Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Petrklicek222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.19 14:58

Podívejte se na stránky nuovotherapy, kde mají popsané, jak to přesně funguje a na co se to používá, stačí ho používat 30 minut denně a přinese opravdu úžasné výsledky.

Vetchy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.19 04:22
Rada

Ahoj jsem opět na AD po třech letech. Tentokrát je to ale horší po 6 dnech bolestí břicha nespavost strach. Minule to tak nebylo může mě někdo poradit má stejné zkušenosti Diky

Lucrezia
346 příspěvků 21.2.19 19:53
@Vetchy píše:
Ahoj jsem opět na AD po třech letech. Tentokrát je to ale horší po 6 dnech bolestí břicha nespavost strach. Minule to tak nebylo může mě někdo poradit má stejné zkušenosti Diky

Už je to dost dlouho, od Tvého příspěvku. Jak na tom jsi teď?

777
149 příspěvků 2.3.19 17:38
@Craven píše:
Dobrý den, jsem certifikovaný peer terapeut a nabízím bezplatně své služby via e-mail. Kdo by měl zájem o pomoc s kteroukoliv psychickou poruchou, pište na to. je. ale. borec@gmail.com (ten e-mail vážně vlastním, vybral jsem ho pro odlehčení situace).

A skutečně znáte pravou podstatu „psychických nemocí“? nebo se řídíte jen teoretickými naukami z fakulty, kde se zásadně neprozrazuje tato nežádoucí pravda?? Víte něco o zavirovaném mozku???
lekar-specialista@seznam.cz

777
149 příspěvků 2.3.19 17:40
@Vetchy píše:
Ahoj jsem opět na AD po třech letech. Tentokrát je to ale horší po 6 dnech bolestí břicha nespavost strach. Minule to tak nebylo může mě někdo poradit má stejné zkušenosti Diky

Zavirovaný mozek, prostudujte si knihy Dr. C. Leaf (Kdo mi vypnul mozek, zapněte si mozek)
http://jdem.cz/equkk4 - Zlomené srdce!!! http://jdem.cz/eqt946 - Zavirovaný mozek

Lucrezia
346 příspěvků 9.3.19 13:58

@777 peer terapeut nemá žádnou fakultu. Má vlastní zkušenost a nějaký kurz pro peery. Ale že by zvládl všechny psychické poruchy, pomoct každému, to nevím. To zní zvláštně.

777
149 příspěvků 10.3.19 22:44

@Lucrezia Lidé mají sklon vyhledávat jednoduchá „řešení“, jako prostě si vzít prášek a ztlumit tím příznak, i když to neřeší příčinu a napáchá to jinde další škodu. Ale detoxikace mozku vyžaduje úsilí. Rozhodně jeho „reklama“ je pochybná a zřejmě slibuje zase nějaké „jednoduché řešení“. A otázkou je, co za to.

don944
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.19 23:58
stres

To já stres a deprese prášky rozhodně rešit nechci, na https://ideaclub.cz/…-nim-bojovat jsem se dozvěděl, že může pomoct sport, a tak jsem začal chodit občas běhat a také někdy cvičím jógu a musím říct, že od té doby se můj stav opravdu o dost zlepšil.

777
149 příspěvků 20.7.19 21:14

@Lucrezia O kom konkrétně mluvíš??

Chimney777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.19 13:50
Deprese, úzkosti, co se děje v našem těle

Chtěla bych zde doporučit knihy Kdo mi vypnul mozek? a Zapněte si mozek od Dr. Caroline Leaf. Vidím zde diskuze na téma deprese a úzkosti, lidé si chtějí vzít život. To je hrozné, protože cesta ven existuje. Také jsem měla deprese a úzkostné dlouholeté stavy. Autorka v knihách vysvětluje, co se v našem těle děje, když prožíváme strachy, stresy, úzkosti, jaké jsou fáze, už toto povědomí posunuje člověka mnohem dál a to je to, co mi pomohlo nejvíc. Třetí kniha Kdo Ti vypnul mozek? vyřešení záhady on řekl / ona řekla zase vysvětluje, jak funguje mužský a ženský mozek, proč se chováme tak jak se chováme, jděte do toho a nebuďte závislí jen antidepresivech, je to taky hodně o naší mysli, emocech, práci s myšlenkami a emocemi. Prostě cesta ven existuje. Autorka prakticky radí, co dělat. Proto všem přeji, aby se z toho dostali jako já.

777
149 příspěvků 5.9.19 21:40
@Chimney777 píše:
Chtěla bych zde doporučit knihy Kdo mi vypnul mozek? a Zapněte si mozek od Dr. Caroline Leaf. Vidím zde diskuze na téma deprese a úzkosti, lidé si chtějí vzít život. To je hrozné, protože cesta ven existuje. Také jsem měla deprese a úzkostné dlouholeté stavy. Autorka v knihách vysvětluje, co se v našem těle děje, když prožíváme strachy, stresy, úzkosti, jaké jsou fáze, už toto povědomí posunuje člověka mnohem dál a to je to, co mi pomohlo nejvíc. Třetí kniha Kdo Ti vypnul mozek? vyřešení záhady on řekl / ona řekla zase vysvětluje, jak funguje mužský a ženský mozek, proč se chováme tak jak se chováme, jděte do toho a nebuďte závislí jen antidepresivech, je to taky hodně o naší mysli, emocech, práci s myšlenkami a emocemi. Prostě cesta ven existuje. Autorka prakticky radí, co dělat. Proto všem přeji, aby se z toho dostali jako já.

Jojo. Taky stojí za zmínku rozhovory s touto autorkou na Youtube (album 11 videí „C. Leaf“, tady nefunguje odkaz)

Jamalek
6 příspěvků 27.9.19 11:38
Seznámení

Ahoj, měl jsem docela složité dětství a dospívání. Před pár lety jsem navštívil jednoho léčitele a to mi na nějakou dobu pomohlo, ale pak jsem upadl opět do deprese, kvůli neúspěchu ve svém životě. Vzhledem k mým problémům jsem nikdy neměl moc přátel, ale po umrtí matky a po tom co jsem se přestěhoval, se už se mnou nikdo nebavil. Tehdy mě to zlomilo. Měl jsem pár přátel na internetu, ale to hloubku skutečného vztahu nenahradí. Protože jsem byl fakt vážně v prdeli, nevěděl jsem co dělat a začalo mi z toho trochu přepínat, tak jsem ztratil i poslední kamarádku, která má schyzofrenii a trpí depresema, a s kterou jsme byli jeden pro druhého oporou. Před půl rokem jsem byl opět u toho léčitele a zase mi to docela pomohlo, ale už se mi nepovedlo napravit vztah s lidma, které jsem měl rád. Proto bych se zde rád seznámil, s nějakou mladší holkou, které bych mohl nabídnout oporu a vyslechnout ji, pokud nemá nikoho, kdo by jí naslouchal. Nehledám tu vztah, spíš kamarádku, která taky prožívá nějaké těžkosti, abych se necítil uplně sám, protože „normální“ lidi tohleto vůbec nechápou a dělají si z toho srandu.

Pavel

https://www.facebook.com/profile.php?…

777
149 příspěvků 27.9.19 22:27

@Jamalek
Pokud ""„normální“ lidi tohleto vůbec nechápou a dělají si z toho srandu."", tak nejsou NORMÁLNÍ. Uvedenou definici „normálních“ lidí já nesplňuju. Není proč si z něčeho takového dělat legraci a ti „normální“ lidé - posměvači potřebují tuhle situaci sami zažít. On by je rychle přešel „humor“.
Jinak, léčitel funguje jako droga, jednou „pomůže“, ale postupně na přibližně stejný efekt potřebuješ „silnější dávku“ a nakonec tě to zabije.

Dananana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.19 11:44

Poradil by mi někdo prosím, jak se vyrovnat s poporodní depresí? nechci brát antidepresiva…

Jamalek
6 příspěvků 3.10.19 12:50
@Dananana píše:
Poradil by mi někdo prosím, jak se vyrovnat s poporodní depresí? nechci brát antidepresiva…

Skus meditaci, hudbu na funkci čaker https://youtu.be/pxu2eMDGB8c , nebo navštiv psychologa, aby jsi se z toho mohla vypovídat. Někde jsem slyšel, že v některých případech ti psychologa hradí tvoje zdravotní pojišťovna. To by ses ale musela zajít zeptat, nebo jim napiš email s dotazem. Antidepresiva ber až jako poslední možnost. Je to svinstvo.

Dananana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.19 11:14

Tak tohle jsem zrovna nemyslela, doufala jsem spíš v nějaký doplněk stravy… uklidňující čaj nebo něco takového…

777
149 příspěvků 6.10.19 10:15

@Jamalek Propagujete něco, čemu nerozumíte a jen to VYPADÁ „dobře“, ale NENÍ. Okultní atrapa pravé meditace, bláboly o čakrách,… Chudák, kdo tomu naletí.

Jamalek
6 příspěvků 6.10.19 17:55
@777 píše:
@Jamalek Propagujete něco, čemu nerozumíte a jen to VYPADÁ „dobře“, ale NENÍ. Okultní atrapa pravé meditace, bláboly o čakrách,… Chudák, kdo tomu naletí.

Nejste vy jeden z těch, co pálí knihy Harry Pottra, aby se vyhnul ďáblu?

Jirinkamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.19 21:53

Holky, pokud hledáte něco, co opravdu uklidňuje, a nejedná se o antidepresiva, tak mohu z vlastní zkušenosti doporučit přírodní pilule persen, které jsou kombinací bylinek, které uklidňují, podívejte se na online lékárně pilulka, kde jsem je kupovala, za zkoušku nic nedáte.

777
149 příspěvků 7.10.19 23:04

@Jamalek Připadáte si vtipný?? Raději používejte rozum. Ale to byste si ho napřed musel detoxikovat a zapnout.

Jamalek
6 příspěvků 9.10.19 14:43
@777 píše:
@Jamalek Připadáte si vtipný?? Raději používejte rozum. Ale to byste si ho napřed musel detoxikovat a zapnout.

No já to myslel vážně. Před několika lety jsem viděl dokument na HBO o nějaké americké křesťanské sektě, kde se tak trochu snažili dětem vymít mozky a zakazovali jim číst a dívat se na filmy o Harrym Potterovi, protože je to o černokněžníkovi. A před nedávnem jsem četl, že v Polsku pálili knihy Harryho Pottera, tak se radši ptám, abych se nebavil s někým s kým bych si stejně nerozuměl. Útočit na můj rozum a inteligenci se snažilo už více lidí, nakonec se zjistilo, že mám vyšší IQ než oni. Což pro nás pro všechny byla vlastně smutná zpráva.

777
149 příspěvků 9.10.19 22:40

@Jamalek Je úplně jedno, jaké máte IQ, soudnost a ZDRAVÝ rozum právě těm příliš vysokých zcela chybí. Asi to bude i Váš případ, protože vůbec nevíte, o čem to mluvíte. VY už vymytý mozek máte a čistota pořád nikde.

Jamalek
6 příspěvků 10.10.19 11:42
@777 píše:
@Jamalek Je úplně jedno, jaké máte IQ, soudnost a ZDRAVÝ rozum právě těm příliš vysokých zcela chybí. Asi to bude i Váš případ, protože vůbec nevíte, o čem to mluvíte. VY už vymytý mozek máte a čistota pořád nikde.

Takhle mě hodnotí člověk co mě nikdy neviděl. Urážením ostatních si jen snažíte získat pozornost.

Jamalek
6 příspěvků 10.10.19 11:45
@Dananana píše:
Tak tohle jsem zrovna nemyslela, doufala jsem spíš v nějaký doplněk stravy… uklidňující čaj nebo něco takového…

Jop jak píše Jirinka, Persen jsem taky zkoušel, nebo taky je dobrý Modin. Osobně mi asi víc pomohl ten Modin. Ale tak zkuste a uvidíte.

Dananana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.19 22:26

Ptala jsem se na ten persen u doktorky, a říkala že díky tomu, že se jedná o přírodní přípravek, tak mi ublížit nemůže, takže jsem si ho objednala, a vyzkouším díky!

777
149 příspěvků 10.10.19 22:29

@Jamalek Brečíte na špatném hrobě. Já nemám zapotřebí urážet, to Vy se tu chvástáte intelektem, který sám svými výroky úspěšně popíráte.

reny 888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.20 13:02
úzkostně depresivní porucha

Ahoj, cca 3 měsíce mám úzkosti z práce, musela jsem jít na neschopenku, beru AD sertralin dva ráno, mám potíže i se spaním na noc beru derin, ale po 3 měsících se stále necítím dobře! Ještě k tomu se mě lehce třesou ruce a u srdce mám trochu takové chvění. Musím se více soustředit na bežné činnosti. Máte někdo také takové pocity? Díky.

777
149 příspěvků 11.1.20 18:38
@reny 888 píše:
Ahoj, cca 3 měsíce mám úzkosti z práce, musela jsem jít na neschopenku, beru AD sertralin dva ráno, mám potíže i se spaním na noc beru derin, ale po 3 měsících se stále necítím dobře! Ještě k tomu se mě lehce třesou ruce a u srdce mám trochu takové chvění. Musím se více soustředit na bežné činnosti. Máte někdo také takové pocity? Díky.
AD nejsou k vyléčení, naopak mnohá poškozují mozek, což Vám doktor neprozradí. Jestli chcete své problémy řešit, napište mail. lekar-specialista@seznam.cz
Stránka:  « Předchozí 1 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Váš příspěvek