Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vghmg
1 příspěvek 10.6.15 11:34
prosím,řekněte svůj názor

Ahoj, docela dlouho se lečím s depresí a mám pocit méněcenností. Do takových stavů mě dostala moje rodina, kde si někteří členové (OTEC A BRATR)na mě vylívaly svoje mindráky. To se podepsalo na mých vztazích s cizími lidmi, myslím si, že jsem společenská, ale bojím se bavit. Uvnitř vím, že jsem velmi silný člověk, protože, to co jsem doma prožila za hrůzy, by jiný nezvládl a hned by začal fetovat nebo začal chlastat, hodně lidí v mém okolí but fetují, nebo propadly chlastu a to byli velký machírci, že by jste to do nich neřekli, že takhle skončí, nebo si rovnou vzali život a nejhorší je, že se okolo lidem smáli, kteří nebyli na úrovni, a sami potřebovali pomoc.Ale poslední 3 roky to jde se mnou hodně špatně, protože roky utíkají a pořád nejsem OK. Ještě k tomu přes rok nemám práci :roll:,beru antidepresiva, ale moc nezabírají, někdy mám pocit, že to nikdy nezvládnu, pocity vzít si život, že bych už se nemusela tak strašně trápit, já už bych to dávno udělala, ale bojím se jenom bolesti, jinak tam žádná zábrana není :,(. PŘITÍŽILO se mi, ŽE O LIDECH, O KTERÝCH JSEM SI MYSLELA, ŽE JSOU MOJI KAMARÁDI A DOBŘÍ ZNÁMÝ MĚ ZRADILI, to mě strašně vyčerpalo, a hledat si nové?,TOHO SE BOJÍM, prosím napište, co si o tom myslíte, dík
PS:strašně bych chtěla žít normální, spokojený život

Arienai L.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.15 12:21
Deprese a sociální fobie

Zdravím, řada bych si popovidala s někým rozumným. Tento problém mě trápí již hodně dlouho a nemohu z toho ven. Pokud se najde zájemce, budu velice vděčná. Můj mail je ***@seznam.cz.

Editace adminem 14.9.2015 - odstranění kontaktu

mmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.15 06:56
mmm

Leonita. nechte si napsat něco na spaní, na úzkost. aromaterapie, procházky, dárečky, bylinky.

mmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.15 06:58
mmm

Mám doma úplně to samé. lepší je těch lidí si nevšímat.

mmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.15 14:44
@mal38 píše:
Bude to dobrý!! Berte léky , vydržte, zaberou.Do ničeho se nenuťte, nic si nevyčítejte. Sama určitě nejste a pokud nejste spokojená s lékařem, najděte si jiného. Žijte,vím jak to bolí a jak je to těžké, ale manžel a děti za to stojí.
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.15 14:47
deprese a jak ji léčit

Kupte si amulet, já mám feng šuj spirálu, kamínek zvěrokruhu, mandala,

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.15 14:49

Amulet, alternativní terapie - bylinné kapky, podhorná, kostel a kněz,

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.15 06:37
nevěra.

Dal1, já jsem taky strašně žárlivá. přítel mě podváděl přímo přede mnou, chlubí se mi s tím, je do ní zamilovaný, dala jsem mu srdce a on se vysmíval s ní a mě si vzal za ženu. taky jsem si to prožila, nevěra u kluka je něco jiného než u holky, je tak nepřirozené.

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.15 07:07

Píšu sem na vitalion o zkušenostech a zájmech, na server deprese.com taky jsou tam knihy o depresi, poradna a známí. píšu a volám si s lidmi s podobnou nemocí. nejdůležitější je být s někým s kýmkoli v kontaktu, jemu to neublíží a vám to pomůže říkat mu všechno co se děje. čím víc lidí o tom ví tím líp, známí, kamarádi, lidé s depresí, lékaři, policie, kněz, ve městě všechni prodavači. ve skupině je síla

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.15 16:26

Mám těžkou depresi nejhorší je to po ránu, celý den peklo.

lucinka 32
1 příspěvek 18.12.15 11:23

Ahoj mám teď šíleně stavy deprese nemůžu ani vstát s postele a to potřebuji udělat přípravu na vánoce nevím co s tím prosím poraďte nebo se už zblaznim děkuji Lucka

Nerisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.15 11:50
Průzkum

Dobrý den, píši maturitní práci na téma příčiny a prevence deprese a potřebuji vyplnit dotazník :-) Chci zjistit, jaké jsou v praxi nejpravděpodobnější příčiny deprese a jestli jí lze předcházet a potřebuji Vaši pomoc. Proto prosím, pokud jste si prošli anebo procházíte depresí, pomozte mi a vyplňte mi dotazník, není příliš dlouhý :-) Odkaz zde: http://www.click4survey.cz/s/7044/fd8f23f4

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 14:23

Hudba pomáhá

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.16 08:14

Na depresi je dobrá hudba

ivan9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 13:20
HUDBA?
@mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm píše:
Na depresi je dobrá hudba

No, nerad bych působil nějak pesimisticky, ale hudba je fajn možná na depku nebo špatnou náladu. Člověk se skutečnou depresí hudbu ani nevnímá.

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.16 12:20

Je to šíleně těžké, mám depresi už několik let a vůbec nic se nezměnilo. je mi pořád špatně, chybí mi kamarádi, mám pořád špatnou náladu, nedaří se mi nic udělat, číst, dívat se na tv,

studjana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.16 15:41
moje dcera

Ahojky. Prosím o radu. Moje dcera je plnoleta ale mám o ni veliký strach. Trpí depresema už delší dobu. Navštěvovala psychiatra ale ten ji vubec nepomohl.Co opustila společnou domácnost, tak se to o hodně zhoršilo. Skoro nevychází ven. Je bez prace a ani není schopna si vyřídit nějakou podporu. Nastěhovala se k jedné pani s dítětem, která vyrábí drogy. Také je užívala ale asi jen tři měsíce, než jsem na to přišla. Byla 10 dni v léčebně na detoxikaci. Potom ji propustili s tím, ze je v pořádku. Zatim zadne drogy nebere Nyní odmítá jakoukoliv pomoc.Jak moji, tak i odbornou. Úplně se uzavřela. Ven nechce chodit, protože je tam pry zlo a ma strach z lidi. Když jde do města, tak je tam hodně lidi a ona se nemá před nima kam schovat. K psychiatrovi odmítá jít, protože je na tom prý hůř než když k němu šla. Necítí se u něj prý dobře. Jelikož pracuji v zahraničí, tak je pro me těžké ji pomáhat na dálku prez SMS a telefonáty. Nevím, jak ji domluvit aby navštívila odborníka. V minulosti se pokusila o sebevraždu a nyní žíní ve strachu co přijde. Děkuji za odpovedi

Alenka16
1 příspěvek 4.2.16 00:19
Deprese a úzkosti

Ahoj, ráda bych vám dodala trochu optimismu při boji s tou odpornou depresí. Dostala jsem se do ní během těhotenství před dvěma lety, skončila jsem u psychiatričky a ta mi napsala AD. Jespáka jsem, neměla jsem chuť cokoli dělat. Měsíc před porodem se to zlepšilo, ale asi dva týdny po něm přišla deprese znova, dokonce jsem ani neměla zájem o syna. Musela jsem ukončit kojení, dostala jsem Venlafaxin a Trittico na noc a asi za měsíc se to začalo měnit k lepšímu. Teď už jsem tak rok v pořádku, i když pořád na AD. Doktorka mi je chce začít vysazovat, tak snad to zvládnu. Fakt se těch léků nebojte, v těch nejhorších stavech pomůžou. Držím palce!

Lucie798
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 11:03

Dobrý den, Jsem studentka třetího ročníku Fakulty sociálních věd UK, oboru sociologie a sociální politika. Momentálně píši bakalářskou práci na téma „Stigmatizace pacientů s psychickým onemocněním“. V práci se snažím ukázat, jak stigmatizace na základě psychické poruchy ztěžuje pacientům jejich životy a zdůrazňuji důležitost boje s předsudky vůči takto nemocným jedincům. Ve výzkumné části práce se zaměřuji na depresivní a úzkostné poruchy, konkrétně u žen starších 18 let. Ráda bych se proto zeptala, jestli mezi Vámi nejsou ženy, které by měly zájem podělit se o své prožitky, nebo pocity týkající se tohoto tématu a stát se účastníky rozhovorů, které budu v rámci výzkumu provádět. Takové ženy bych ráda požádala, aby mě kontaktovaly na emailu vitaskovalucie@post.cz. S pozdravem, Lucie Vitásková.

Slanec
11 příspěvků 23.4.16 11:15

Ahoj občas mám velké vykyvy nalad a sklony k depresím. Na internetu jsem našla že na depresi a zklidnění psychiky je pry dobre konopi. Ja nevim co si o tom myslíte- nemuže mi to zpusobit třeba zavislost??

Helena333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.16 22:28
nedoporučuji

Závislosti bych se až tak nebála, spíš si myslím, že je to hloupost a zbytečný hazard. Co mám já informace, tak marihuana ti prohloubí momentální stav, tj. když jsi v pohodě, budeš vychechtaná, pokud jsi v depresi, budeš na sebevraždu. Jsou i různé odstrašující případy kdy marihuana spustí schizofrenii nebo nějakou psychózu - pokud nejsi psychicky v pohodě, opravdu to neriskuj. Nezbude než se obrátit k antidepresivům.

Helena333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.16 09:20
můj boj s depresí

Mrzí mne, že diskuze zde zcela skomírá - já jsem jedna z těch, která v době, kdy jsi deprese sklátila, přečetla diskuzi celou, všech těch 51 stránek, hltala jsem příběhy holek, co sem pravidelně přispívaly, obdivovala jejich zarputilost v boji s fyzickými příznaky (zvracení, nespavost, hubnutí, třesy) i to, jak zvládaly při tom všem ještě se starat o děti, chodit do práce, řídit auto… Já trpím celoživotně na endodenní deprese, ta poslední byla tak těžká, že jsem dva měsíce jen ležela, bez zájmu o cokoliv, nemyla jsem se, nepřevlékala, nevycházela z bytu. Byla to temnota, hrůza bez konce, nevýslovný strach že nezaberou antidepresiva a že snad budu muset spáchat sebevraždu, protože v tom utrpení se žít nedalo. Každý den byl očistec, každá noc beze spánku ještě horší. Naštěstí léky jakž takž zafungovaly, dobře mi není, mám stále depresivní myšlení, ale už dokážu alespoň trochu fungovat a chodit do (jednoduché) práce. Abych to shrnula - jsem ráda, že jsem to přežila. Pokud někdo máte takhle těžké stavy, upalujte k lékaři, žádný stud z psychiatra, psycholog podle mě nepomůže, jen chemické léky, a to ještě mohou „sednout“ až třeba pátá, sedmá antidepresiva, je to boj. Byla bych ráda, kdyby daly vědět holky, co sem psaly, jak jsou na tom.

Slanec
11 příspěvků 22.5.16 14:11

Ahoj ja mam ale na mysli vytažek z technickeho konopi ne marihuanu. Četla jsem že CBD, což je učinná latka obsažena v konopí, dokaže navodit pocit klidu bez toho aniž bys byla zhulena…

jarka.modra
47 příspěvků 19.7.16 10:25

Mate někdo vyzkousene nejake leky ci kapky které by mi aspon trochu zvedlo naladu abych prezila stres v praci?

puclik88
42 příspěvků 22.7.16 10:32

Cetla jsem o kapkach deprema- je vysoce účinný pro zlepšení psychiky při dlouhodobě pokleslé náladě, úzkosti, strachu, osamocenosti, pocitech bezcennosti nebo viny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.16 11:11

Diky moc za doporuceni.

VendulkaH
1 příspěvek 21.12.16 17:20
úzkost a deprese

Ahoj, léčím se s úzkostí a depresí, beru léky a jsem za ně vděčná, zlepšuje se to. V životě jsou situace, které se nedají zvládnout a opakované stresy a vypětí, povaha se na tom podílí. Pouštěla jsem si 13.komnatu Kláry Trojanové, otevřeně o problémech mluví a je to dobře, deprese je léčitelná nemoc, často porucha, která s léčbou pomine. Důležitá je rodina, opora přátel a věřit, že se to zlepší, i když jsou těžký chvíle, kdy to bolí a těžko popsat, co je to za bolest, zoufalství a nepříjemné pocity.

Moerza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.17 02:16

Dobry den stydim se to napsat ale uz sem zoufala je mi 32 let uz dlouho trpim depresemi mam strach s uzavrenych prostoru jet nekam na dalku na tohle sem si uz i zvykla ale co prozivam ted by me ani ve snu nenapadlo jednou jsem jedla rohlik namazany a zacla sem se dusit a od te doby mam strach jist ze se udusim uz sem asi blazen?? Coo?? Mam dve deti a milujiciho muze vim ze musim jist jinak spatne dopadnu ale ten stres je silnejsi nez ja chodim psychiatrovi rekla sem ji o tom problemu a rekla mi at u kazdyho jidla mam mit piti ale proste to nedokazu nasla by se tady dobra duse ktera by mi poradila dekuji za odpovedi

Helena 08
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.17 22:18

Metodu, podle které se snadno a úplně zbavíte depresí naleznete ve spisku: Richard Tafat „Jak je možno se snadným a jednoduchým způsobem úplně zbavit depresí, jak získat dobrý vnitřní pocit, jak vychovat hodné a rozumné děti a jak se zbavit občasné šílenosti“ Najdete jej na http://www.konecdeprese.mzf.cz/

Vivin11
3 příspěvky 2.5.17 17:07
jak si pomoct?

Ahoj, je mi 19 let a mam problem, nevim jestli je to zrovna deprese, ani nevim nebo spiš nečekam že mi nekdo pomuže, asi se spiš potřebuji jen vypsat. Mám přitele a často se hadame, mam panickou hruzu z toho že se pohadame, jen na to pomyslim a chce se mi brečet, a když a to dojde-pohadame se, dostanu zachvat breku, přijde mi že jsem uplne k nicemu, nejsem ničeho schopa a vim, že ten den už nic nezvladnu-pokud mam nejake učeni, vykašlu se na neho protože vim, že už na to nemam energii.(Někdy mam chut aj se zabit, jenže pak to nedokažu kvuli přiteli a rodině, protože kdyby to nekdo udělal mně, vim že bych nezvladla smrt blizke osoby.) Hadka mě strašně vyčerpava a do toho mam ty zachvaty brečení a nevim prostě co mam delat, v přiteli to neni-je jen trochu žarlivější-to jsem si zavinila bohužel sama. Pokud máte nekdo taky zachvaty a pocit bezcennosti a že nema nic cenu, prosim napište co vam pomaha to zvladat. Děkuju moc, přeju pekny den vsem

Vivin11
3 příspěvky 2.5.17 17:09

Možna blba rada ale zkusit tekutou stravu? At do sebe apson neco dostanete, jist musite, hodně štěstí.

Vivin11
3 příspěvky 2.5.17 17:10
@Vivin11 píše:
Možna blba rada ale zkusit tekutou stravu? At do sebe apson neco dostanete, jist musite, hodně štěstí.
@Moerza píše:
Dobry den stydim se to napsat ale uz sem zoufala je mi 32 let uz dlouho trpim depresemi mam strach s uzavrenych prostoru jet nekam na dalku na tohle sem si uz i zvykla ale co prozivam ted by me ani ve snu nenapadlo jednou jsem jedla rohlik namazany a zacla sem se dusit a od te doby mam strach jist ze se udusim uz sem asi blazen?? Coo?? Mam dve deti a milujiciho muze vim ze musim jist jinak spatne dopadnu ale ten stres je silnejsi nez ja chodim psychiatrovi rekla sem ji o tom problemu a rekla mi at u kazdyho jidla mam mit piti ale proste to nedokazu nasla by se tady dobra duse ktera by mi poradila dekuji za odpovedi

Možna blba rada ale zkusit tekutou stravu? At do sebe apson neco dostanete, jist musite, hodně štěstí.

Mirka211
85 příspěvků 31.5.17 18:47

Osobně - kdybych měla opravdu hluboké deprese, šla bych k psychiatrovi a požádala o léky.

MightyZett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.17 07:50
Deprese

Dobrý den, je mi 15 let a trpím depresí už 4 roky. Bylo jedno období kdy mě to přešlo a to kvůli tomu že se mi narodila sestra, pak se ale deprese zase vrátila. Mám skvělou maminku která mi jediná s depresí pomáhá. Ostatní z mé rodiny o té depresi ani neví. Maminka mě několikrát chtěla dát k psychiatrovy ale já jsem tu nabídku vždycky odmítla, bojím se doktorů atd. Depresi mám kvůli škole, moje třída mě nema ráda a posmívá se mi. Žádnýho kamaráda tam nemám :,(

Craven
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.17 21:54
Peer terapeut

Dobrý den, jsem certifikovaný peer terapeut a nabízím bezplatně své služby via e-mail. Kdo by měl zájem o pomoc s kteroukoliv psychickou poruchou, pište na to. je. ale. borec@gmail.com (ten e-mail vážně vlastním, vybral jsem ho pro odlehčení situace).

kometaH
110 příspěvků 6.9.17 10:53

Zkus si promluvit s psychologem, ten ti určitě pomůže :)

ladybeatrix
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.17 19:18
deprese

Ahoj všichni,
už 12 let trpím bipolární poruchou. Poslední deprese trvá už rok, střídavě oblačno a furt se z toho nemůžu vyhrabat. K psychiatrovi chodím pravidelně a říká, že se zlepšuju. Já ale takový pocit nemám. Momentálně jsem zničená z toho, že jsem po dvou dnech musela skončit v práci, bylo to na mě moc stresující a tak se užírám tím, jestli jsem se nemohla zakousnout a vydržet to, než to takhle hned bez boje položit. Taky moc nechodím mezi lidi a nemám žádné koníčky. Nějak nejsem schopná se pro nic nadchnout. Hodně spím a kouřím. Momentálně nemám žádného přítele, ačkoliv jsem učinila pár pokusů na seznamkách a nic z toho. Prostě se mi v životě nějak nedaří. Beru prášky, ale nemám pocit, že by se to nějak zlepšovalo. Jsem už z toho zápasu s nemocí šíleně vyčerpaná, mám za sebou i hospitalizaci a takovou spíš demonstrační sebevraždu. Budu ráda za rady, jak zase najít chuť do života.

Ellenis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.17 11:52
deprese a partner

Zdravím všechny, chci vás poprosit o vaši zkušenost s depresí a okolím. To, že se u mě deprese a úzkost objevuje, jsem už přijala a snažím se stím pořád pracovat, chodím už několik let na terapii, beru léky, které se snažím vysazovat, snažím se fungovat co nejvíc „normálně“ - v práci i doma. ALE - co mě zaručeně a neskutečně hází dolů je moje okolí, které prostě mé stavy nechápe. Mám pocit, že pokud nemá člověk otevřenou zlomeninu, tak mu nikdo neuvěří, že mu něco může být.. Když řeknu příteli že je mi zle a bojím se jak to zvládnu třeba v práci, jeho odpověď je: tak si zažádej o důchod, když nejsi schopná dělat to, co normální lidi a podobně..a dalších takových příkladů mám spousty. V tu chvíli upadám do ještě větší skepse jak jsem nemožná, nepotřebná, neschopná, nenormální a špatná..vše co se učím na terapii je v tu chvíli pryč, celé mé odhodlání je v čudu a je mi ještě mnohem hůř..Jak to máte doma vy?

Niria
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.17 11:10
Deprese

Seznamte se s kvantováním a cestou k vnitřní svobodě- naučte se žit radostně a osvojte si ty pravé schopnosti díky kurzům:
http://www.cestavnitrnisvobody.cz/kurzy/
Díky kvantování se budete cítit v životě lépe a konečně najdete své přednosti..
a může vyřešit i deprese, což potrvzuji z vlastní zkušenosti

Dominik_cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.18 23:03
vše jde překonat

Zajímavý způsob jak začít pracovat s depresemi a úzkostí bez prášků a návštěv psychiatrů a psychologů: https://www.techchat.me/…2/31/Fenomén-Headspace---jde-zvládat-stres-vztahy-a-deprese-pomoc%C3%AD-aplikace

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.18 19:16
Musí se řešit skutečná příčina.

Když Vám lékaři nepomohli, zkuste to řešit výživou. Deprese je vyléčitelná jen doplněním výživy během jednoho měsíce. Skutečnou příčinou deprese je nedostatek určitých minerálů a vitamínů v těle, často vyčerpaných právě stresem, bez nichž nefunguje tvorba serotoninu, tj. hormonu, který ovlivňuje naši náladu. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si je doplnit. U deprese je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Vera198
3 příspěvky 10.8.18 17:06
Deprese a partner

Dobry den, Ellenis. Tak jak jste dopadla? Taky mam depresi a mela jsem jsem s tim stejne spatnou zkusenost s tim, jak to bral partner. Proste to nechapal a rikal, ze jsem slaboch. Nakonec jsme se pochopitelne rozesli. Jak jste to zvladla Vy? Doufam, ze u je Vam lip.

uzdukula
1 příspěvek 25.8.18 20:57
Prosim,poradte.

Dobry den vsem,kteri take trpi.Ja jsem sice uz v duchode,ale zivot se na mne podepsal.V mladi me „sikanovala a urazela“vlastni babicka,byla jsem jedinacek a podaril se ji ve mne vytvorit komplex menecennosti uz v detstvi.Moje mama to neresila.V 18 jsem se vdala,abych „utekla“ do lepsiho a zila v lasce.Narodily se mne 2 deti,nejdrive syn,o 4 roky pozdeji holcicka.Ja introvert,manzel extrovert,pozdeji z nenapadneho popijeni alkoholu,silny alkoholik.A zeny,zeny,zeny.Prezila jsem i nemanzelske dite,ktere se narodilo 3 mes.pred dcerkou.Jelikoz jsem mela naboxovano v detstvi,ze jsem ku.va,shniji ve spine a nikdy nebudu nic umet,brala jsem to vsechno jako moji vinu.Manzel me napojil telefon na magnetofon a nahraval si moje hovory.Prisla jsem na to nahodou.Rozvest jsem se dokazala az po 37 l manzelstvi,kdyz se potvrdilo,ze i druha babicka meho vnuka je jeho milenkou.Ale uz davno pred tim jsem skoncila na psychiatrii.Jakz takz jsem dokazala vse zvladat,leky pomahaly,ale pred 9 lety nasel muj syn doma mrtveho meho byvaleho manzela,sveho tatu.Praskly mu jicnove varixy.Zabil ho alkohol.To bylo v kvetnu r.2009,v srpnu toho stejneho roku se 15.8.vdavala dcerka.A tyden pred svatbou,nahle,zemrel muj syn,v 37 letech.Takze jsem ve ctvrtek 13.8.pohrbila syna a 15.8.vdavala dcerku.Muj vztah s pritelem se rozpadl,protoze mne nedokazal byt oporou v teto silene situaci a nasel si jinou zenu,na sex…a od te doby mne byly vickrat zmeneny psych.leky,ale zrejme uz jsem tezce zavisla na Neurolu.Beru 4× az 5× denne 1mg…mam silene pocity strachu uz rano kolem zaludku,chtela bych vsechno zaspat,hlavne ten strach,co me doslova zere zaziva.Mam krasna vnoucatka,miluji je a ony me,ale zivot me naucil,ze nevim,co bude za minutu…jezdim i k psychologovi,nekdy je mne celkem fajn,ale daleko vice dni je tech spatnych…prosim,jak z toho ven? Mejte se vsichni moc krasne a drzte se!Vsechny moc zdravi Zdena.

Lucrezia
345 příspěvků 26.8.18 19:38

@uzdukula

No tedy,
tys dostala naloženo, že koukám, že je tohle vůbec možné přežít se zdravým rozumem. Co se stalo, nedá se odestát, ale co víc, než léčbu psychologa a psychiatra bys mohla mít, že. Snad jen kdyby ty návštěvy psychologa byly častější. Alespoň jednou týdně, abyste mohli intenzivně pracovat na tom materiálu, kterého zjevně není málo. Ale to zase neovlivníme způsob práce psychologa, jen jeho výběr. Z mého pohledu děláš vše co můžeš, jen snad nějaké kamarádku, a koníčky kdyby tam byly, bylo by to super.

Sylva0309
65 příspěvků 26.9.18 11:00

hodně mužu, chlapu když jsou v depresi a strresiku tak mají problém s erekci. Chce to češit v klidu, je hodněproduktu, kteru pomahaji a neni potřeba se za to stydět

Monickatvoje
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.18 16:33
Deprese

Super video s online kurzem mě to hodně pomohlo doporučuji :)
https://www.youtube.com/watch
https://cestazasnem.com/bonusy-zdarma/

Monickatvoje
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.18 16:35

Super video s online kurzem mě to hodně pomohlo doporučuji :)
https://www.youtube.com/watch
https://cestazasnem.com/bonusy-zdarma/

Evkajilakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.19 11:33

Jak bojovat proti depresi? zkusila jsem už opravdu nespočet prášků, a také různých metod, ale zatím nic.

Petrklicek222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.19 14:26

Neslyšela jste náhodou o laserovém přístroji, který napomáhá lepšímu krevnímu oběhu a je známý svým protizánětlivým efektem a podporou produkce oxidu dusnatého.

Evkajilakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.19 13:10

Ne ne o tom jsem ještě neslyšela, kde bych se na to mohla zeptat? u doktora nebo v lékárně?

Stránka:  « Předchozí 1 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Další »
Váš příspěvek