Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Petrklicek222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.19 14:58

Podívejte se na stránky nuovotherapy, kde mají popsané, jak to přesně funguje a na co se to používá, stačí ho používat 30 minut denně a přinese opravdu úžasné výsledky.

Vetchy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.19 04:22
Rada

Ahoj jsem opět na AD po třech letech. Tentokrát je to ale horší po 6 dnech bolestí břicha nespavost strach. Minule to tak nebylo může mě někdo poradit má stejné zkušenosti Diky

Lucrezia
345 příspěvků 21.2.19 19:53
@Vetchy píše:
Ahoj jsem opět na AD po třech letech. Tentokrát je to ale horší po 6 dnech bolestí břicha nespavost strach. Minule to tak nebylo může mě někdo poradit má stejné zkušenosti Diky

Už je to dost dlouho, od Tvého příspěvku. Jak na tom jsi teď?

777
176 příspěvků 2.3.19 17:38
@Craven píše:
Dobrý den, jsem certifikovaný peer terapeut a nabízím bezplatně své služby via e-mail. Kdo by měl zájem o pomoc s kteroukoliv psychickou poruchou, pište na to. je. ale. borec@gmail.com (ten e-mail vážně vlastním, vybral jsem ho pro odlehčení situace).

A skutečně znáte pravou podstatu „psychických nemocí“? nebo se řídíte jen teoretickými naukami z fakulty, kde se zásadně neprozrazuje tato nežádoucí pravda?? Víte něco o zavirovaném mozku???
lekar-specialista@seznam.cz

777
176 příspěvků 2.3.19 17:40
@Vetchy píše:
Ahoj jsem opět na AD po třech letech. Tentokrát je to ale horší po 6 dnech bolestí břicha nespavost strach. Minule to tak nebylo může mě někdo poradit má stejné zkušenosti Diky

Zavirovaný mozek, prostudujte si knihy Dr. C. Leaf (Kdo mi vypnul mozek, zapněte si mozek)
http://jdem.cz/equkk4 - Zlomené srdce!!! http://jdem.cz/eqt946 - Zavirovaný mozek

Lucrezia
345 příspěvků 9.3.19 13:58

@777 peer terapeut nemá žádnou fakultu. Má vlastní zkušenost a nějaký kurz pro peery. Ale že by zvládl všechny psychické poruchy, pomoct každému, to nevím. To zní zvláštně.

777
176 příspěvků 10.3.19 22:44

@Lucrezia Lidé mají sklon vyhledávat jednoduchá „řešení“, jako prostě si vzít prášek a ztlumit tím příznak, i když to neřeší příčinu a napáchá to jinde další škodu. Ale detoxikace mozku vyžaduje úsilí. Rozhodně jeho „reklama“ je pochybná a zřejmě slibuje zase nějaké „jednoduché řešení“. A otázkou je, co za to.

don944
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.19 23:58
stres

To já stres a deprese prášky rozhodně rešit nechci, na https://ideaclub.cz/…-nim-bojovat jsem se dozvěděl, že může pomoct sport, a tak jsem začal chodit občas běhat a také někdy cvičím jógu a musím říct, že od té doby se můj stav opravdu o dost zlepšil.

777
176 příspěvků 20.7.19 21:14

@Lucrezia O kom konkrétně mluvíš??

Chimney777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.19 13:50
Deprese, úzkosti, co se děje v našem těle

Chtěla bych zde doporučit knihy Kdo mi vypnul mozek? a Zapněte si mozek od Dr. Caroline Leaf. Vidím zde diskuze na téma deprese a úzkosti, lidé si chtějí vzít život. To je hrozné, protože cesta ven existuje. Také jsem měla deprese a úzkostné dlouholeté stavy. Autorka v knihách vysvětluje, co se v našem těle děje, když prožíváme strachy, stresy, úzkosti, jaké jsou fáze, už toto povědomí posunuje člověka mnohem dál a to je to, co mi pomohlo nejvíc. Třetí kniha Kdo Ti vypnul mozek? vyřešení záhady on řekl / ona řekla zase vysvětluje, jak funguje mužský a ženský mozek, proč se chováme tak jak se chováme, jděte do toho a nebuďte závislí jen antidepresivech, je to taky hodně o naší mysli, emocech, práci s myšlenkami a emocemi. Prostě cesta ven existuje. Autorka prakticky radí, co dělat. Proto všem přeji, aby se z toho dostali jako já.

777
176 příspěvků 5.9.19 21:40
@Chimney777 píše:
Chtěla bych zde doporučit knihy Kdo mi vypnul mozek? a Zapněte si mozek od Dr. Caroline Leaf. Vidím zde diskuze na téma deprese a úzkosti, lidé si chtějí vzít život. To je hrozné, protože cesta ven existuje. Také jsem měla deprese a úzkostné dlouholeté stavy. Autorka v knihách vysvětluje, co se v našem těle děje, když prožíváme strachy, stresy, úzkosti, jaké jsou fáze, už toto povědomí posunuje člověka mnohem dál a to je to, co mi pomohlo nejvíc. Třetí kniha Kdo Ti vypnul mozek? vyřešení záhady on řekl / ona řekla zase vysvětluje, jak funguje mužský a ženský mozek, proč se chováme tak jak se chováme, jděte do toho a nebuďte závislí jen antidepresivech, je to taky hodně o naší mysli, emocech, práci s myšlenkami a emocemi. Prostě cesta ven existuje. Autorka prakticky radí, co dělat. Proto všem přeji, aby se z toho dostali jako já.

Jojo. Taky stojí za zmínku rozhovory s touto autorkou na Youtube (album 11 videí „C. Leaf“, tady nefunguje odkaz)

Jamalek
6 příspěvků 27.9.19 11:38
Seznámení

Ahoj, měl jsem docela složité dětství a dospívání. Před pár lety jsem navštívil jednoho léčitele a to mi na nějakou dobu pomohlo, ale pak jsem upadl opět do deprese, kvůli neúspěchu ve svém životě. Vzhledem k mým problémům jsem nikdy neměl moc přátel, ale po umrtí matky a po tom co jsem se přestěhoval, se už se mnou nikdo nebavil. Tehdy mě to zlomilo. Měl jsem pár přátel na internetu, ale to hloubku skutečného vztahu nenahradí. Protože jsem byl fakt vážně v prdeli, nevěděl jsem co dělat a začalo mi z toho trochu přepínat, tak jsem ztratil i poslední kamarádku, která má schyzofrenii a trpí depresema, a s kterou jsme byli jeden pro druhého oporou. Před půl rokem jsem byl opět u toho léčitele a zase mi to docela pomohlo, ale už se mi nepovedlo napravit vztah s lidma, které jsem měl rád. Proto bych se zde rád seznámil, s nějakou mladší holkou, které bych mohl nabídnout oporu a vyslechnout ji, pokud nemá nikoho, kdo by jí naslouchal. Nehledám tu vztah, spíš kamarádku, která taky prožívá nějaké těžkosti, abych se necítil uplně sám, protože „normální“ lidi tohleto vůbec nechápou a dělají si z toho srandu.

Pavel

https://www.facebook.com/profile.php?…

777
176 příspěvků 27.9.19 22:27

@Jamalek
Pokud ""„normální“ lidi tohleto vůbec nechápou a dělají si z toho srandu."", tak nejsou NORMÁLNÍ. Uvedenou definici „normálních“ lidí já nesplňuju. Není proč si z něčeho takového dělat legraci a ti „normální“ lidé - posměvači potřebují tuhle situaci sami zažít. On by je rychle přešel „humor“.
Jinak, léčitel funguje jako droga, jednou „pomůže“, ale postupně na přibližně stejný efekt potřebuješ „silnější dávku“ a nakonec tě to zabije.

Dananana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.19 11:44

Poradil by mi někdo prosím, jak se vyrovnat s poporodní depresí? nechci brát antidepresiva…

Jamalek
6 příspěvků 3.10.19 12:50
@Dananana píše:
Poradil by mi někdo prosím, jak se vyrovnat s poporodní depresí? nechci brát antidepresiva…

Skus meditaci, hudbu na funkci čaker https://youtu.be/pxu2eMDGB8c , nebo navštiv psychologa, aby jsi se z toho mohla vypovídat. Někde jsem slyšel, že v některých případech ti psychologa hradí tvoje zdravotní pojišťovna. To by ses ale musela zajít zeptat, nebo jim napiš email s dotazem. Antidepresiva ber až jako poslední možnost. Je to svinstvo.

Dananana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.19 11:14

Tak tohle jsem zrovna nemyslela, doufala jsem spíš v nějaký doplněk stravy… uklidňující čaj nebo něco takového…

777
176 příspěvků 6.10.19 10:15

@Jamalek Propagujete něco, čemu nerozumíte a jen to VYPADÁ „dobře“, ale NENÍ. Okultní atrapa pravé meditace, bláboly o čakrách,… Chudák, kdo tomu naletí.

Jamalek
6 příspěvků 6.10.19 17:55
@777 píše:
@Jamalek Propagujete něco, čemu nerozumíte a jen to VYPADÁ „dobře“, ale NENÍ. Okultní atrapa pravé meditace, bláboly o čakrách,… Chudák, kdo tomu naletí.

Nejste vy jeden z těch, co pálí knihy Harry Pottra, aby se vyhnul ďáblu?

Jirinkamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.19 21:53

Holky, pokud hledáte něco, co opravdu uklidňuje, a nejedná se o antidepresiva, tak mohu z vlastní zkušenosti doporučit přírodní pilule persen, které jsou kombinací bylinek, které uklidňují, podívejte se na online lékárně pilulka, kde jsem je kupovala, za zkoušku nic nedáte.

777
176 příspěvků 7.10.19 23:04

@Jamalek Připadáte si vtipný?? Raději používejte rozum. Ale to byste si ho napřed musel detoxikovat a zapnout.

Jamalek
6 příspěvků 9.10.19 14:43
@777 píše:
@Jamalek Připadáte si vtipný?? Raději používejte rozum. Ale to byste si ho napřed musel detoxikovat a zapnout.

No já to myslel vážně. Před několika lety jsem viděl dokument na HBO o nějaké americké křesťanské sektě, kde se tak trochu snažili dětem vymít mozky a zakazovali jim číst a dívat se na filmy o Harrym Potterovi, protože je to o černokněžníkovi. A před nedávnem jsem četl, že v Polsku pálili knihy Harryho Pottera, tak se radši ptám, abych se nebavil s někým s kým bych si stejně nerozuměl. Útočit na můj rozum a inteligenci se snažilo už více lidí, nakonec se zjistilo, že mám vyšší IQ než oni. Což pro nás pro všechny byla vlastně smutná zpráva.

777
176 příspěvků 9.10.19 22:40

@Jamalek Je úplně jedno, jaké máte IQ, soudnost a ZDRAVÝ rozum právě těm příliš vysokých zcela chybí. Asi to bude i Váš případ, protože vůbec nevíte, o čem to mluvíte. VY už vymytý mozek máte a čistota pořád nikde.

Jamalek
6 příspěvků 10.10.19 11:42
@777 píše:
@Jamalek Je úplně jedno, jaké máte IQ, soudnost a ZDRAVÝ rozum právě těm příliš vysokých zcela chybí. Asi to bude i Váš případ, protože vůbec nevíte, o čem to mluvíte. VY už vymytý mozek máte a čistota pořád nikde.

Takhle mě hodnotí člověk co mě nikdy neviděl. Urážením ostatních si jen snažíte získat pozornost.

Jamalek
6 příspěvků 10.10.19 11:45
@Dananana píše:
Tak tohle jsem zrovna nemyslela, doufala jsem spíš v nějaký doplněk stravy… uklidňující čaj nebo něco takového…

Jop jak píše Jirinka, Persen jsem taky zkoušel, nebo taky je dobrý Modin. Osobně mi asi víc pomohl ten Modin. Ale tak zkuste a uvidíte.

Dananana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.19 22:26

Ptala jsem se na ten persen u doktorky, a říkala že díky tomu, že se jedná o přírodní přípravek, tak mi ublížit nemůže, takže jsem si ho objednala, a vyzkouším díky!

777
176 příspěvků 10.10.19 22:29

@Jamalek Brečíte na špatném hrobě. Já nemám zapotřebí urážet, to Vy se tu chvástáte intelektem, který sám svými výroky úspěšně popíráte.

reny 888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.20 13:02
úzkostně depresivní porucha

Ahoj, cca 3 měsíce mám úzkosti z práce, musela jsem jít na neschopenku, beru AD sertralin dva ráno, mám potíže i se spaním na noc beru derin, ale po 3 měsících se stále necítím dobře! Ještě k tomu se mě lehce třesou ruce a u srdce mám trochu takové chvění. Musím se více soustředit na bežné činnosti. Máte někdo také takové pocity? Díky.

777
176 příspěvků 11.1.20 18:38
@reny 888 píše:
Ahoj, cca 3 měsíce mám úzkosti z práce, musela jsem jít na neschopenku, beru AD sertralin dva ráno, mám potíže i se spaním na noc beru derin, ale po 3 měsících se stále necítím dobře! Ještě k tomu se mě lehce třesou ruce a u srdce mám trochu takové chvění. Musím se více soustředit na bežné činnosti. Máte někdo také takové pocity? Díky.
AD nejsou k vyléčení, naopak mnohá poškozují mozek, což Vám doktor neprozradí. Jestli chcete své problémy řešit, napište mail. lekar-specialista@seznam.cz
jannon
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.20 17:54
test deprese

Beckova stupnice BDI-II — http://deprese.euzona.cz/ a stupnice deprese podle Zunga — http://test-deprese.hys.cz . Kterou pouzit jako sebeposuzovací test? Nebo vite o nejakem lepsim testu?

777
176 příspěvků 7.4.20 11:44
@jannon píše:
Beckova stupnice BDI-II — http://deprese.euzona.cz/ a stupnice deprese podle Zunga — http://test-deprese.hys.cz . Kterou pouzit jako sebeposuzovací test? Nebo vite o nejakem lepsim testu?

A proč se potřebujete posuzovat?? Detoxikujte si mozek a chraňte ho před toxickými vlivy myšlení a emocí.

Inus45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.20 16:44
TEZKE DEPRESE

AHOJ MAM DEPRESE JIZ PRES 20LET, POPRVE KDYZ TO PRISLO, SESTRA MI PRES ZNAMEHO DOKTORA SEHLALA PSYCH, KDE MI HNED DRUHY DEN ODVEZL OTEC A DOKTORKA NAPSALA LEK EFEKTIN, PRVNI TRI TXDNY HRUZA, NEPOPSATELNE STAVY, VUBEC NEVIM CO SE MI DELO V HLAVE, BYLO TO TEZKE, AALE ZVLADLA TO TESILA SE DO PRACE, BYLA JSEM ZDRAVOTNI SESTRA, PO CASE LEKY VYSADILA ZACLO TO ZNOVA, ZA TECH 20 LET CO SE LECIM, JSEM VYZKOUSELA MNOHO LEKU, HODNE SE ODVIJI OD TOHO PSYCHIKA CO CLOVEK ZAZIVA V ZIVOTE A JA TO MELA TAK, NASLA A SI CHLAPA VOLA A NEZ JSME SE POZNALI, OTEHOTNELA JSEM ZAPOMENUTIM 1 PRASKU ANTIKONCEPCE, DNE JE SYNOVI 18 LET A JE TO TO NEJLEPSI CO ME V ZIVOTE POTKALO, ALE ZIVOT S DEPRESEMI JE PRO ME TEZKY, NIKDY JSEM SE NESMIRILAA S TOUTO NEMOCI A NEVIM JAK S NI ZIT, BYLY DOBY KDY BYLO LEPE, ALE PAK ZASE BLBE, DNES TO MAM TAK, ZE VLASTNE NEVIM, DO JAKEHO STAVU SE PROBUDIM TAK TO BEZI DAL, MAM ZA SEBOU I PAR POKUSU O SEBEVRAZDU SPISE DEMONSTRACKA, NEKOLIK HOSPITALIZACI A PROSTE ZIJU ZE DNE NA DEN, NE NEZIJU RIKAM ZE PREZIVAM, NECHCI SE LITOST, VIM ZE JSEM DELAL A V MLADI BLBOSTI A TY ME POZNAMENI A AOVLIVNILI PSYCHIKU, KDYBYCH MELA PSAT O TOM CO JSEM ZAZILA, MOZNA UZ NAPISI KHNIHU JE TO BOJ A PEKLO ASPON PRO ME DNES ZIJI SAMA SE SYNEM, MAM INVALIDNI DUCHOD, I JSEM SE VDALA ALE BOHUZEL ZA MANIPUATORA A LHARE, COZ CLOVEK ZJISTI CASEM, MEL DLUHY PRED MAMZELSTVIM DO DALSICH ME NAVEDL A JA BYLA BLBKA, ALE MINULOST NEZMENIM, I KDYZ MAME SPOLECNE DLUHY V BANCE KTERE ZATIM PLATI, ALE SE ZPOZDENIM NEKDY A PRO ME JAKYKOLIV STRES I MENSI DELA PROBLEM, MAM POCITY STRACHU UZKOSTNE NEPRIJEMNE POCITY PO TELE, ALE S TIM ZIJI BEZNE, VIM ZE KDYBYCH MELA LASKU TAK JE MI DOBRE, ALE KDO BY CHTEL MIT ZENSKOU DEPRESACKU, I KYZ UMIM BYT I VESELA, SPOLECENSKA, JSEM OBETAVA, RADA POMUZU BLIZKYM, SEBEVEDOMI NEMAM ZADNE I MUJ DOBRY KAMARAD RIKA PROC SE TAK PODCENUJI, ALE TO K DEPRESIM PATRI… ALE LASKY SE BOJIM, NECHCI UZ POZNAT NEKOHO KOHO NEZNAM TAKZE ASI MAM BYT SAMA, KDYZ MI PRED NEKOLIKA LETY ZEMREL TRAGICKY OTEC BYLA TO VELKA RANA, KTERA SE NIKDY NEZHOJILA, RIKAM SI ZE JSEM TO MELA BYT JA, KDO MEL ODEJIT NE ON, CASTO NA NEJ MYSLIM, PLACU, ALE MYSLIM ZE EMOCE MAJI JIT VEN, STRASNE NAM CHYBI, ALE STALO SE, KDYZ JSEM PUL ROKU BYLA NA TOM PSYC ZLE, SE VSIM MI POMAHAL, INFORMOVAL S E PSYCHIATRICKY O DEPRESICH ATD, POMAHAL SE SYNEM, KDYZ BYL MALY ALE V TE DOBE MI ZACHRANIL ZIVOT, BIOLOGICKY OTEC MEHO SYN A, BYL JEN ZPLODITEL, NIKDY ZAJEM O DETI NEMEL A TO MA TRI, NEPLATIL ALIMENTY ATD.SYN HO POPRVE VIDEL V 17 LETECH NECEKANE VE MESTE, KDY JSEM JE SEZNAMILA A POTOM TOHO LITOVALA, ALE ASI TO TAK MELO BYT…JEDNOU BY SE TO MOZNA STEJNE STALO, SYN SI V TE CHVILI PRIPADAL NECHTENY, ALE UZ OD MALA CO SE ZACAL VYPTAVAT JSEM MU VYSVETLOVALA ZE DITE NECHTEL A JA ANO A TAK TO JE. PRO SYNA BYL VLASTNE OTCEM JEHO DEDA A KDYZ ODESEL SYNOVI BYLO 9 LET, VIM ZE KAZDY MA NEJAKE TRAPENI Z MINULOSTI, NEPRIJEMNE ZAZITKY KOLIKRAT HORSI NEZ JA, ALE MYSLIM ZE OSLABENI JEDINCI MAJI PSYCHIKU NARUSENOU I TIM CO V MINULOSTI PROZILY, TAKE JSME MELI V RODINE DVE SEBEVRAZDY JAK S OTCOVA TAK S MAMKY STRANY, ZIVOT S DEPESI JE PRO MNE TEZKY A CHTELA BYCH POPROSIT J AK VY OSTATNI TO ZVLADATE ME SE TO ZA TECH 20 LET JESTE NEPODARILO JARO A PODZIM JE TEZSI TO UPADAMDO VELKYCH DEPRESI A NECHCI PREZIVAT NEVIM JAK Z TOHO VEN, JEDINY PROC TU JSEM JE SYN, ODEJIT JE STRASNE JEDNODUCHE, ALE TO MU NEMUZU UDELAT A NESMIM I KDYZ MYSLENKY MAM CASTO A JE TO PROTO, ABY SE CLOVEK ZBAVIL TOHO UTRPENI TECH STAVU A MEL VLASTNE UZ KLID, TAKZE TO BERU, ZE MUJ UKOL A POVINNOST JE TU BYT PRO NEJ, A JESTLI JSEM STASTNA CI NESTASTNA JE VEDLEJSI, TAKE KDYBYCH TU MOHLA NAJIT NEJAKOU PRITELKYNE KDE BY JSME SI MOHLI NAPSAT A VZAJEMNE TREBA I VYPOMOCI, JSEM S PLZNE MUJ EMAIL JE S-Inuska@seznam.cz dekuji pekne, VYDITE, ZE ANI NEUMIM NAPSAAT PORADNE SVUJ PRIBEH NA NETTU, DELAM CHYBY, PREPISY NO MUJ PROBLEM, ALE SNAD SE TO DA PRELUSTIT, DEKUJI ZA POCHOPENI

777
176 příspěvků 14.5.20 21:18
Inus45

ZKUSTE SE ZAMYSLET NAD TÍMTO!!
Lidé umírají o 15 – 20 let dřív a to je šokující, protože dlouho se lidský věk naopak prodlužoval. A při dnešních technologiích by to mohlo být ještě lepší – ale není! Výzkumy ukázaly, že je to hlavně tím, jak si lidé spravují svou mysl. To je hlavní příčina. Další se týká naší stravy a prostředí. Tyto faktory zabíjejí předčasně lidi a označují se jako choroby vyplývající ze životního stylu, kterým se DÁ předejít.
Podívejme se na svůj životní styl. To hlavní je: „Nad čím přemýšlím?“ Toxické myšlenky, zahořklost, neodpuštění,… Jsme neustále ponořeni do těch toxických tsunami, které zamořují celé naše tělo. A tím se dostáváme k opravdu velkému problému a to je spravování mentálního (duševního) zdraví. V této souvislosti se nám vybaví „duševní nemoci“ Slýcháme o tom, že jsou na vzestupu, že každý 4. člověk bere AD, že lidé nejsou v tomto dostatečně vyšetřováni, že to musíme začít dělat a zajistit, aby se to dostalo co každé komunity a do celého světa. Ale o co vlastně jde???!! Je to opravdu velmi vážný problém, protože lidé jsou NIČENI tímto modelem. Tvrdí, že mentální nemoc je choroba, se kterou musíte žít do konce života. Protože jste biologický automat – robot. Jste robot s pokaženou součástkou a my vám dáme chemické látky, aby se to napravilo. Zapomeňte na to, že jste lidský tvor; už nejste člověkem. Současný model mentálního zdraví říká, že nejste člověk s výjimečným mozkem a svým příběhem, žijící v určitých podmínkách. Jste robot bez svobodné vůle – ta je jen iluzí.
Tento zredukovaný neuromaterialistický model je v úplném protikladu s křesťanským idealistickým modelem, který mluví o naší vyjímečnosti, lidskosti, potenciálu, moci a vůli. Ale když toto odstraníme a ignorujeme lidského ducha a duši a vidíme jen to fyzično, tak tvrdíme, že jste jen fyzický tvor a na duchu nezáleží. Tento model, použitelný dobře pro klasickou medicínu, je používaný v oblasti mentálního zdraví bez jakýchkoli vědeckých důkazů o prospěchu a správnosti. A teď se z toho stal velice výnosný průmysl na změnu a ovládání mysli lidí, kterým se říká, že jsou jen biologické automaty. Několik minut „konzultace s odborníkem“, kdy odškrtáváte seznam otázek: „Cítíte se smutně? Cítíte se dlouho smutně?,..“ – a z tohoto vám stanoví diagnózu, přidělí nálepku s chorobou a léky. NIC o tom, co jste zažili, čím procházíte. Deprese NENÍ choroba. Je to zážitek mysli jako reakce na něco!
Bipolární poruchy, úzkosti, schizofrenie, … - všechny ty děsivé názvy – to NEJSOU CHOROBY!! Nejsou nijak vědecky podložené, žádná chemická nerovnováha! Je to klamání veřejnosti farmaceutickým a psychiatrickým průmyslem, aby získaly moc nad myslí lidí! Vezměte lidem možnost povyprávět svůj příběh a projevit své emoce – a odlidštíte je! V podstatě říkají: „Jste nemocí podlomený jedinec, na to zapomeňte a dovolte mi podávat vám mozek blokující léky.“ AD, neuroleptika, léky proti úzkosti, Ritalin, … to všechno blokuje mozek. Doslova odpojuje ducha člověka od jeho těla. Protože umrtvují mozek jako anestetika, ale navíc ho poškozují! Proto máte po nějaké době úbytek kognitivních schopností (přijímat a zpracovávat poznatky, učit se). Brzy už nemůžete normálně fungovat, jste invalida, rostou sebevražedné sklony, agresivita. Běžné psychotropní léky (zmíněné) – každý má v průměru 1800- 3000 vedlejších účinků a en negativní, žádný pozitivní. Jediný důvod, proč si lidé MYSLÍ, že jim pomáhají, je to, že na chvíli utlumí bolest. Ale poškodí mozek, bolest se vrátí a ten negativní cyklus se opakuje. Takže lidé dostávají stále více léků, nazývá se to polyfarmacie.
A to se děje už u 2 – 3 letých dětí! Tvrdí, že už v lůně matky je možné diagnostikovat dítě na depresi. Utratily se miliardy dolarů na snahu objevit tzv. neurobiologické koreláty – tedy genetickou příčinu mentálního zdraví. Tvrdí, že nějak vypadá „normální mozek“ a jakákoli odlišnost kvůli genetické abnormalitě je nějaká nemoc. Na tomto se vydělávají obrovské peníze, ale je to naprosto nevědecké hnutí! Současně s šířením tohoto hnutí výzkumy nejprestižnějších univerzit (např. v Yale) ukazují, že neexistuje „normální mozek“. Protože každý člověk je jedinečný a má svůj příběh. Ale když nerozpoznáme jedinečnost každého člověka a to, že každý zažil něco jiného a vyjadřuje to jinak, tak začneme ničit mozky. A to dělá současný model mentálního zdraví. Je na to spousta statistik, např. v letech 2004 – 2007 se velmi zvýšil počet AD dávaných mladistvým a následkem toho velmi narostl počet sebevražd. Existuje jednoznačné propojení mezi množstvím AD dávaných mladým lidem a množstvím sebevražd. Mnozí výzkumy dokazují, že nárůst sebevražd je přímým důsledkem podávání těchto psychotropních léků. A týká se to všech věkových kategorií. Kdysi se stala 1 sebevražda za 15 minut, dnes 1 sebevražda za 45 sec. Dětem není dovoleno projevovat své emoce a vypořádat se s tím, co prožívají. Každá odlišnost od toho, co se považuje za „normu“, je záminkou k nálepce s diagnózou a podávání léků. Léky a AD doslova zabíjejí.
Abyste si udrželi mozek zdravý, musíte s tím jednat a přetvořit to. Jinak se z toho stane toxický odpad. Když nedovolíte někomu mluvit o tom, jak byl šikanovaný, nemůže se s tím vypořádat a dostat se přes to, ale poškozuje si mozek. Sklony k sebevraždě se týkají všech věkových skupin, dokonce i čtyřletých dětí. Nesmíme v nich působit pocit viny, když je jen napomínáme a kritizujeme. To je jádro problému. Když nebyla rozpoznána Vaše identita a nikdo si nevyslechl Váš příběh, pak tím je anulována Vaše identita, Vaše já a přichází pocit marnosti a beznaděje. Nač potom žít? A to se odráží v celém životě, pocitu bezcennosti, rozbitých vztazích, neschopnosti se v něčem uplatnit. Je vidět posun, který nastal před 50 lety v řízení mysli. Předtím jsme dovolovali lidem mluvit o jejich pocitech a prožitcích a učili jsme je, jak se přes to dostat. Teď máme neurologický model „Jsi pokažený počítač, dostaneš tuto diagnózu a léky, máš takovou mentální poruchu“ – a takto ničíme lidi. Kde je tu naděje?
V zemích, kde si lidé nemohou dovolit léky, vidíme lepší výsledky mentálního uzdravení – skrze komunity lásky, vyslechnutí lidí. Skrze logické věci, které děláte, abyste pomohli lidem z krize. Ale současný model to odstraňuje a zabíjí tím lidi.
V církvi jsou komunity lásky, které rozumí principům lásky. Takže v církvi bychom neměli lidi posílat do systému mentálního zdraví, což se děje. Měli bychom je zvát a nabízet jim lásku (Boží). Abyste lidem pomohli, na to nepotřebujete vzdělání a tituly, stačí jediná kvalifikace a tou je láska.
A toto věda neustále dokazuje. Protože lidé umírají předčasně na choroby ze životního stylu, jimž se dalo zabránit, když nerozumí lásce.

Ivanka386
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.20 20:52

Měla jsem velké problémy s depresemi. Dlouhá léta jsem to řešila různými antidepresivy a podobnou chemií. Pár měsíců zpět, jsem se rozhodla s tím seknout a narazila jsem na věc zvanou cbd. Je to látka, která je obsažena v konopí a dají se z toho dělat různé věci, jako například cbd olej nebo cbd čaj. Doporučuji všem, kteří chtějí zkusit alternativní léčbu:-) http://cibdol.cz

777
176 příspěvků 18.5.20 23:11
@Ivanka386 píše:
Měla jsem velké problémy s depresemi. Dlouhá léta jsem to řešila různými antidepresivy a podobnou chemií. Pár měsíců zpět, jsem se rozhodla s tím seknout a narazila jsem na věc zvanou cbd. Je to látka, která je obsažena v konopí a dají se z toho dělat různé věci, jako například cbd olej nebo cbd čaj. Doporučuji všem, kteří chtějí zkusit alternativní léčbu:-) http://cibdol.cz

alternativní léčbou je detoxikace mozku. nepotřebuje žádné prostředky, jen rozhodnutí a vytrvalost.

MarKa93
1 příspěvek 23.6.20 19:20
CBD a deprese

Ano, ale mohou pomoci. Navíc CBD je přírodní. Nedávno v češtině vyšel článek, který se tomuto tématu detailně věnuje – https://magazin.cannapurna.cz/…i-a-deprese/, odkazuje i na různé studie, takže si o tom každý může pořádně přečíst a rozhodnout se dle sebe, zda by to stálo za zkoušku.

777
176 příspěvků 5.7.20 15:33
neuroplasticita vs. "olej"

@MarKa93
SUPER, ale jde to i bez jakýchkoli prostředků. Fakt není nutné za něco utrácet peníze, jen je to pohodlnější, než vlastní úsilí detoxikovat si mozek.

Bagjar Werre
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.20 20:13
i need my ex back

Silná a nadšená láska k získání EX zpět, rozhodl jsem se, že celý den strávím na internetu jen proto, abych se ujistil, že spousta lidí je schopna přečíst moje svědectví o DR ALAM, který je mocným kouzelníkem, poté, co jsem byl abondonován mojí manželkou, téměř rok… každý věrný den, kdy jsem byl na internetu pro radu ohledně restitucí, jsem nikdy nevěděl, že to byla cesta k mému štěstí, poté, co jsem četl spoustu svědectví online o skvělé DR ALAM A LOT DOPORUČENÍ ONLINE NEŽ JINÉ SPELLCASTERS SO S tím jsem musel kontaktovat DR ALAM, a vysvětluji mu vše prostřednictvím detailů, které jsem viděl online lidmi sdílejícími svědectví.. Vím, že jsem tak šťastný, že jsem si vybral DR ALAM, protože práce je 100% perfektní a kouzlo přivedlo mou ženu zpět ke mně.. prosím kontaktujte DR ALAM o pomoc, že je to dobrý člověk,, email dralahalah@gmail.com nebo zavolejte WhatsApp +23480115720823… díky. :P :P

kie kunovo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.20 20:21

Moje žena a já jsme manželé posledních 15 let a máme krásnou 12letou dceru. Skrz to byla milostná aféra a opravdu miluji nikoho víc na světě, než ji miluji.

Měli jsme zpočátku těžký život s finančními problémy, ale nyní jsme je prožili a vlastně žijeme velmi pohodlným životem zhruba za posledních 5 let. Společně trávíme spoustu času a až do roku jsme měli opravdu nulové problémy.

Loni v červenci jsme šli do hotelu na víkend a když jsme se vrátili, moje žena se ke mně přiznala a plakala, že začala kouřit. Reagoval jsem velmi špatně (nyní si to uvědomuji) a snažil jsem se ji donutit, aby odešla, vždy proto, že mě to zajímá. V loňském roce jsme měli 6 incidentů, kde d velké souboje vždy ze stejného důvodu. Protože v domě nekouřila, kouřila v práci. O víkendech navštěvovala přítelkyni, která žije vedle našeho domu, kam chodila půl hodiny kouřit.

Naše víkendy se zdůraznily kvůli svému novému zvyku a před měsícem zvedla věci, pronajala si byt a přestěhovala se tam. Byl jsem venku s dcerou, když se to stalo a když jsem se vrátil domů a viděl jsem její věci zmizet, v podstatě jsem se zhroutil. Po dobu 2-3 týdnů jsem dělal všechny chyby žebrání a pláče, ale její srdce bylo tak zatvrzené, že jsem nemohl uvěřit, jak se ke mně chovala.

Minulý týden jsem se rozhodl na dovolenou s dcerou. Moje manželka mě během tohoto minulého týdne vůbec nekontaktovala, ale kontaktovala naši dceru ráno a večer tím, že jí posílala textové zprávy, udělal jsem vše, co jsem mohl, abych ji dostal zpět, ale vím, že.. jen před 2 měsíci jsem prošel nějakým článkem online, než viděl ooi žena sdílející nějaké dobré zprávy o mocném muži, který jí pomáhá přinést mír do jejího domu, byl jsem tak ohromen svědectvím a rozhodl jsem se to zkusit.. Vysvětluji svůj problém doktoru ALAMU. já a on udělal, jak slíbil, aj, moje žena je zpět žebrající, ona dokonce přestat kouřit.. může být jeho jméno oceněno.. pro více informací ho můžete kontaktovat o pomoc, pokud máte problémy u vás doma.. email dralahalah @ gmail.com nebo volejte Whatsap + 2348115720823. Děkujeme za sdílení mého příběhu se mnou.

Laye Titi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.20 20:25

MG!! toto je jistě šokující a opravdové svědectví.. Navštívil jsem fórum zde na internetu dne 17. OFSEPTEMBER 2019, A mimo jiné úžasné svědectví o mocném a skvělém kouzelníkovi zvaném (DR ALLAM) na trojici.. nikdy jsem tomu nevěřil, protože jsem nikdy nic neslyšel ani se nenaučil
o magii dříve… žádná duše by mě nemohla ovlivnit magickými kouzly, dokud to DR ALLAM neudělal pro mě a neobnovil mi moje pětileté manželství zpět a přivedl mého manžela zpět za 48 hodin stejně jako já číst na internetu Byl jsem opravdu překvapen a šokován, když můj manžel poklekl a začal prosit o odpuštění a abych ji přijal zpět… mám opravdu málo výrazů a nevím, jak moc ti mohu vyjádřit své uznání ( DR ALLAM) jsi Bůh poslaný mně a celé mé rodině… tady je email, pokud máš stejnou situaci.. email dralahalah@gmail.com … whatsapp +2348115720823 díky.. :mavam: :mavam:

Terka0097
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.20 12:39
Jak se zbavit deprese

Ahoj, taky jsem trpěla depresemi a brala jsem antidepresiva 4 roky. Omezovalo mě to v práci, osobním životě a jednoduše jsem byla jako vytrhnuta z reality bez jakékoliv chuti dále žít. Ale nakonec po delším pátrání jsme narazila na skvělý článek od celostní ho terapeuta a kouče Jiřího Čapovce. Článek o deprese mi otevřel oči a neváhala jsem ho kontaktovat. Pomohl mi dostat se z deprese a zbavit se antidepresiv. Dnes žijí zase normální život a jsem šťastná. Nebyla to lehká cesta a také to trvalo několik dlouhých měsíců, ale stálo to za to. Článek o depresi najdete zde: https://cestarelaxace.cz/deprese/

Danielater
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.20 00:47

Myslíte si, že by mi mohla alternativní medicína pomoci při léčbě deprese?

Vendulaliskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.20 00:33

Chodíte k lékaři? Já jsem pořád měla předepsaných spoustu prášků na deprese. Teď to pomocí alternativní medicíny zvládám i bez nich. Takže ano, může pomoci.

Danielater
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.20 01:43

Jakým způsobem pomáhá?

777
176 příspěvků 22.10.20 21:15
@Danielater píše:
Myslíte si, že by mi mohla alternativní medicína pomoci při léčbě deprese?

Spousta „alteenativ“ ve skutečnosti škodí, ale nikdo si nechce negativní následky spojit s „něčím tak užitečným přece“!

Vendulaliskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.20 09:39

Uvědomila jsem si podstatu celého těla a začala pravidelně docházet na energetickou léčbu ke skvělé léčitelce. Ihned po měsíci jsem měla deprese úplně pryč. Cítím se prostě báječně a to jen díky léčitelce Lence. Podívejte se na její stránky kristalovapostel.cz

777
176 příspěvků 24.10.20 16:43
@Vendulaliskova píše:
Uvědomila jsem si podstatu celého těla a začala pravidelně docházet na energetickou léčbu ke skvělé léčitelce. Ihned po měsíci jsem měla deprese úplně pryč. Cítím se prostě báječně a to jen díky léčitelce Lence. Podívejte se na její stránky kristalovapostel.cz

s tím si nezahrávejte!! Přijdou mnohem horší problémy a vůbec nebudete tušit, že je to důsledek této „léčby“!!

Teryna18
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.20 09:00

Ahojte, já musím říct, že nedám dopustit na CBD. Vyzkoušela jsem už tolik léků, co mi jen způsobovaly další problémy. Nakonec jsem se rozhodla pro trochu přírodnější cestu a CBD mi s úzkostmi i depresemi opravdu pomohlo, taky se po něm cítím mnohem méně vystresovaně a to je pro mě opravdu velká úleva. „Kanabidiol (CBD) velmi dobře působí na problémy psychického rázu jako je PTSD, OCD nebo generalizovaná úzkostná porucha“ zdroj: https://www.semena-marihuany.cz/…ruchy-studie Rozhodně doporučuji všem koho to zajímá přečíst i tento článek a rozšířit obzory v téhle oblasti.

sona5424
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.20 16:36
deprese

Dlouho jsem trpěla depresemi a celkově takovým flegmatismem. Všechno mi bylo jedno. Střídaly se u mě fakt blbý stavy. Nakonec mi psycholog doporučil, ať prostě někam vyjedu. A ať je to luxusní, kde se o mě budou starat a nebudu muset nic řešit. Miluju Itálii, tak jsme s kamarádkou vyrazili do pronajatého domu na severu Itálie, bylo to v zimě. Za týden jsem tam načerpala tolik energie, kolik snad už nikdy nedobiju. Prostě klasická nabíječka baterek. Takže za mě na depresi doporučím dovolenou.

Pacovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.21 12:02

Stejný názor jak tu píše Teryna18, také jsem na své depresivní stavy začala užívat CBD, začala jsem na 10% olejích a pak jsem přešla i na květy, které jsou úžasné. Objednávám si hlavně ty s vůní borůvek z internetového obchodu https://www.cbdcko.cz/ Mají obsah CBD < 12% a jsou uchovávány ve speciálním sáčku, který jim udržuje optimální vlhkost.

michuina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.21 10:43

Mohu se zeptat, kdo užíváte cbd? pomohl vám na lepší spaní/usínání? Přemýšlím o koupi, nejsem jistá zdali tinkturu nebo tobolky, protože přiznám se neznala jsem cbd dokud na mě nevykoukl tento článek - z něho zatím čerpám základní informace https://chcibytlepsi.cz/…nky-a-lecba/, vaporizér asi ne, to mě neláká, ale zkusit bych chtěla, potřebovala bych se uvolnit a neusínat s šílenými myšlenkami, pocením, bušením srdce, můžete případně doporučit? pomohl vám? děkuji

Stránka:  « Předchozí 1 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Další »
Váš příspěvek