Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 20:20

Tyhle stránky jsou pro všechny, aby pomáhaly a ty sis svým peklem taky prošel, tak snad to nejhorší už máš za sebou a už bude jen líp, je to pěkná potvora a fakt tě jen využívala, tohle se vztahem mezi dvěma lidma nemá nic společného. Uměla si života pěkně užívat na úkor tebe, fakt by se měla stydět, ale asi ani neví, co to je. Moc ti držím palečky, aby sis našel nějakou hodnou paní, která tě bude mít opravdu ráda a bude to umět dát najevo, zasloužíš si to.

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 20:24

DĚKUJI TI MOC LUCINKO, JSI MOC HODNÁ A VÁŽÍM SI TOHO.

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 20:25

Neděkuj, nemáš vůbec zač

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 20:29

DNES JE TO FAKT ASI JEN NA NÁS DVOU. ŽE BY CELÁ REPUBLIKA BYLA ŠŤASTNÁ, TO BY BYLO SKVĚLE. NA CHVÍLI SE ODMLČÍM JDU SE SPRCHNOUT, TAK ZATÍM AHOJ :mavam:

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 20:31

Tak se neutop, to by byla škoda

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:15

TAK UŽ JSEM VOŇAVÝ.
MYSLÍŠ, ŽE BY BYLO ŠKODA, KDYBYCH SE UTOPIL? PROSÍMTĚ LIDÍ JE NE SVĚTĚ JAKO SRAČEK, O JEDNOHO DUDLIKA VÍC NEBO MÍŇ, NA TOM SNAD NESEJDE NE? JDEŠ DNES DO PRÁCE?

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 21:22

Ne ne, dneska jsem měla dovču, a před chvílí mi volal šéf, jestli bych si neprohodila směnu, takže od zítřka mám odpolední, jo život je změna, alespoň se vyspím, to mě fakt ničí, to vstávání ve tři, jsem sova, klidně můžu být do noci vzůru, ale pak bych dospávala dopoledne, tak je to pro mé tělo docela šok, vstávat takhle brzy, i to mi rozjelo depku, ta změna
Jo a nemluv takhle ošklivě, každého zbytečně ztraceného života je škoda

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:34

JÁ KDYSI DĚLAL DOST ČASTO NOČNÍ A MUSÍM TI ŘÍCT, ŽE NA TU PSYCHIKU TO ASI VÁŽNĚ MÁ VLIV.BYL JSEM DOST NERVOZNÍ, BOLEL MĚ ŽALUDEK A MĚL JSEM POCIT NA ZVRACENÍ. NEJHORŠÍ TO BYLO MEZI 1 A 3 HODINOU RANNÍ. OBDIVUJU, ŽE DOKÁŽEŠ TADY PSÁT DO 23 HODIN A PAK RÁNO VSTÁVAT. TO BYCH ASI NEDAL.

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 21:41

No já byla všera přespalá, pospávala jsem skoro celej den a hlavně, tím, že normálně mám týden ranní a týden odpolední, tak jsem si na to ještě nezvykla a prostě dříve neusnu, možná jedině, kdybych nešla spát když přijdu domů, ale to bych byla taky na prášky, úplně vyřízená. No a noční mě naopak vyhovovaly, ale je fakt, že jsem měla možnost si když byl klid na chvíli oči zavřít, ale nevadily mi, ani když jsem vůec nespala, noční jsem dělala ráda, ale je fakt, že čím déle jsem je dělala, tím jsem si musela jít druhej den ráno lehnout a tak jsem dělala maximálně dvě po sobě, více se na dráze dělat nesmí. Nevím, jak bych fungovala, kdybych je měla dělat celý týden, to by se mi asi už taky nelíbilo, měla bych to pak asi úplně přehozené. Taky nevím, jak by na mě noční působily teď, po depce, ale dřív jo jo, noční jsem mohla

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:48

AHA TO JO, JÁ DĚLAL NOČNÍ ROK V KUSE.TO BYL PAK ŠOK, KDYŽ MI ŘEKLI PŘIJĎ NA RANNÍ. V NOCI JSEM NEMOH USNOUT A RÁNO V PRÁCI JSEM BYL JAK POD VLIVEM. A CO KLUCI UŽ SPÍ? KOLEM MĚ ZROVNA KROUŽÍ SUP A NĚCO HLEDÁ :evil:.NEVÍM CO MŮŽE CHTÍT, KDYŽ PŘECE NIC NEPOTŘEBUJE NE? BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR, ZASE MÁM HUSI KŮŽI.

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 21:51

Tak zhluboka dýchej, už jen necelý měsíc, to zvládneš po tak dlouhé době, to už uteče a bude líp. Jo kdyby mi tohle někdo řekl, taky bych byla mimo, po tak dlouhé dob, a co jsi dělal, když jsi dělal ty noční?

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 21:53

Teda, nějak mám tu Janu pořád v hlavě, snad je jí fakt tak dobře, že tohle tady nepotřebuje

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:06

DĚLAL JSEM MISTRA VE FIRMĚ NA VÝROBU EUROHRANOLŮ. BYL JSEM ZODPOVĚDNÝ ZA PŘÍSUN MATERIÁLU, CELKOVOU VÝROBU A KVALITU HOTOVÝCH VÝROBKŮ. MĚL JSEM JEN ZAJIŠŤOVAT A KONTROLOVAT. A JÁ BLBEC ZASE LÍTAL NA VŠECHNY STRANY A VŠEM POMÁHAL A TAKY JSEM NA TO DOJEL. MÍSTO TOHO, ABYCH TÁHL ZA JEDEN PROVAZ Z ŘEDITELEM A VEDENÍM, JSEM TÁHL S DĚLNÍKAMA A NAKONEC JSEM SE POSTAVIL PROTI NEJVYŠŠÍMU A TO MĚ STÁLO MÍSTO. NÉ NEVYHODILI MĚ, ODEŠEL JSEM SÁM ZE VSTYČENOU HLAVOU.PO 3 MĚSÍCÍCH ŠLA VÝROBA HRANOLŮ DO KYTEK.
NAD JANOU SE NESTAREJ, URČITĚ SE MÁ SKVĚLE :dance:

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 22:13

Tak koukám dřevo tě chytlo na celý život, je to hezké pozorovat, jak ti něco vzniká pod rukama a pak jak to lidem funguje, moc se mi to líbí, hrozně jsem chtěla dřevěnou podlahu, ale pak mi došlo, že psa budu mít vždycky a to by trpělo obojí, jak pes, tak podlaha, tak jsem na konec udělala kompromis, lino s motivem dřeva a jsme spokojení všichni, jak já, tak Citunka, stejně se potvora nejraději válí na koberci, taky si z ní dělám srandu, má hodně lesklou srst, hodně ji za ty roky lidi obdivoali, jak se leskne, tak vždycky říkám, že to je kobercový lišej, že se tak válí až se leskne, umí se válet na zádech a jakoby se rochnit na zádech i půl hodiny v kuse, tak pak aby se neleskla, jasně že vím, že to má od přírody, ale tohle vysvětlení se mi prostě líbí

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:22

SUPER, MŮJ PES NEMÁ KOBEREC A TAKY SE MU LESKNE SRST. MIMOCHODEM JÁ MÁM BRITA JEN VENKU.NA BARÁK JSEM HO KDYSI BRAL JAK JSEM HO PŘESTAVOVAL, ALE NEBYL VE SVÉ KŮŽI. ON POTŘEBUJE VOLNOST. KOLIKRÁT JSEM HO POZOROVAL PŘES ZIMU, VENKU MÍNUS DVACET A ON SPAL NA ZMRZLÝCH KACHLÍCH U BRANKY. PŘITOM MÁ ZATEPLENOU BOUDU.JO K TÉ SRSTI. JÁ MU DÁVÁM 2X TÝDNĚ DOMÁCÍ SYROVÉ VAJÍČKO.

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 22:31

Jo vajíčka jsou prej na srst bezva, Citunka je od mala na granulích, byla už naučená od páníčků maminky, sice ještě i na hodně dobrot, jako vánočku s mlékem a podobně, ale když jsem ji prvně vzala na veterinu, tak mi bylo řečeno, že je lepší buď granule nebo vařenou stravu, že se jinak žaludek nenaučí granulí strávit všechny potřebné živiny, tak je na geranulkách, nic laciného, pořádné a je v pohodě, tedy teď už přes rok na seniorských, najednou začla hrozně hubnout, přesto, že jsme jí dávali víc a víc bašty, až jsme přišli na to, že už jí nestačí složení, tak je na seniorkách a je v pohodě, letos už jí bude deset, tak má nárok. Venku není, je to naše prdelka, měli jsme ji šest let v bytě s náma, tak ji přece nemlžu po takové době vyhodit ven, i když přiznávám, dvakrát za rok, když líná, to bych ji vyšoupla hned, i přes několikeré vyčesávání denně máme chlupy i v jídle, když vidím na slučíku jak se otřepe, jak lítaj ty chlupy všude, no mám dost, ale zatím k tomu nedošlo a určitě nedojde. Ona je na nás hodně fixovaná, nebývá doma délem jak maximálně hodinu dvě sama a i to nám dá silně najevo, že se jí to nelíbí. Jo je rozmazlená, ale s tím jsem si ji kupovala, ne že bude sama, ale s náma. Taky kdysi vyšlo v nějaké denníku novinovém, že je labrador třetí nejagresivnější plemeno právě proto, že si je lidi pořizovali k baráku a tihle psi prostě nejsou k baráku ale k lidem, neunesou samotu.
Ty jo, zase román, ach jo

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:36

LUCI, FAKT SE MI S TEBOU DOBŘE POVÍDÁ, ALE MUSÍM JÍT SPÁT, RÁNO MUSÍM CELKEM BRZO VSTÁVAT. JEDU NA MONTÁŽ A BUDU MAKAT AŽ DO VEČERA. DÍKY MOC, ŽE JSI MĚ VYSLECHLA A PODPOŘILA. ZAČÍNÁM BÝT NA TOBĚ I ZÁVISLÝ, CO SE TÝČE POPOVÍDÁNÍ. BUDU SE NA TEBE MOC TĚŠIT A JAKO VELKÉ DÍKY TI POSÍLÁM PUSU NA LÍČKO :*.VÍM NEHODÍ SE TO, ALE JÁ MUSEL. DOBROU A KRÁSNÉ SNY :mavam:

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 22:38

Děkuji, také přeji krásnou dobrou noc a zítra to nepřežeň, mysli na své zdraví, pa pa, jo taky se mi to naše povídání libí, jen občas přemýšlím, jestli jsem si tady tu diskuzi nějak nepřiplastnili a nehodilo by se to spíš jinam, pa :mavam:

issu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 00:26
Sluníčko

Aaahojky, nevim jak vy ostatní, ale mě to sluníčko dělá neskutečně dobře, dnešek nejlepší den za poslední rok na AD… :-)

Vejunka136
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 11:01

Ahojky všichni co reagovali na můj příspěvek. MOc vám děkuju, vůbec jsem nedoufala, že se někdo ozve a abych řekla pravdu jsem i překvapená :-). Jinak k doktorovi zatím nechodím, jsem objednaná na 9 dubna, prášky mi dneska předepsal můj lékař, protože jsem se doma mamce zhroutila v noci tak se naštvala a poslala mě tam. Bohužel já ještě chodím do školy, minulý rok jsem maturovala, byla přijatá na vysokou školu a maturu neudělala, tak jsem musela nastoupit na další střední. Možná je to ten důvod všeho co se mi děje, ale také možná vztah. Ocitla jsem se s milostném trojúhelníku, sama sebe nenávidím skrz tohle všechno a je to ještě dál složitější. Kdybych to měla vše napsat, tak bych vás všechny nejspíš unudila k smrti. Proto moc děkuju za to, že jste se ozvali a už jen to, jak jsem ti četla vše co jste mi napsali, mi zvedlo náladu, když vím, že v tomhle nejsem sama :-)

Luluu
21 příspěvků 6.3.13 11:42

Ahoojky :)Issu: máš pravdu sluníčko je fain, taky jsem měla po dlouhé době prima náladu :) Jinak Vejunka: vůbec neděkuj nemáš za co ;) přece od toho tady jsme :) až 9.dubna? a nemůžou tě vzít někde dřív? Ono přece jak začneš brát prášky tak se uleví a půjde to rychleji než bez nich…a co ti napsal obvodák za léky? Jinak z té vysoké si nic nedělej ;) třeba ti to výjde příště!;) Já taky chtěla na vysokou, maturitu jsem sice dala, ale po tom jak mi začly deprese jsem se na vysokou vůbec necítila tak jsem šla na druhou střední ještě. A klidně se rozepiš rádi to s tebou proberem :) Zatím přeji krásný sluneční den a hlavně s úsměvem :)

ren117me ven
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 15:05

Ahojky, taky přemýšlím že někam zajdu, nějak to na mě dolýhá a nejsem vůbec v pohodě, sluníčko- je krásný ale já zas nejsem šťasná, strašně mě to ubíjí být na mateřské a být tady dopoledne sama s Baruškou, ráno se mi nechce stávat, nejradši mám víkendy barák plno lidí to je mi dobře, v prosinci jde Baruška do školky a já do práce ale do té doby se snad tady zblázním. Mám strašný strach když jsem tady s ní sama minule jsem to zkusila šli jme ven, najednou se mi tak začla motat hlava myslela jsem že se zblázním že se mi něco stane, nemohu se jí tak věnovat jak bych chtěla to mě štve. Teď mám super rodinu tři krásné děti hodného manžela, ale já nemohu. Nezlobte se, jestli přináším negativní náladu…

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 18:38

Taaaaaaaaaaaaaaaak a mate me zpet. Jste radi? :D
Nebyla jsem tady proto, ze jsem sem chodila jen kdyz mi prislo upozorneni o novem prispevku na email a to mi uz dlouho neprislo. Tak jsem se sem koukla a nestacila se divit, kolik noveho se tu udalo. Nechapu, proc mi prestaly chodit ty maily :(
No jinak vitam vsechny nove prichozi, navratilce i klasickou regulerni seslost :)
Kdybych mela reagovat na vse, co je tady noveho, tak bych asi zahltila comp, takze jen ve zkratce. Jak uz vite, tak duvod meho odmlceni bohuzel nebylo to, ze by mi bylo dobre. Tak nak jsem v posledni dobou relativne v pohode po psychicke strance, ale z nejakeho duvodu nejsem schopna delat nic fyzicky. Sama sebe nechapu, ale tak to neni u me nic neobvykleho :D
Ja bych taky souhlasila se srazem se zabijackou, ale pochybuju, ze neco zbylo :D No nic, treba pristi rok ;)
Dneska mam ukrutne bolesti hlavy, tres a celkove mi vubec neni nejlip. Asi to bude tim, ze jsem spala sotva 2 hodky, protoze jsem musela vztavat na teraii. Ale stoji to za to, dela me to silnejsi a „normalnejsi“.
Tak dejte vsichni vedet, jak se vam dari, at se to tu zase hezky rozjede :)
Jo a kdo vsechno se chce toho srazu zucastnit? Moc se tesim a doufam, ze se to opravdu uskutecni. Tak zatim papap :mavam:

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 18:41

Oprava: musela jsem vstavat na terapii :D Nekdy rychleji pisu (i mluvim) nez myslim :D

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 20:02

AHOJ HOLKY
PŘED CHVÍLI JSEM DORAZIL DOM, VEČEŘÍM A ČUČÍM NA DISKUSI. ZDÁ SE MI TO, NEBO JSEM TADY JEDINÝ CHLAP? HOLKY, KDYBYCH VÁM TU NÁHODOU PŘEKÁŽEL V DÁMSKÉ JÍZDĚ, TAK ŘEKNĚTE. JO VEJUNKO, MĚ TAKY PŘEDEPSAL PRÁŠKY OBVOĎÁK A PO 14 DNECH MI BYLO LÍP. BRAL JSEM ELICEA 10 mg A NEJSOU NÁVYKOVÉ. RENI JE MI MOC LÍTO, ŽE SI NEUŽÍVÁŠ ŽIVOTA ZE SVOU DCERKOU, ALE NEBOJ, BUDE LÍP, HLAVNĚ OPRAVDU MUSÍŠ VĚŘIT A DOKÁŽEŠ BÝT ŠŤASTNÁ. MÁŠ HODNOU RODINU, TAK SI TO UŽÍVEJ. POKUD JSI ČETLA VČEREJŠÍ DISKUSI MEZI MNOU A LUCKOU, TAK JSEM SE DOST VYSPOVÍDAL. ZAŽIL JSEM TOHO HODNĚ A PŘECE JSEM SE Z TOHO DOSTAL, PROTOŽE JSEM VĚŘIL A CHTĚL JSEM.JANI,JSEM RÁD, ŽE JSI SE KONEČNĚ OZVALA A TY VÝMLUVY, ŽE TI NECHODILI ZPRÁVY Z DISKUSE, NO NEVÍM NEVÍM. MYSLÍM SI, ŽE TI NA DVEŘE ZAKLEPALA ZPŘÍZNĚNA DUŠE A TY SIS UŽÍVALA, NESTYĎ SE A PŘIZNEJ SE :P

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 20:46

LUCI, KDE TĚ MÁM, NIKDO JINÝ SI SE MNOU NECHCE POVÍDAT :,(

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 20:54

Ahojky, já přece byla na odpolední

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 21:01

AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ :dance:
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: JÁ PŘECE VÍM, ŽE JSI BYLA NA ODPOLEDNÍ, ALE NEVÍM KDY KONČÍŠ, VÍŠ?

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:03

Tak a pomalu, bude to nejspíš román, ale za ten den se tady toho událo, tak předně
Issu, jo sluníčko je super, ale je taky jen když už na to máš sílu, když není dobře, tak ani to sluníčko úplně nezachrání.
Vějunko, klidně se rozepiš, vůbec neděkuj, od toho jsme tady a kdž budeme umět, tak rádi pomůžeme, taky by mě zajímalo, co ti obvoďák napsal, mě tenkrát, když jsem skolabovala po druhé, tak předepsal ten Lexaurin, je to úplně neuvěřitelné, jak je ti po něm krásně, nic tě netrápí, ale je taky pěkně návykovej, právě kvůli tomu pocitu, jak je ti po něm moc dobře. Tak klidně zobej, ale s mírou :lol:
Jani, vítej zpátky, mě to taky občas blbne s těma emailama, a protože jsem holka zvědavá, tak sem občas juknu i bez toho. Mrzí mě, že je ti dneska na nic, ale bohužel to k tomu patří, ale zítra snad bude lépe, budeme tomu věřit a určitě bude.
Dudlíku, vůbec tady nepřekážíš, naopak je to alespoň zajímavější a o tom, že ses taky trošku vypovídal, to je jenom dobře, alespoň nevypadáš, žes byl vždycky úplně v pohodě. A jak bylo celej den na montáži? Cos komu vyráběl, pochlub se, už jsem se i docela těšila na pokec

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:08

No jak kdy, záleží, jak se dodojí, a hlavně kravky jsou živá masa, tak se to může kdykoliv zkomplikovat, ale většinou mezi osmou a půl devátou, i když už začínám být podezřelá, že vím, kdy se to tam podělá, protože včera končily až v půl jedenácté, měly tam nějakou poruchu, jsou tam dva asi pěti metrové válce, každej váží tři tuny a ty jezdí nahoru a dolů a vypouští vždycky tu jednu řadu krav co se zrovna vydojila, no tak to jim prej nešlo zvedat a hned jedna z prvních řad tam uvízla na dýl než třičtvrtě hodiny a pak tam měly ještě něco, no a to se prej děje hlavně když mám dovču, i posledně, když jsem měla ten jeden svůj vytoužený den končily nějak dlouho, protože se tam taky něco vysekalo

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:09

Teda, to je radosti, že jsem dorazila, se budu normálně červenat

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 21:14

BYL JSEM S KOLEGOU NA MONTÁŽI DŘEVĚNÉHO OBLOŽENÍ V PODKROVÍ, JEŠTĚ JEDEM ZÍTRA I V PÁTEK. MĚLI JSME Z TOHO TROŠKU OBAVY, PROTOŽE TA STŘECHA JE VE STYLU JEHLANU A SAMÉ OKNA A VYKÝŘE, TAK JE TO DOCELA DRBAČKA, ALE PRÁCE NÁM ŠLA OD RUKY A DAŘILO SE, TAKŽE VŠE OK.JAK JSEM PŘIŠEL DOMŮ, TAK SE MI PO DLOUHÉ DOBĚ PODAŘILO VYTOČIT SUPA, ASI BUDU HNUSNÝ, ALE MĚL JSEM S TOHO RADOST. PŘIPADÁ MI, ŽE SE NĚJAK ZAČÍNÁ HROUTIT A JÁ NAOPAK JSEM VÍC A VÍC V POHODĚ. TAK JSME SI ZŘEJMĚ VYMĚNILI ROLE. A CO V PRÁCI, DAŘILO SE?

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:18

Jo dneska v práci super, i ta radlice mi z bagříku ani až tak nepadala, nebo spíš už nemám až takovej problém jí nandavat, už mi to docela jde, takže jsem asi postoupila do dalšího levlu, jak by řekl náš mlaďas, tak to docela odsejpalo, jen tam zase dělají nějaké experimenty se žrádlem, prej málo dojí skoro o tři tisíce litrů méně, než normálně v tuhle dobu, tak už neví jak je donutit, tak se hodně objevily záněty a dost krav se nesmí dojit pro lidi, ale na bandu a do kanálu a to docela zdržuje, tak jediná komplikace, jinak to docela šlo, no ale jako v práci no

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 21:22

PÍŠEŠ NĚJAK RYCHLE, U MĚ MUSÍŠ BÝT TRPĚLIVÁ, MOC NA PSANÍ NA KLÁVESNICI NEJSEM. DÍK ZA POCHOPENÍ. CO KLUCI A MANŽEL, UŽ SPÍ?

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:24

Kluci už snad ano, manžel ne, píšu všema deseti, heč, jsem se to musela naučit ve škole a to je znát no, tak promiň

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 21:30

A ZA CO JSI VYUČENÁ, JESTLI MŮŽU VĚDĚT.
JO A JÁ NECHÁVÁM ODPOČINOUT VŠECH DEVĚT PRSTŮ A PÍŠU JEN PROSTŘEDNÍČKEM, HEČ.
TO JSEM FRAJER CO?

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:33

Jsem vyučená švadlena a kuchařka s maturitou, dělala jsem rodinku se zdravotním zaměřením, takže vlastně nic
Teda taková škoda nechat zahálet tolika prstů a ještě se tím chlubit, prej frajer no teda :lol:

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:37

A když nejsi na psaní na klávesnici, na jaké teda jsi?

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 21:38

JSEM NA SVOJE PRSTÍKY HODNÝ, DNES UDĚLALI DOST PRÁCE, JEN TEN PROSTŘEDNÍK SE NĚJAK ULÍVAL, TAK AŤ SE TEĎ ČINÍ. VYUČENÁ KUCHAŘKA, TAK TO BYCH BRAL. JAKTO, ŽE NEPRACUJEŠ NĚKDE V KUCHYNI, NEBAVÍ TĚ TO?

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 21:41

NEJRADĚJI PÍŠU NA PAPÍR TISKACÍM PÍSMEM. NEJRADĚJI ZE VŠEHO VYPISUJI FAKTURY ZA ODVEDENOU PRÁCI :dance:

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:43

Ty Dudlíku, snad se nenaštveš, ale nebylo by lepší si psát někde jinde, co skype nebo ICQ nebo něco, než to tady zahlcovat?
Jo vařím ráda, jen mi nějak chybí fantazie, ale když mi řekneš co mám uvařit, tak asi uvařím cokoliv, takhle jsem v bývalé práci vařila srnčí na víně, nikdy před tím jsem to nevařila, dokonce ani nejdedla, jednou se kolega zmínil, že by si to dal, srnčí jsme doma měli, on přinesl víno a bramborový knedlíky, já si vytiskla recept na netu a pak jsme v práci vařili, já to po tom načuchání se toho vařícího se vína nemohla ani ochutnat, ale všichni co se k tomu nějak nachomejtli si pěkně čvachtali, tak to snad bylo dobrý, alespoň to tvrdili, no a pak jsme si vyvařovali docela pravidelně, třeba bramboráky skoro z šesti kil brambor, klasika, jo to bejvávaly časy

Luckajk
296 příspěvků 6.3.13 21:43

Tak ty faktury by mě taky bavily hlavně aby je pak lidi chtěli platit, jo a s tou kuchyní, fakt nevím, nějak se to nenaskytlo

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 21:46

NEMÁM PROČ SE NAŠTVAT A SOUHLASÍM. JESTLI CHCEŠ NAPIŠ MI NA EMAIL

dudlikduda@seznam.cz :mavam:

issu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 23:48
:-)

Jo jo sluníčko po dávkách, včera super a dneska jsem byla zase mimo až do 16 hodin, potom jsem se dostavila do relativního normálu. Mám to trochu jak na horský dráze, snad sdny super, dva dny ok a pak dva dny pěkně na h… neví někdo co s tim, aby se mi to trochu ustálilo, mám špatný rána… :,(

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 01:44

Teda ja fakt ziram, vy 2, nechcete si udelat „soukromeho scuka“? :D
Jinak me uz lip, musela jsem se na par hodin natahnout, byla jsem totalne vycerpana. Jenze ted zas do rana neusnu :(
Ten Lexaurin vam zavidim, zni to jak naka droga, ale aspon na chvilku se citit dobre by bodlo. Ja jsem na Citalopramu (nevim, jestli ho predepisuji i v CR), zacinala jsem na 20mg, ted uz jsem temer rok na 40mg a nemam pocit, ze by to zas tak zavratne pomahalo. Mam revizi medikace az v kvetnu, tak uvidim…
Jo a dudliku, s tim mailem to nejsou vymluvy, bohuzel. „Neuzivam si“ uz cca 2 roky, tak kdyby se to stalo, musela bych o tom neco vedet :D
Dneska jsem byla na terapii pochvalena, ze je u me videt progres, tak to zahralo u srdicka. Jen skoda, ze to neni stabilne v pred a vzhuru, ale spis jak na te horske draze. Njn, clovek nemuze chtit vsechno a hned :nevim:

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 01:46

Jezis, ted to zas po sobe ctu a musim se smat. Taky pisu vsemi deseti, ale nekdy ani 10 prstu nestiha moje myslenky, tak se stane, ze nedopisu slovo az do konce, nebo ho uplne preskocim :D

Luckajk
296 příspěvků 7.3.13 08:07

Issu, ta rána mám taky šílená, hlavně když musím vstávat do práce, tak jsem úplně vyřízená a hned jak přijdu, vykoupu se a musím si lehnout a pak se mi zase nechce vstávat, no a když mám odpolku, tak hodím malého do školky a taky zalezu, ještě taky ty hormony nemám úplně srovnané a vychytané. Taky jako na houpačce, možná se snaž zatěžovat se každý den stejně, já mám vypozorováno, že nejhorší to je, když je mi dobe, tak makám skoro do padnutí a pak jsem druhej den k. o., tak třeba se zaměř na tohle, jestli to nemáš podobně a raději jeden den uber i když je ti fajn a druhej den to třeba nebude taková houpačka

Luckajk
296 příspěvků 7.3.13 08:11

Jani z toho si nic nedělej, s tím psaním, jsem na tom úplně stejně, žádného soukromého sčucha, jsem na vás zvědavá na všechny, jen do 18.tého nemůžu, kolega má dovolenou, ale pak kdykoliv, pak mám zas slíbenou dovču já. No a to na houpačce nebo horské dráze, to jsem akorát popsala Issu, teda taky mi to nějak blbne, tvoje přízpěvky jsem neviděla, až po uložení toho mého prvního dnešního, tak nevím, co to zase je.
Jinak tady je to dneska bez sluníčka, tak je to takové smutné :,(

issu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 10:16

Dobrý ranko, díky Luci za rady, nějak tak se to snažím regulovat, ale jsou dny, kdy té práce je víc, snažím se si rozprostřít práci, tak aby mě to tolik nesejmulo a budu se na to zaměřovat.. :)
Neživot: Já beru citalon, to je to stejný, 40mg… :-) rozdíly jsou, na můj vkus ale pomalý… :dance: :think: :)
Nejste někdo z okolí Jablonec, Liberec? Mám psychiatra co už by měl být dávno v důchodu, tak bych ráda měla nějaké srovnání… No doufám, že s příchodem jara se nám všem bude ulevovat… :-) Barča

nezivot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 19:52

Holky ja fakt nevim, neni mi ted zas psychicky nejlip, nevim proc. Je to fakt vysilujici. A to nedelam nic fyzicky, jako ze vubec nic. A presto se citim vycerpana. Zas na me asi jde blbe obdobi a to me to dobre skoro jen tak minulo :(

Stránka:  « Předchozí 1 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 53 Další »
Váš příspěvek