užíváš? Koukám, že tam jsou balíčky na různý počet dní.

JarinkaNo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.21 20:45

Poprvé jsem si koupila jenom tu třídenní, teď užívám tu třináctidenní :)

Meina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.21 21:23
@JarinkaNo píše:
Poprvé jsem si koupila jenom tu třídenní, teď užívám tu třináctidenní :)

Aha jasně, už tomu rozumím. Díky za radu, líbí se mi to, takže vyzkouším.

Váš příspěvek