Deprese a úzkostná panická porucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Dandulka79
49 příspěvků 4.6.15 08:16

Ahoj všem..po dlouhé době se tu zas objevuji. Přestala jsem bez doporučení lékaře brát ad a jak zjišťuji tak to nejspíš byla chyba. Začínají se mi vracet ty hnusný stavy. Pocit, že nemůžu dýchat, motaní hlavy atd.Je tu někdo kdo přestal také samovolně brát léky. Potřebovala bych vědět zda se to dá zvládnou nebo bych měla opět začít ad brát. Děkuji

lenny123
6 příspěvků 4.6.15 17:59

Ahoj před několika lety jsem to taky udělala. Do dnes toho lituju. Doktor mi tenkrát vynadal. Léky se mají vysazovat flouhou dobu a postupně snižovat dávky dle posouzení stavu lékařem. Ja zase papám léky od října ale pořad mám tyhle stavy. Motání hlavy nohy a ruce jak z pudinku strach že sebou někde seknu. Fak už mě to nebavín nemít syna tak to vzdám.

Dandulka79
49 příspěvků 4.9.15 06:33

@lenny123 Ahoj…takze je vlastne jedno jestli clovek je nebo neni praskach..Tech stavu se stoprocentne nrzbavi.Tak nam asi nezbyva nic jineho nez prezivat..i kdyz me to nesk :,( utecne stve..

Rudy680213
5 příspěvků 24.9.15 10:48

Dobry den, pišu vam pani?? Jitko o mych stejnych styvech!! mam take velke deprese!§ uzkost,,citim se velmi špatně!! i když jsem se pravě vratil 18.9.2015 po 4 tydnech z klinicke psych,–Olomouc,,ale bezuspěšně!! stale mam problemy!!pořad myslim na miliony myšlenek, nevlezu mezi lidi, společnosti, atd…jsem na dně!!!co dal??prace??vube!! nedokažu s lidmi jednat, reagovat!! je mi hrozně!!!ani prašky nazaberou!! mam po nich leda zacpu!!!mužete mě odepsat??děkuji,,Rudy,47let. :(

Rudy680213
5 příspěvků 24.9.15 10:49

Dobry den, pišu vam pani?? Dandulka? o mych stejnych styvech!! mam take velke deprese!§ uzkost,,citim se velmi špatně!! i když jsem se pravě vratil 18.9.2015 po 4 tydnech z klinicke psych,–Olomouc,,ale bezuspěšně!! stale mam problemy!!pořad myslim na miliony myšlenek, nevlezu mezi lidi, společnosti, atd…jsem na dně!!!co dal??prace??vube!! nedokažu s lidmi jednat, reagovat!! je mi hrozně!!!ani prašky nazaberou!! mam po nich leda zacpu!!!mužete mě odepsat??děkuji,,Rudy,47let. :(

Rudy680213
5 příspěvků 24.9.15 10:51
@Dandulka79 píše:
@lenny123 Ahoj…takze je vlastne jedno jestli clovek je nebo neni praskach..Tech stavu se stoprocentne nrzbavi.Tak nam asi nezbyva nic jineho nez prezivat..i kdyz me to nesk :,( utecne stve..

vim co je to!!!

Dandulka79
49 příspěvků 24.9.15 11:07

@Rudy680213 Já už nevím co na to říct..je to jako na houpačce..chvíli nahoře a chvíli dole..bere mi to sílu :,(

Rudy680213
5 příspěvků 24.9.15 11:14

Ahoj Dandulko,,určitě musiš zase brat prašky! take jsem vynechal cca, 2tydny brat prašky,,ale prožival jsem velke abstaky?,nebo nevim,,studeny pot, točeni hlavy, atd,,byl jsem dost agresivni!! taky chci žit bez oblbovaku/prašky/,,ale asi to nepujde!! doktor mě doporučil každe rano běh,,6km! ale to je velky ukol!! zkusil jsem to,,ale byl jsem uplně vysileny!!cely den jsem měl pouze velkou unavu!!bolest kloubu, zad, nevim jak bych ti poradil,,,ahoj,,Rudy. :srdce:

Rudy680213
5 příspěvků 24.9.15 11:17

Ahojky,,nesmiš to vzdat!!!taky jsem to zkusil jednou!! a nasledky mam dodnes!!musime žit dal!!!Rudy :think:

HofmanJiří
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.15 12:21
úzkostná panická porucha

Po ztrátě zaměstnání se u mě začala projevovat úzkost pocity selhání, ostuda, zloba, nenávist, rozčílení poté pocity šedi hlavně večer až po nepříjemné pocity že jsou lidé úzcí, malí, to samé u mě že jsem malý, úzký hlavně nohy že mám úzké, necítím se dobře ve svém těle, dále křeče v oblasti břicha ( čím větší bolest tím větší úzkost ), měl jsem i práci v Praze tam jsem se přemáhal a nebyl jsem schopen ani při školení sledovat co se děje naplno, chvíli to bylo lepší chvíli horší.
V Praze jsem měl dva panické ataky či záchvaty ( nemohu to posoudit ) pocit neklidu, silné křeče, pocit na zbláznění, neklid, nemohl jsem si ani sednou ani stát 1 jsem prospal 2 jsem si už musel zavolat sanitku.
Odvezli mě do Bohnic tam mě vyslechli, řekli že to není na hospitalizaci, dostal jsem nějaké prášky na uklidnění, abych odjel domů.
Poté jsem byl u své psychiatričky ta mi napsala léky escilatopram, mirtazapin, Lexaurin, apo-ome ne křeče.
Mé problémy špatně se cítím ve svém těle, dívám se na své nohy a mám úzkost že jsou úzké a to samé platí i u ostatních lidí že jsou malý, úzcí i když to už není tak silné.
Za 14 dní bych chtěl již normálně pracovat a doufám že to vše zmizí, nevíte co by mě na můj problém ještě pomohlo umělý spánek, psychoterapie, hypnóza. Ps-mám i v sobě potlačené touhy, přání, v minulosti šikanu, nenávist, neúspěch ve studiu, pocit nenávisti na lidi co mi ublížily, pocit že nic nejsem, flustrace, ostuda, hanba.

s pozdravem Hofman Jiří Broumov

HofmanJiří
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.15 19:04
@HofmanJiří píše:
Po ztrátě zaměstnání se u mě začala projevovat úzkost pocity selhání, ostuda, zloba, nenávist, rozčílení poté pocity šedi hlavně večer až po nepříjemné pocity že jsou lidé úzcí, malí, to samé u mě že jsem malý, úzký hlavně nohy že mám úzké, necítím se dobře ve svém těle, dále křeče v oblasti břicha ( čím větší bolest tím větší úzkost ), měl jsem i práci v Praze tam jsem se přemáhal a nebyl jsem schopen ani při školení sledovat co se děje naplno, chvíli to bylo lepší chvíli horší.
V Praze jsem měl dva panické ataky či záchvaty ( nemohu to posoudit ) pocit neklidu, silné křeče, pocit na zbláznění, neklid, nemohl jsem si ani sednou ani stát 1 jsem prospal 2 jsem si už musel zavolat sanitku.
Odvezli mě do Bohnic tam mě vyslechli, řekli že to není na hospitalizaci, dostal jsem nějaké prášky na uklidnění, abych odjel domů.
Poté jsem byl u své psychiatričky ta mi napsala léky escilatopram, mirtazapin, Lexaurin, apo-ome ne křeče.
Mé problémy špatně se cítím ve svém těle, dívám se na své nohy a mám úzkost že jsou úzké a to samé platí i u ostatních lidí že jsou malý, úzcí i když to už není tak silné.
Za 14 dní bych chtěl již normálně pracovat a doufám že to vše zmizí, nevíte co by mě na můj problém ještě pomohlo umělý spánek, psychoterapie, hypnóza. Ps-mám i v sobě potlačené touhy, přání, v minulosti šikanu, nenávist, neúspěch ve studiu, pocit nenávisti na lidi co mi ublížily, pocit že nic nejsem, flustrace, ostuda, hanba.s pozdravem Hofman Jiří Broumov
777
180 příspěvků 8.11.15 12:41
@HofmanJiří píše:

EXISTUJE řešení, ale není populární. Nic (finančně) nestojí, a přesto lidé dávají přednost nákladným pochybným metodám. z.34.9@seznam.cz

Dandulka79
49 příspěvků 12.6.16 08:24

Ahoj..tak jsem po delší době opět zavítala sem a jak tak koukám asi to tu skomir, což je celkem škoda. Je fajn si občas napsat s někým kdo má stejné stavy. Jinak já jsem se vrátila zpět k praskum.Ale poslední dobou mám opět častější ataky. A jsem neustále unavená. Byla bych ráda za radu jak bojovat s únavou. Děkuji

pedrozo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.16 22:32
kava

Jenom by me zajimalo, kolik z vas tady pije kavu, vite ze tyto problemy co tady pisete muzou byt s kofejnu, kofejn má jemné ucinky a katastrofalni nasledky na zdravi, jemne ucinky tim myslim ze kazdy nemusi poznat ze mu skodi, po ropě je to největsi byznis na svete a proto vam o ni nikdo nerekne pravdu. uklidnit se salkem po rušném dni to je nápad těšit se na rani kávu to je lepší nevstávat a co takhle rano si napravit kavou kocovinu.

slidealama92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 00:56

Zkuste ( http://growmart.cz/…uchy-spanku/?… ) - zmírňuje to stavy, viz popisek :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 12:54

ze zkušenosti vím, že to má špatný vliv opravdu na všechno, ne jenom na intímní život

Lucrezia
346 příspěvků 9.3.19 14:01
@pedrozo píše:
Jenom by me zajimalo, kolik z vas tady pije kavu, vite ze tyto problemy co tady pisete muzou byt s kofejnu, kofejn má jemné ucinky a katastrofalni nasledky na zdravi, jemne ucinky tim myslim ze kazdy nemusi poznat ze mu skodi, po ropě je to největsi byznis na svete a proto vam o ni nikdo nerekne pravdu. uklidnit se salkem po rušném dni to je nápad těšit se na rani kávu to je lepší nevstávat a co takhle rano si napravit kavou kocovinu.

To mi připomnělo, že jsem ještě dneska neměla kafe. Jdu to napravit. :mrgreen:

Maria44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.20 17:43
meladol

Na deprese a úzkost mi pomohl až Meladol, doporučuji všem vyzkoušet https://growmart.cz/…uchy-spanku/?… . Neperte do sebe ty svinstva na předpis..

777
180 příspěvků 18.5.20 23:13
@Maria44 píše:
Na deprese a úzkost mi pomohl až Meladol, doporučuji všem vyzkoušet https://growmart.cz/…uchy-spanku/?… . Neperte do sebe ty svinstva na předpis..

nejlepší je neprat do sebe nic- detoxikovat a restartovat si mozek prospěje víc. bez zbytečných výdajů a spoléhání na to, že užívání čehokoli vyřeší problémy za mě.

Tomáš Skohoutil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.20 20:05
Syntetická telepatie a vydíní gangstalking : snaha

Stále jsem vydírán, tentokráte se stalkeři vydávají za napravitele a to počínaje sexuálními uchylkami až po neustálé výčitky z odpovědností kdy já jsem hrůza, hrůz. Jsem ten co krom jiného vraždí lidi kyselinami a to konkrétně R. Hromátku z Dolní Kalné. Mám z EMF neuroendokriní tumor ten oni před ostatními obyvateli Maxima Gorkého 421 Trutnov jako falešní policisté bez znalosti ustavy ale se sexuálnímy choutkami a masochistickými praktikami. Je hrozné co si dovolí o člověku vyslovit a ještě mu tvrdit že mají prý plnou moc ale majetek z Královce 40 je nezajímá.

Tomáš Skohoutil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.20 20:09
Syntetická telepatie

Mučení, bolestmi výhružky impontencí tak jedná a pomáhá i Policie ČR v Trutnov. Palení na kůži a vyhružky neplodností. Tomáš Skohoutil

Deprese
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.20 10:55
Hledám někoho na psani

Dobrý den všechny zdravím, hledám touto cestou někoho s kym bych si mohla psát jelikož moje blízcí moji poruchu moc neberou a nemám s kým o tom mluvit..můj problém začal v únoru kdy jsem totálně odpadla.4 týdny jsem o sobě ani nevěděla a jenom spala.Vzdy jsem byla hrozně veselá a usměvavá, plná elánu a jela na plné obrátky. Takove usměvavé sluníčko, které tu bylo vždy pro všechny. Pro zaměstnání jsem si rozjela takovou menší výrobu dekorací, svíčky, mýdlové kytice, sadrove odlitky, andělky…to bylo to co mě vždy naplňovalo a já byla ráda..Tři roky jsem jela bez odpočinku, abych mohla uspokojit zákazníky a a začalo se mi dařit. Vsichni okolo říkali zmírní nebo dopadneš špatně. Samozřejmě, že já neslyšela lidí kolem sebe a jela dál. Postupně jsem začala pociťovat různé zdravotní problémy a já gel a dál. V únoru jsem úplně skolabovala a 4 týdny jen prospala..nevěděla jsem o sobě..v rukou jsem neudržela vůbec nic a o vše jsem stratil a úplně zájem..postoupila jsem různé vyšetření, které nic neprokázali. Jelikoz trpím trenérem rukou, tak byly dny kdy jsem se třásla celá a jedine5 řešení bylo odpočívat. Do dilnicky jsem 4 měsíce nevylezla jelikoz6 jsem úplně na vše rezignovala. Domaci práce jsem přestala zvládat úplně a když byl den kdy jsem byla schopna vylest z postele, tak jsem pomaličku poklidila doma a šla opět ležet..Byla jsem odeslána k psycholozce kde mu byla zjištěna depresivní porucha. Vubec nechci chodit ven mezi lidi a všem secstranim. Uzavrela jsem se do sebe a úsměv na tváři jsem neviděla už dlouho.Veci,které mě naplňovali, tak mi jsou najednou jedno a vždy pri každém pokusu se k tomu vrátit úplně odpadnu vyčerpána a opět ležím.. léků jsem už vyzkoušela mnoho a žádná změna..myslím, že i problémem je vztah mezi manželem a synem..manžel je hrubý a pro ošklivé slova nejde daleko…užívám Rivotril0,5mg, SETRALIN Mylan 100mg, Keptilet 25mg, Ne po těchto lécích dokážu trochu fungovat 4 dny a potom mám stav kdy nevstanu ani z postele a prospim 3 dny v kuse do toho brecim a musím počkat až stav odezní a já opět vstanu a pomaličku začnu něco dělat. Nejsem schopná vést normální život jako před tím..Nejraději jsem o samotě a nikoho nepotřebuji. Pani doktorka mi naplánoval hospitalizaci v Dobranech a já se toho hrozně bojím. Nevim co mě tam bude čekat, ale s hospitalizaci souhlasím jelikož si myslím, ze5 terapie vy mě mohli pomoct a já dostat že sebe vše co člověk jinak říct nechce neboli to nejde. Bikdy v životě bych nevěřila, že budu mít takový problém, kdy člověk je úplně neschopný..Lidé, kteří říkají, že je to nejjednodušší cesta jak skončit v důchodu, tak bych jim přála zažít stavy co lidé mají s touto nemocí..nejsem jediná, ale nyní vím co to je, když je clovek5 na samém dnu a nemůže se od toho odrazit a hit dal…prostě ti nejde…A lidé s takovou nemoci potřebuji idvirnou pomoct a trvá to déle než normální nemoc…já s tím bojují id února a je mi hrozně trapně, protože jsou lide5,který tyto lidi berou za blázny a přitom tomu rak není. Momentálně třetí den ležím a mám stavy i kdy jsem sáhla pi praskach a nechtělo se mi dál žít…pro někoho kdo fungoval na plné obrátky je to nyní utrpení…jsem furt vyčerpaná a bez radosti něco prožívat…i blízké kamarady5 jsem úplně zaběhla a ponechala si pouze 2 kamarádky, které jsou tu vždy pro mě…Držím všem s touto poruchou palečky a snad to někdy bude mít konec a já opět ucítil to být šťastná a radovat se.Smat se a být jako před tím i když paní doktorka mi řekla, že mi pomůže, ale už to nikdy nebude jako dřív.. všem bojovníkům přeji hodně sil a i když to bude mít dlouhou cestu, tak to zvládneme..Přeji všem krásný den a omlouvám se, že jsem sem napsala, ale hledám cestu jak to dostat že sebe ven..

Tomáš Skohoutil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.20 17:47
Syntetická telepatie a vydírání gangstalking

Jedná se o neurální monitoring pomocí CDMA 3G 3cdma SCANERU

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek