Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 16:57

No nic, holky, ja mizim. Musim do obchodu, neni tu nic k jidlu a ja jeste ani nesnidala… klasika. Ale aspon se umyju, prevliknu a vylezu z baraku :)

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 16:59

Jo Jani a hned bude ještě lepší nálada, s plným žaludkem, tak příjemné nakuování

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 17:05

em.ur
A to je prave spatny postoj. Zapomen na vsechny sve strachy, snaz se je odbourat. Ber zivot takovy jaky je (nikdo to nema lehke). Me pomaha zit ze dne na den. Zadne plany, zadne „co by kdyby“. Tim strachem si blokujes uzdraveni, tak se pokus se nestrachovat a brat vse pomalu tak, jak to prijde. Drz se!! a ted uz fakt mizim paaaaaaaaaaaaa

Em.ur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 17:09

Děkuju, si moc hodná, moc mi pomáháte holky.

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 17:15

Proto jsme tady, pro pomoc, kterou jsme zatím myslím všichni našli

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 18:05

Taaaaak a jsem zpet.
A propo Em.ru a dalsi „nove“ holky, nechcete se pridat k nasemu „srazu“?

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 18:09

Tak Jani, jak dneska bylo u vás? Tady u sluníčko svítilo. Jo srazík by byl super a čím víc nás bude, tím lépe

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 18:26

AHOJ HOLKY
ZNOVU SE PŘIPOJUJI A HLAVNĚ ZDRAVÍM EMUR
NEŽIVOTE JANI, SAKRA ZMĚN SI TO PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO :),CHCI TI JEN ŘÍCT, ABYS BYLA ZDRAVÁ A V POHODĚ, MUSÍŠ JÍST!!!BYLO 17 HODIN A TY JSI JEŠTĚ NESNÍDALA? TAK TO SI DĚLÁŠ PRDEL.JAK CHCEŠ BÝT SILNÁ, KDYŽ NEJÍŠ? JÁ TO POZNAL NA SOBĚ. KDYŽ JEDU S KOLEGOU NĚKDE NA MONTÁŽ, ON JE TAKOVÝ JEDLÍK, TAK PRVNÍ CO UDĚLÁME JAK PŘIJEDEME, TAK POSNÍDÁME A KAŽDÉ DVĚ HODKY SI UDĚLÁME PAUZU A NĚCO MALÉHO ZAKOUSNEM.CELY DEN JSEM V POHODĚ. KDYŽ DĚLÁM SÁM, TAK RÁNO JEN KAFE NA LAČNO A PAK MAKÁM A MAKÁM A ZJISTÍM ŽE JSOU TŘI ODPOLEDNE A JÁ JEŠTĚ NIC NEJED A NEPIL. VEČERY JSOU PAK HROZNÉ. TEĎ SI TO HLÍDAM A JE MI DOBŘE. NAKOUPÍM SI TŘEBA JABLKA A CO DVĚ HODKY JEDNO SNÍM. SICE NEMÁM VŮBEC HLAD, ALE JE MI DOBŘE. A PRO VŠECHNY, HLAVNÍ JE PITNÝ REŽIM, KDYŽ SE NEPIJE TAK V TĚLE ZŮSTÁVAJÍ TOXICKÉ LÁTKY. NAOPAK, KDYŽ SE PIJE HODNĚ, TOXICKÉ LÁTKY VYJDOU VEN MOČÍ. TAKŽE JÍST A PÍT, PÍT, PÍT.
JO EMURE, NEBOJ BUDE LÍP, BYL JSEM NA TOM TAKY DOST ŠPATNĚ A DOSTAL JSEM SE Z TOHO. KDYŽ BUDEŠ MÍT POŘÁD STRACH S TOHO, ŽE SE NEUZDRAVÍŠ, TAK SE PROSTĚ NEUZDRAVÍŠ. MUSÍŠ ZMĚNIT MYŠLENÍ Z NEGACE NA POZITIVUM A UVIDÍŠ, ŽE TO PŮJDE, CHCE TO VŠECHNO JEN ČAS. :mavam:

Em.ur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 18:31

Já vím, musím změnit své myšlení, ale někdy to jde dost těžko. Jo ještě něco důležitého jsem asi neřekla..možná že mi po těch prášcích bylo o kousíček líp, ale ted ve ctvrtek jsem se docela opila a ted posledni dva dny je mi asi nejhur..myslite ze to muze byt tim? vím že na to nemam pit, proste sem nedokazala odmitnout a pak to jelo.

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 18:37
dudlikduda

Nezmenim :P Az budu mit misto nezivota zivot, tak pak se o tom muzem pobavit :D
To s tim jidlem a pitim… a ziju z kafe a cigaret, ale stejne furt pribiram… Prave o to se snazim, zakladni veci. Pravidelne jist, myt se a spat. Ale ani jedno z toho nefunguje :nevim: No a ted jsou vsechny normalni obchody zavrene, tak jsem byla ve vecerce a koupila jsem sice chleba, ale nemam co na nej dat, pak pizzu, tu si asi dam, no a pak hromadu cokolady a orechu, tak se cpu ted tou cokoladou :D
Dala jsem si budik na 11, at z toho dne aspon neco mam a stejne jsem vstala az ve 2. A to mam pak po nalade :( Nevim, jak to moje spani vyresit, protoze mam pocit, ze od toho se pak odviji cely den :(

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 18:39
Em.ur

Nemám vlastní zkušenost, piju tak jednou dvakrát za rok, ale, co psaly holky, tak po alkoholu jim bylo jako na klouzačce, prej hroznej sešup druhej třetí den, já se za toho skoro třičtvrtě roku napila dvakrát, prvně na silvestra jednu skleničku Avanty, tak mi nebylo vůbec nic a po druhé, to jsem to skoro dohnala za celej rok, vypily jsme se švagrovou flašku hruškového Amundsena a pak ještě asi jabko nebo co to bylo, to už mi moc nechutnalo, ale nebylo mi stejně vůbec nic, ani jsem se neopila, ani mi nebylo zle, ale taky je fakt, že u toho Aurorixu to v příbalovce vůbec není, že se na něj nesmí pít. Ne že by se na nějaké léky mělo, ale překvapilo mě to, že jsem to tam nenašla

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 18:40
Em.ur

To je fakt, ze bys nemela na ty prasky pit alkohol. Nejen, ze ti je pak hur psychicky, ale taky si pekne huntujes jatra a dalsi organy.
Ja skoro nepiju, ale kdyz uz si neco dam, tak s mirou.

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 18:44

Jani, tak si z toho nic nedělej, já taky prospím půl dne, ale teď, co jsem se s tím tak jakoby smířila a řekla si, že to teď prostě potřebuju a až nebudu, tak že už tolik spát nebudu, tak bych řekla, že je to trošku lepší, ale taky jsem z toho byla hodně špatná, no a k tomu jídlu, zjistila jsem, že když mám odpolední, tak si zobnu něco ráno, když vedu malého do školky, třeba alespoň banán, nebo tak něco, protože mi dr velice zrůrazňovala, že ad se musí brát po jídle, no tak se nutím něco nebo třeba kousek čokolády prostě něco strčit do huby, no a pak třeba vstanu až v půl třetí, než jdu do práce, tak třeba rohlík nebo něco a pak něco málo večer, nebo opačný extrém, večer sežeru co vidím a divím se, že je mi zle, ale tu nechuť k jídlu mám pořád, na nic pořádného, a pak mlsná večer, no to jsem prostě já. No a o pití ani nemluvím, doma když tak kafe a nebo kofolu, tak skleničku dvě, ale v práci za těch pár hodin zvládnu flašku minerálky úplně v pohodě

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 18:54

No jo Luci, jenze ja to tak mam furt. Omylam to furt dokola, jenze je to tak. Zaspavala jsem uz na zakladce a vlece se to se mnou cely zivot. V kazde praci jsem s tim mela problem. A s tim jidlem je to to same. Nenaucila jsem se pravidelne jist jako dite a veze se to se mnou cely zivot.

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 18:54

JÁ JSEM ABSTINENT, ZA ROK VYPIJU TAK 5 PIV A STAČÍ. MŮJ OTEC BYL TOTIŽ ALKOHOLIK A VÍM JAK VYPADALI JEHO STAVY, TAKŽE PROSTĚ NEPIJU.
EMURE, CHLAST A AD NEJDOU PROSTĚ DOHROMADY.TAK SE NEDIV, ŽE TI JE HŮŘ, ALE NEBOJ BUDE LÍP, PŘÍŠTĚ SI ASPOŇ BUDEŠ PAMATOVAT, ŽE NEMÁŠ CHLASTAT :lol: JO HOLKY VYČETL JSEM, ŽE KDYŽ BERETE NĚJAKÉ PRÁŠKY TŘEBA BRUFENY A DÁTE SI PAK CITRUS TAK UČINNÁ LÁTKA SE AŽ ZDESETINÁSOBÍ. TAK BACHA NA TO!!! JÁ OSOBNĚ JSEM TO NEVĚDĚL A UDĚLAL A DVA DNY JSEM BYL K NEPOUŽITÍ. BACHA NA CITRUSY.JO S TÍM SRAZEM, TO TAM JAKO BUDU SÁM? JÁ SE ZAČÍNÁM BÁT :P

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 18:57

Jo a chtela jsem se vsech pritomnych zeptat. Ma nekdo z vas obsedantne kompulsivni poruchu?

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:01

A K TOMU PITNÉMU REŽIMU
JÁ PIJU VODU, ŽEDNÉ MINERÁLKY, KOFOLY, OBČAS JO, ALE NÉ POŘÁD. NALIJU SI VODU DO PETLAHVE A DÁM JI NA MRAŽÁK. DRUHÝ DEN VYTÁHNU, NECHÁM ROZMRZNOUT A PIJU, JE TO LAHODA. MRÁZ TOTIŽ SPÁLÍ VŠECHNY NEŽÁDOUCÍ LÁTKY VE VODĚ, TŘEBA CHLOR ATD. ZKUSTE TO :lol:

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 19:02

Jani to jsme na tom stejně, taky jsem od středy měla problém vstávat už do školy, ať jsem šla spát kdykoliv, i práci jsem měla ráda to, že jsem dělala dvanáctky tak max tři po sobě apak měla volno, a nemusela vstávat každej den, no tak teď si to s tím vstáváním ve tři prostě vybírám se vším všudy, ale zase už jsem v devět, maximálně v deset doma, tak si musím zvyknout, ale jo, nějak to půjde, stačí chtít, že.
Dudlíku, tos myslel citrus alkohol, nebo citrusové plody celkově? To jsem ještě neslyšela, že nemůžeš citrosové plody na antibiotika, to je známé, ale na všechny léky, no třeba taky, kdo ví

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:04

K tomu pitnemu rezimu. Krome sveho oblibeneho kafe piju taky herbalni caje a cistou vodu. Souhlas, je to to nejlepsi.

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 19:07

Jo a tatík byl taky alkoholik, je to moje noční můra asi na vždy, manžel to nemá jednoduché, jsem fakt doslova alergická na pivo a už mu fakt stačí můj pohled, když slyším otevřít láhev a hned hlásí, že nemá pohotovost, protože jsem ho vždycky sjela, jak to, že pije, když má, no na něco jsem to svézt musela, vím že jsem hrozná, ale je to silnější než já, jsem se s vlástním tátou doslova poprala a vyprovokovala ho, aby mi dal pěstí a pak ho udala, ale nic z toho nebylo, byl to policajt kamarád, no myslela jsem si tenkrát, že to k něčemu bude, bylo mi šestnáct, přišla jsem domů později než jsem měla a začal nadávat mámě, že mě špatně vychovala, no tak jsem to nevydržela.

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:09

Zapomnela jsem ti odpovedet, Luci. Tady je dnes opet hnusne, fouka studeny vitr a je zatazeno. A ted, jak jsem byla v tom obchode, tak dokonce poletovaly sem tam vlocky. No hnus fialovy :(

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 19:09

Jo a k pitnému režimu, v létě to piju taky hlavně vodu a pak tu kofolu, jsem na ní závislá, když není doma, tak na ní mám největší chuť. Když mi bylo nejhůř, před kolapsy, tak mě asi docela držela při životě, když jsem co se týče jídla vyzvracela všechno. Ty kalorie asi k něčemu byly :oops:

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 19:11

Jani uklidním tě, od zítřka má zase mrznout a i padat sníh i tady, prej hlásí až mínus třináct, já už tu zimu nechci!!! Ale taky to má být jen týden a zase oteplení, tak snad se zase nespletli

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:13

No ja doufam, ze nebude mrznout, az budu v CR. Temer vsechny sve veci jsem uz rozdala charite, tak to bych umrzla.

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:15

TÍM CITRUSEM JSEM MYSLEL PLOD. KDYŽ JSEM SI VZAL BRUFEN A PAK CITRUS TAK MI TAK ŠÍLENĚ VYSKOČIL TLAK, SRDCE BUŠILO, JAK KDYBYCH UBĚHL STOVKU POD DESET SEKUND, ŠÍLENÉ. TAK BACHA. NĚKOMU TO MOŽNÁ NEUDĚLÁ NIC, ALE MĚ ANO. ČETL JSEM TO I VE STARÉ LÉČITELSKÉ KNÍŽCE KDE BYLO PSÁNO, ŽE UŽ V DÁVNÝCH DOBÁCH, KDYŽ NEBYLI TAK SILNÉ TIŠÍCÍ PROSTŘEDKY JAKO DNES, POUŽÍVALI MÍSTO TABLETEK RŮZNÉ ROSTLINY A NÁSOBILI TYTO LÁTKY PRÁVĚ CITRUSEM :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:.TO JSEM ALE CHYTREJ, CO? HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉČ

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 19:18

Ten nejhcytřejší, ale díky za info

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:18

Nj dudliku, jsi ten nejchytrejsi na celickem svete :D :hug:
Hele, neudelame kseft? Ja si zmenim nick a ty prestanes pouzivat caps lock. Co ty na to?

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:20

CO MÁŠ PROTI MÉMU CAPS LOCKU?

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:21

Vsechno. Nemam caps lock rada. „Zni“ to jako „rvani“.

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:24

OK, AŽ BUDEŠ MÍT JINÝ NICK, PAK PŘESTANU POUŽÍVAT CAPS LOCK, DOHODNUTO?

janasl
11 příspěvků 10.3.13 19:30

Tak to jsem zvedava ;)

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:33

TO JSI TY JANI? TO ČUMÍM, TAK PLNÍM CO JSEM SLÍBIL. ode dneška úplně bez caps locku. i věty budu začínat malým :potlesk:

janasl
11 příspěvků 10.3.13 19:36

Jj, jsem to ja :D Diky, fakt se to blbe cetlo a i kdyz si psal pozitivni veci, tak to tak nevyznelo… teda aspon pro me :)

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:39

A kdepak máme lucku? že by něco dobrého jedla a ani nenabídla? no luci styď se, to se nedělá.

janasl
11 příspěvků 10.3.13 19:41

Sorry, ale uz tady dal mrznout nevydrzim. Pizzu mam v troube, jdu se zabalit do perin a koukat na telku. Mejte se vsichni moc fajn a Em.ru, ty se vazne drz a nemysli na nejhorsi. Zvladnes to a jednou budes vdecna, zes to neskoncila. :) :hug: :mavam:

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:42

Tak si to užij, picu bych si taky dal, no nic. měj se fajn :mavam:

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 19:43

Odhaleno, měla jsem zbyteček čočky a poslední palačinku, no manžel vaří dobře, ale málo, nic nezbylo, tak zítra budu muset zase něco k večeři vymysle, nechcete mi dát nějaké tipy a rychlé receptíky?

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:46

Čočka? tak to manžel bude mít krušnou noc, že? chceš nějaký dobrý recept? když jsem spěchal, dělal jsem si chlebovou pomazánku, je to fakt super

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 19:48

Cokoliv, něco dobrého, rychlého a pro děti, uvařím cokoliv, ale fakt mi došla fantazie

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:54

Chlebová pomazánka

ukrojíš s bochníku 2 silnější krajíčky chleba
drobky, které ti napadali od krájení těch 2 krajíčku chleba, nasypeš mezi silnější krajíčky, přiložíš k sobě a večeře je hotová. můj syn tuto pomazánku miluje. manžel i děti tě určitě pochválí. :P

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 19:57

Jo už teď vidím tu reakci, jako když se mě Míša zhnuseně zeptal: To jako dneska nebude teplá večeře, jo? Tak teda fakt moc děkuji

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 19:59

Nevím, zkus třeba párky, amoletu s vajíček, jinak mě nic nenapadá, promiň :,(

Luckajk
296 příspěvků 10.3.13 20:01

To neřeš, něco mě snad zítra napadne

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 20:07

Luci, budu končit. chci ještě napsat jedné kočce email, tak ahoj a hezké sny všem. :mavam:

iva.kadl
1 příspěvek 10.3.13 22:43

Konzumace jídla mi pomáhá při stresu, stále se přejídám. V případě, že se snažím omezovat, je v důsledku výsledek ještě horší - vše si vynahradím ještě větším množstvím jídla. Nemám pevnou vůli. Co s tím? Jak si to v hlavě srovnat? Je řešení?

janasl
11 příspěvků 11.3.13 02:28
Luckajk

Ja teda nejsem na teple vecere zvykla a taky si myslim, ze vecer by se zas tak moc jist nemelo :nevim:

janasl
11 příspěvků 11.3.13 02:29
dudlikduda

Teeeeda, tak nake kocce email, jo?! :srdce:

janasl
11 příspěvků 11.3.13 02:32
iva.kadl

Ivi, ja si myslim, ze pravidelna konzumace jidla pomaha predchazet narazovemu prejidani. Kdyz ti jidlo pomaha od stresu (a komu ne, ze?), tak zkus treba zobat aspon neco zdraveho. Napr. orisky nebo ovoce. Zvlast to ovoce, je osvezujici a zlepsi naladu, hm?
A taky je dulezity pitny rezim. Dej si treba nejaky herbalni caj nebo jen cistou vodu, ta je nejlepsi. Kdyz budes plna tekutin, nezbyde ti na jidlo misto ;)

uzmetonebavi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.13 05:28

Jaňulko vidím že toho moc nenaspíš, píšeš často v noci. Chuďa malé. Taky tě obdivuju že tak funguješ v cizině, ale asi se tam cítíš líp. Já když mám svoje „bezva stavy“ tak nemůžu pozřít absolutně nic. Žaludek sevřený, krk sevřený…Teď se to dá. Tlačím do sebe magnezium a B. Myslím že to taky trochu pomáhá. :)

Luckajk
296 příspěvků 11.3.13 09:30

Ahojky, tak Jani, taky neuznávám teplé večeře za každou cenu, jednou tak a jednou tak, kluci jsou ve vývinu, tak baští za tři a nikde to skoro není vidět, jen v té ledničce nějak pořád nic není, teplá večeře je i párek a to si myslím, že zase není přejídání na noc.
Jinak jsem dneska vůbec nespala, Míša má zánět středního ucha a samo začal skučet v jednu hodinu, když už to konečně vypadalo, že usnu. No jo, co dodat, úděl matek, tak jsem ho do tří kulírovala, špatně snáším, když moje děti nebo vlastně jakékoliv dítě trpí, no ve tři jsemje opustila a šla do práce, manžel s ním jel ráno na ORL, tak má antibiotika, ale zase mám do víkendu dovču, už takhle jsem si připadala jako krkavčí matka, že jsem ho tu nechala. Ale dostal Ibalgin a usnul ještě než jsem odešla, tak alespoň něco.
No a k přejídání nebo nejedění, já mím oboje, přes den toho do sebe moc nedostanu, teda spíš skoro nic, jen nějaké to sousto před ad, ale večer bych sežrala i to co nevidím, ale díky mé práci, že jsem pořád v pohybu, tak naštěstí alespoň stojím na stejné váze, hned jak třeba jen o kilo zhubnu, tak je mi fakt zle. No každá jsme holt jiná

Stránka:  « Předchozí 1 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 53 Další »
Váš příspěvek