Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Jirinavratil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.21 10:11

Deprese se mi opravdu dobře daří zvládat díky přírodní antidepresivu kratom https://www.kratomlevne.cz/ Prvně jsem se s ním potkal v posilovně, kde jsem ho bral pro zvýšení výkonu, ale potom jsem poznal i jeho uklidňující účinky. Při správném dávkování je lepší, než například alkohol

NatalieRolnikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 07:02
Deprese

Hlavu vzhůru. Všechno se dá vyřešit. V dnešní době existuje spousta léků, které si dokáží s psychickými problémy poradit, nebo je alespoň snížit na únosnou mez. Já naštěstí psychické potíže nemám, ale moje nejlepší kamarádka začala v posledních letech hodně trpět na deprese, tak jsem se o to začala zajímat a kromě léků existuje i celá řada babských rad. Mně asi nejvíc zaujalo, když jsem se v jednom článku dočetla, že by jí mohl pomoct jed z ropuchy. Ona má ale z žab strach, tak třeba by jí ten šok z žáby odstranil deprese :-D. No asi to tak jednoduché nebude.

IvanLanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.21 17:01

Mě tedy vždy pomohla série Harry Potter . I přes to, že jsem to viděl už tak tisíckrát mě stále baví a dokáze mi pomoci z težké deprese. Dávejte si ale pozor, aby jste se dívali ve správném pořadí. Manželka přeskočila jeden film a pak měla v ději zmatek. Přeji pěkný den všem.

777
180 příspěvků 27.7.21 22:01
@IvanLanda píše:
Mě tedy vždy pomohla série Harry Potter . I přes to, že jsem to viděl už tak tisíckrát mě stále baví a dokáze mi pomoci z težké deprese. Dávejte si ale pozor, aby jste se dívali ve správném pořadí. Manželka přeskočila jeden film a pak měla v ději zmatek. Přeji pěkný den všem.

Teda zrovna Harry Potter NENI vhodný „lék“!!

Pepulenka1010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.21 21:04

Ahoj, jestli mohu doporučit, určitě zkoušejte více chodit třeba do lesa nebo tak, protože si tam dokážete hodně vyčistit hlavu a to ani nevíte, jak moc dobře… Nicméně to zkuste sama a uvidíte, jaký to na vás bude mít vliv… Nandejte nějaké maskáče , a půjde to samo :)

Robertek64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 13:42

Lidi, víte co zkuste? Zkuste řešit deprese zvířaty. Bylo na to několik výzkumů, že zvířata mají antidepresivní účinky. Já to tak mám třeba s koňmi. Nějak jsem k nim našel cestu a teď na ně nedám dopustit. Jako malý jsem neměl rád to starání o ně, ale jak jsem starší, je to jako mít dítě :) Až vám bude příště blbě, vemte koně jezdeckou košili a jeďte se někam projet. Do přírody, mimo lidi. A hned se vám uleví :)

Majka122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 09:42
@Cityholka píše:
Před Vánocemi jsem se ráno probudila a bulela jak malý děcko. Vše se mi hroutilo, nic mi nešlo, klepala jsem se a podle lékaře jsem byla vhodná na psychiatrii. Na lidi kole sebe jsem řvala jak hysterka, proto mě hned nasadili léky. Stav se zlepšil, ale začala jsem mít ošklivou pleť a to mě trápilo, takže jsem tomu zase propadla a dostala jsem silnější léky. Nechtěla jsem ale skončit jako nějakej závislák a hledala jiný způsob, jak být v pohodě a necpat se prášky. Dala jsem si opravdu práci a surfovala, až narazila na Fajnslevách na akci na přírodní antidepresiva Magenta. Koupila a nečekala od toho nic. Tenkrát běžela akce poprvé, nyní jsem ji zase zaregistrovala. Tak ji všem doporučuju http://www.fajnslevy.cz/…nka-na-trhu/ Já už nakoupila dopředu, musím však poděkovat, že Magenta existuje. Opravdu mě z toho dostala. Lékař se mi vysmál, když jsem mu hezkou dózu ukázala a říkala, že na to chci přejít. Dokonce mi to i zakázal. Tak jsem to brala natajňáka, nejdřiv 1× týdně místo léku, pak 2× týdně a zkoumala, co to se mnou dělá. Od začatku února beru jen Magentu a podle doktora jsem v pořádku…netuší, že už druhý měsíc neberu léky :)

Mnoho zajímavých slev je také na serveru https://slevovykupon. net/

Veruuuskac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.21 00:14

Mě se daří deprese zvládat bravurně, a to hlavně díky přírodním olejům vyrobeným z technického konopí https://www.cbdcko.cz/…rum-10-10ml/

urhj56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.21 14:35

Já když trpěla depresemi, tak jsem se léčila a zároveň mi paní doktorka poradila si najít nějakou zálibu. Hledala jsem dlouho, dokud jsem se v něčem nenašla. Jednalo se o malování, a tak jsem se rozhodla, že si pořídím z mého oblíbeného eshopu https://www.vytvarne-potreby.eu/platna/ malířské plátno v rámu a začnu něco tvořit. Pustila jsem si hudbu a už to šlo samo. Všechny pocity a emoce jsem do toho dala a nemohla jsem se odtrhnout. Tak pokud jste kreativní, zkuste to.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.21 18:20

Tak to i já jsem se relativně nedávno docela dost sesypal z toho, že se mi prostě vysekal celý notebook i s ohromným množstvím práce, takže jsem moc nevěděl, co si z toho mám odnést. Naštěstí jsem ale narazil na jednu takovou stránku, kde se prodávají různé repasované notebooky, takže jsem to mohl vyřešit docela dost rychle, ale ty data jsem musel nechat vytěžit od nějaké firmy, která se specializuje na záchranu rozbitých hdd :(

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.21 00:12

Mně také tedy na ty moje deprese docela dost pomohla hra na kytaru a nejvíce asi díky těmto stránkám zde , protože jsou tam ty návody tak hezky udělané a většinou jimi provádí velice příjemný a uklidňující lektor, takže je to ti taková docela dost, za mne, příjemná terapie. Doporučuji určitě všem :) Rozvíjejte se!

Stránka:  « Předchozí 1 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
Váš příspěvek