Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:08

DĚKUJI LUCI ZA ZASTÁNÍ A PŘÁNÍ. ZÍTRA DRŽÍM PALCE. HODNĚ ŠTĚSTÍ.

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:09

TAKY MILI PŘEJU KRÁSNÉ SNY A POZDRAV MANŽELA A NÉ ABY JSTE MOC ŘÁDILI

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:10

Teda, já ci taky, polívčičky každej den, ne to je dobře, když jsem viděla dneska ve zprávách toho vychrtlého hafíka, vůbec na svou rasu nevypadal, udělala bych to samé jeho páníčkovi

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:12

Byl to ritchback, jsem si to musela najít, pořád si nemůžu zapamatovat, jak se to píše, byl to hroznej chudáček

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:14

A PROTO JSEM SE NA ZPRÁVY PŘESTAL DÍVAT, KVŮLI NEGATIVNÍM VĚCEM. DNES JSEM ALE JEDNU DOBROU ZPRÁVU SLYŠEL KLAUS BUDE OBŽALOVÁN ZA VLASTIZRADU, JUPÍÍÍÍÍÍ. NA KAŽDÉ PRASE SE NĚKDE VAŘÍ VODA

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:16

No ale až soud rozhodne, jestli oprávněně, takže je to bohužel o ničem, ta amnestie se mi taky nelíbí, takhle zmařit tolik práce policistů a takovejm šmejdům, který si toho stejně vůbec nevážili, jo a na správy taky už hodně dlouho nekoukám, ale má je tu puštěné manža, tak když jsou tam děti nebo zvířata, tak neodolám, bohužel

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:24

VŠIMLA JSI SI, ŽE MÁŠ JUBILEUM?200 PŘÍSPĚVKŮ DO DISKUZE. VELIKÁ GRATULACE A OBDIV :potlesk:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:30

Vůbec ne, díky, jsem moc ráda, že můžu s někým pokecat i když jen takhle přes net

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:38

JE TO ŠKODA, ŽE SI TAKHLE NEMŮŽEŠ POKECAT S MANŽELEM, ALE NEBOJ BUDE LÍP :dance:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:42

No asi co se pokecu týče, to už jsem doma dávno vzdala, to bylo to první, co tady začlo váznout, konverzace, tři roky jsem se snažila, aby to bylo zase alespoň trošku v poho, a pak jsem to prostě vzdala, my spolu nemluvíme krom dětí a baráku nebo když se něco pokazí hodně dlouho. Moc mi to chybělo, ale už jsem si asi zvykla, dneska se fakt divím, když mi manžel něco vypráví, ale jo, kluci jsou to nejdůležitější, alespoň momentálně, časem se uvidí

ren117
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:42

Klidně, můžete v sobotu všichni přijet jste zváni, ale jsem z Jihlavska…Mám také pejska jack russel teriér, fenku je to divoška jsou jí dva roky.

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:44

Jo teriéři potřebují hodně vybíjet enrgii, ale prostě když přijdeš domů, tak pejsek tě přivítá vždycky a má z tvého příchodu radost. A děkuji za pozvání, ale to by vám z té zabíjačky toho moc nezbylo

ren117
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:47

To, by nevadilo většinou se to sní, nebo rozdá. Přeji všem dobrou noc krásné sny…MĚJTE SE PĚKNĚ pa, pa.

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:48

Ren dobrou a krásnou noc pa pa

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:52

HOLKY JDU TAKY SPÁT. LUCKO, AŤ VÁM TO ZÍTRA VŠECHNO DOBŘE DOPADNE A PAK PÍSNI, BUDU SE NA TEBE TĚŠIT, SAMOZDŘEJMĚ I NA RENČU, JANU A MILI. DOBROU A KRÁSNÉ SNY :srdce:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:57

Dobrou a klidnou noc, jo a co ruka, už je to lepší?

ren117
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 22:02

Dědičky už spinkaj, tak půjdu taky, ještě musím vyřídit nějaké objednávky z avonu, jindy na to nemám čas a jdu také spinkat.

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 22:07

DÍK ZA OPTÁNÍ, UŽ JE TO LEPŠÍ. ASI JSEM SI JI NĚKDE NAMOHL. DOBROU A KRÁSNÉ SNY

Luluu
21 příspěvků 4.3.13 22:39
Zdravím

Zdravím lidičky, koukám, že vás tu plno zase na téhle debatě přibylo…dlouho jsem tu nebyla a ráda bych se zase připojila k téhle skvělé diskuzi :) zatím se mějte krásně, přeji dobrou noc a ještě krásnější zítřejší den :)

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 23:17

Luluu vítej zpět, jasně že jsme rádi, že se chceš zase přidat, už jdu také spát, dobrou

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 10:30

Ahojky, tak hlásíme návrat od doktorů, naštěstí jsme bez nálezu, ještě si zítra zavoláme na vsledky laboratoře a jestli to tam pořád bude, tak občas uděláme kontrolní laboratoř a méně často zase sono ledvin jen pro jistotu. Teda přiznám se, že když jsme čekali v čekárně, tak to na mě taky dolehlo a měla jsem i strach, jak to dopadne, ale na štěstí fakt v pohod, se mi pak dost ulevilo

Jo a lidičky, kdo mlžete, vyražte ven, jen za ty dvě hodiny, než jsme se vrátili, vyskočil teploměr o čtyři stupně a dnešní sluníčko má fakt sílu, když jsme přijeli, tak jsem venčila Citunku a fakt to krásně hřálo, konečně, jupíííííííííííííí

Jo a taky se musím pochlubit, že už mi taky konečně vylezly sněženky, krásně lezou i tulipány, no prostě nádhera, sněženky jsem měla chudinky skované pod hromadou sněhu, tak jak to teď odtálo, tak nádherně kvetou, no prostě dneska jen samá radost, tak by to mohlo v tomhle duchu vesele pokračovat a bude to super, ta pa pa a všem moc krásný den

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 11:27

AHOJKY VŠICHNI
LUCI, JSEM RÁD ŽE VŠE DOBŘE DOPADLO, VŮBEC JSEM O TOM NEPOCHYBOVAL. U NÁS TAKY KRÁSNĚ SVÍTÍ SLUNÍČKO. ZROVNA SVAČÍM A UVAŽUJU O TOM, ŽE SE DNES NA PRÁCI NA DÍLNĚ VYPRDNU A PŮJDU NA ZAHRADU OSTŘÍHAT STROMKY, NO JEŠTĚ UVIDÍM, ALE ASI JO. ZATÍM ČAU.

Luluu
21 příspěvků 5.3.13 12:58

Jsem moc ráda, že se mohu zase připojit :) Jinak jak užíváte dnešního krásného dne, plného sluníčka?:) Já příjemně, dnes jsem jela do školy po dlouhé době s dobrou náladou a dnes ještě plánuji, že se projedu na hřbitov za tatkou a když je tak hezky, že se možná i půjdu proběhnout ven :)

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 13:52

No lidičky, trošku vám závidím ten elán, já v noci skoro nespala, po včerejším skoro prospaném dnu se to dalo čekat, tak jsem zase docela vyřízená. Jinak děkuji, že jste na mě mysleli, taky jsem si to až na tu chvilku v čekárně nepřipouštěla, že by z toho mohlo něco být, možná i proto to tak dobře dopadlo. Akorát se s malým naobědváme, měli jsme velkou svačinu, když jsme přijeli, tak do teď neměl hlad a chtěla bych se jít alespoň na chvíli projít, když je tak krásně

Vejunka136
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 14:07
deprese

Dobrý den všem,
je mi 20 let a trpím depresemi. Vůbec to sama nezvládám. Objeví se u mě zničeho nic, ze dne na den z hodiny na hodinu a já vůbec netuším, jak ji zvládnout a jak se s ní vyrovnat. Když ji mám, jsem argesivní, nemluvím, dokáže mě naštvat cokoliv a vůbec se nepoznávám. Jsem jen ubrečená, dokáže mě vše rozbrečet i jedna blbá věta. Mám někdy chuť se na všechno vykašlat, něco si udělat a už tu nebýt. Prostě už nechci tady žít. Nedokážu si s tím pomoct sama a přestávám to zvládat :-(

Luluu
21 příspěvků 5.3.13 15:22

Luckajk: Luci určitě si zajdi ven a nabij energii…projdi se s Citunkou a uvidíš, že to bude stát za to :) Aspon na chvíli vypneš od toho lítání :)

Luluu
21 příspěvků 5.3.13 15:34

Vejunko136:Zdravím, úplně chápu jak ti je…mě to začlo tak samo jak u tebe! Taky z ničeho nic ze dne na den a byla jsem protivná, jelikož jsem ani ze začátku nevěděla co mi je. Taky jsem toho moc nenamluvila, přitom jsem byla vždy veselá, ukecaná a najednou takovej pád, brečela jsem v jednom kuse a izolovala se od lidí a taky se vůbec nepoznávala. Ale nic nevzdávej!! Musíš bojovat!! Taky jsem s tím už chtěla seknout jelikož jsem si myslela, že už mi nic nepomůže a že ostatní nemají pro mě porozumění. ale začla jsem to pak hned řešti a jako první krok, šla jsem k psychiatrovi!!! Chodíš k nějakému? Bereš prášky? Jinak taky mi hodně pomohla tahle skvělá diskuze, kde se všichni navzájem podporujem což je moc fain :) Taky to mě drželo ještě nad vodou, protože jsem věděla, že v tom nejsem sama a můžu říct, že po půl roce se mi ulevilo…sice to ještě není uplně sto procentní, ale už jakž takž nějak funguji. Hlavně se nevyhýbej přátelům a bud s nimi ted co nejčastěji, i kdyby se ti nechtělo. Musíš se překonat a nezustávat sama doma zavřená!! Což je to nejhorší!! Jinak taky co mi hodně pomohlo, když už ty deprese trošičku ustoupily a já mohla maličko fungovat, začla jsem chodit do fitka a můžu říct, že vždy co jsem z fitka vylezla, jsem měla moc dobrej pocit, taková uvolněná. Navíc cvičení odbourává stres a depresi. :) No zatím držím pěstičky :)

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 16:04

AHOJTE VŠICHNI
TAK STROMKY MÁM OSTŘÍHANÉ, SICE SE MI OBJEVILI MOZOLY, ALE JSEM ŠŤASTNÝ ŽE TO MÁM HOTOVÉ. ZDRAVÍM LULUU A VEJUNKU.MY SE JEŠTĚ NEZNÁME, ALE NEBOJTE VŠE DOŽENEM. LULUU, JSEM RÁD, ŽE TI JE LÍP, A NEBOJ BUDE ZASE SKVĚLE, CHCE TO JEN ČAS. VEJUNKO, TAKY SE Z TOHO DOSTANEŠ NEBOJ, MUSÍŠ JEN VĚŘIT, ŽE TO BUDE DOBRÉ A UVIDÍŠ, ŽE TO DOKÁŽEŠ. MYSLÍM, ŽE MŮŽU NAPSAT ZA VŠECHNY, ŽE JSME S TEBOU A VŠICHNI TI VĚŘÍME!!!KLIDNĚ NAPIŠ CO TĚ TRÁPÍ MY TĚ VYSLECHNEM A POKUD BUDEM VĚDĚT TAK PORADÍME A BUDEM DRŽET PŘI TOBĚ. MÁŠ NAŠÍ PODPORU.DNES MÁM CELKEM DOST ENERGIE, TAK TI POSÍLÁM SVOU PŮLKU, DOUFÁM, ŽE TI POMŮŽE A POSÍLÍ. MUSÍŠ JEN VĚŘIT A PŘIJMOUT. HODNĚ ŠTĚSTÍ. :mavam:

Luluu
21 příspěvků 5.3.13 16:15

Ahooj dudlikduda :) jj neznáme a jinak děkuji, je fakt, že se to o dost zlepšilo a věřím, že to zvládneme všichni :) A ano přesně tak, chce to jen čas a musíme věřit! I když jsem s tím ze začátku měla problémy a nevěřila… jsem ráda, že jsem to nevzdala!!A taky hlavně díky lidem tady, kterým moc děkuji, že mě podrželi když jsem potřebovala!! :) Proto Vejunko ani ty to nevzdávej :)

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 16:35

Díky Luluu, tak nakonec jsme venku byli, nejdříve jsme šli jen do krámu, potřebovala jsem piškoty, abych mohla dětek k snídani udělat pudink a samo jsem je dopoledne zapomněla koupit, tak jsme vyrazili a když už jsme byli oblečení a je fakt nádherně, tak jsme se tedy pak šli ještě projít, no něco přes hodinku, ale byli a jsem fakt ráda, že jsem se přemluvila. A heč, už i ten pudink jsem uvařila a chladí se a čeká na ty moje rošťáky, jen doufám, že jim zbude i k snídani, no nebo holt večer udělám ještě jeden, uvidíme, je to hned a je to dobrota.
Dudlíku, teda ty dneska fakt vyzařuješ energii na dálku, gratulka ke stromům, my máme jen ořech a jednu navátinovou jabloň, tedy ta je asi ze dvou nebo tří druhů, ale nerodí, vždycky všechno shnije nebo opadá, ale stíní skleníku, proto ji zatím necháme, takže stříhat není co, taky na naší malinkaté zahrádce více stromů nejde, má asi jen 350 m2 a to tu parkujou dvě auta a ještě ten skleníček a hromady dřeva porůznu a pár záhonků na zeleninu a kytičky a už se tam nic nevejde, ale ono to v dnešní uspěchané době bohatě stačí. I když jsem vždycky chtěla malej domeček a velikou zahradu, třeba na ovečky nebo tak něco, no tak to mám přesně obráceně, barák 250 m2 a zahrádku malinkou, no ale mám, tak jsem spokojená.
Jana se docela dlouho neozvala, koukám, tak snad je vše ok a ještě lepší.
Jo a taky vítám Vejunku a držím palce, opravdu jen věřit a pak taky ten psychiatr v začátku opravdu moc pomůže, nebo už nějaké léky bereš? Rozepiš se a možná se ti fakt uleví, nám to tady všem moc pomohlo, tak zatím pa pa a užívejte zbytek krásného dne

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 16:56

AHOJ LUCI
TEN PUDING BYCH SI FAKT DAL.SICE JSEM HO MINULÝ TÝDEN UDĚLAL Z 2 LITRŮ MLÍKA, PAK JSME SE S PRCKEM DO TOHO PUSTILI A JEN SE ZAPRÁŠILO. MŠL JSEM TAM PIŠKOTKY, ANANAS, JAHODY, MANDARINKY NO PROSTĚ MŇAM. K TÉ VAŠÍ ZAHRÁDCE. CELKEM TI ZÁVIDÍM TU PLOCHU, KTEROU MÁTE. JÁ MÁM 2500 M2 A JE TO FAKT MAKAČKA SE O TO STARAT. TRÁVU KOSÍM 1 TÝDNĚ A KOLEM DOKOLA ZAHRADY MÁ ŽIVÝ PLOT VE VÝŠCE 2,5M.TOHO PLOTU JE 100 M A JE FAKT ZÁHUL TO OSTŘÍHAT. DĚLÁM SI VŽDYCKY SRANDU S TOHO JAK TO DOSTŘÍHÁM, TAK SE MI TAK KLEPOU RUCE S VYSÍLENÍ, ŽE BYCH SE DOKÁZAL SÁM USPOKOJIT BEZ VĚTŠÍ NÁMAHY, ALE TO SEM NEPATŘÍ :oops: ZATÍM SE MĚJTE FAJN A UŽÍVEJTE SI, JDU HRÁT S KLUKEM FOTBAL, ZATÍM ČUS. :mavam:

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 17:07

Dudlíku, teda až takhle dobrej jsem ho neudělala, taky navíc manžel koupil mandlovej a teda fakt nic moc, nebýt tam ty piškoty trošičku pokapané rumem, tak by to snad ani nebylo k jídlo a je jen z litru, tak to pro kluky nic nebude, Míša má dneska hned po škole karate a tanečňák, tak přijede až po půl šesté, takže vyhládlej, tak ten když se do toho pustí, tak budu ráda, když Matýskovi něco zbude, ale on se zase nenechá odbýt, tak se zase v nejhorším pohádaj, no a celkem ráda uvařím ještě jenden čokoládovej, nebo max vanilkovej a už žádné experimenty, ten mandlovej je fakt jen hnus umělej. No ale zase jsem si udělala radost a ušlehám čerstvou šlehačku s cukříčkem, no kalorická bomba jako blázen, ale dobrá, hodím na to jahodový kompot, trošku granka a bude to mňamka celé.
Kluci užijte si fotbal a na takhle velikou zahradu by sis alespoň na kousek tu živou sekačku pořídit klidně mohl, jo to bylo vždycky můj sen, nějaké větší množství takovýhle zvířátek, tak teď jich mám v práci skoro 600 :lol:

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 17:37

LUCI, ŽIVOU SEKAČKU BYCH SI KLIDNĚ POŘÍDIT MOHL, ALE NA ROZDÍL OD MNOHA LIDÍ VÍM, ŽE BY MI NA DALŠÍ ZVÍŘÁTKA NEZBYL ČAS. NEMĚL BYCH ČAS SE JIM NA PLNO VĚNOVAT A ONI BY TRPĚLI. JE HODNĚ LIDÍ, CO TOHLE NEZVÁŽÍ, KOUPÍ SI TŘEBA PSA NEBO KOČKU A PAK KDYŽ ZJISTÍ, ŽE NA NĚ NEMAJÍ ČAS, TAK JE BUĎ PUSTÍ VEN, NEBO V LEPŠÍM PŘÍPADĚ DAJÍ DO ÚTULKU. TAKOVÉ LIDI MOC NECHÁPU. JINAK FOTBÁLEK JSME DOHRÁLI A PRCEK MĚ PORAZIL 10:8.PRVNÍ CENA BYLA ČOKOLÁDA, TAK TEĎ BAGRUJE A UŽÍVÁ SI VÍTĚZSTVÍ. TEN KDO PROHRÁL, MUSÍ UMÝT NÁDOBÍ A PŘICHYSTAT VEČEŘI. ACH JO. :,(

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 17:44

No jo, to už je úěl rodičů. Víš, já to myslela tak, že když máš čas na psa, tak třeba ovečka ho moc nepotřebuje, jen vodu a trávu, nebo seno a nějaké zrní by občas taky bodlo a nějaký přístřešek, no já bych z toho měla ještě domácího mazlíka, no to jsem prostě já
Jo a malému obrovská gratulace k vítězství nad taťkou

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 18:13

OVEČKA TAKY POTŘEBUJE ČAS, MUSÍŠ JI KRMIT STŘÍHAT ATD. JÁ MÁM SPÍŠE OKRASNOU ZAHRADU, ZRUŠIL JSEM ZÁHONKY. MÁM OKRASNÉ STROMKY, PÁR JABLONÍ, BORŮVKY, MALINY OSTRUŽINY A TAKOVÉ TY DROBNOSTI. UDĚLAL JSEM SI JEZÍRKO ZE SKALKOU, MÁM OBROVSKÝ ALTÁN 9X6 M S HOUPAČKOU, TAK SI TO UŽÍVÁM. NA ZAHRADĚ JSEM MAMCE POSTAVIL CHATKU, TAK V LÉTĚ SI TO UŽÍVÁ A JE MOC RÁDA, ŽE MŮŽE VYPADNOUT S BYTU. PRCEK TI DĚKUJE ZA GRATULACI A HNED VYZVÍDAL, CO JE TO ZA PANÍ A JESTLI JI MILUJU, JESTLI NĚKDY PŘIJEDEŠ ATD.NO JO DĚTI, CO NA SRDCI TO NA JAZYKU

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 18:26

Jo to je na dětech kouzelné, že nic nepředstírají a hned víš na čem jsi :lol:. Jo a ovečka fakt trochu času potřebuje, stříhá se tak dvakrát za rok

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 18:27

Jo a koukám, že na zahradě pěkně řádíš, ale tak to má být, hlavně že tě to baví a maminka se fakt má, že má tak šikovného synka, že se jí povedl

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 18:38

NO NEVÍM, MÁM I SVOJE MOUCHY.JO A NA ZAHRADĚ JSEM SI JEŠTĚ POSTAVIL DÍLNU KDE PRACUJI.JE TO ÚŽASNÉ KDYŽ RÁNO VSTANEŠ VYJDEŠ VEN UJDEŠ 20 METRŮ A JSI V PRÁCI. PO TOM JSEM VŽDYCKY TOUŽIL A SPLNILO SE MI TO. ŽÁDNÉ MRZNUTÍ NA ZASTÁVCE, KDYŽ JEDEŠ DO PRÁCE, PROSTĚ LUXUS. DOPORUČUJI VŠEM :P

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 18:56

Tak nám taky nějakou tu mouchu prozraď, zatím to vypadá, že jsi už hodně spokojenej, až tu tu lepší polovičku, která by chyběla asi každému

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 18:59

POŘÁD MI HLAVOU VRTÁ JANA, ŽE SE TAK DLOUHO NEOZVALA. UŽ JSEM ASI KÁP NA TO CO SE STALO. URČITĚ JÍ KONEČNĚ ZAKLEPAL NA DVEŘE TEN VYSNĚNÝ PARTNER, TAK SI TEĎ UŽÍVÁ A NA NÁS UŽ NEMÁ ČAS. ALE TO JE V POŘÁDKU. MÁM PRAVDU JANI?

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 19:03

No tohle bych jí určitě na 100% přála, ale snad je v pohodě, víš jak, psala že jí odjedou spolubydlící, tak si třeba fakt jen pořádně užívá, kéž by, a nebo s náma už nemluví

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 19:13

MOJE MOUCHY? JÉJE TOHO JE. NĚKDY MÁM HÁDACÍ DNY, RÁNO VSTANU A MÁM POTŘEBU SE POHÁDAT, NEVÍM PROČ. MOŽNÁ TO BYLO S NEDOSTATKU SEXU, NEVÍM. BYLO JICH MNOHEM VÍC, ALE JAK TEĎ TAK PŘEMÝŠLÍM TAK OD ROZCHODU JSEM SE DOST ZMĚNIL, BYL JSEM HODNĚ VÝBUŠNÝ, TEĎ JSEM KLIDNÝ. JEN MĚ DOKÁŽE NĚKDY VYTOČIT MOJE MÁTI, ŽE DOST STOJÍ PŘI MÉ BÝVALÉ, FAKT NEVÍM PROČ. OBČAS MI ZAVOLÁ A PTÁ SE JAK SE MÁ MOJE BÝVALÁ, JESTLI MÁ PENÍZE NA JÍDLO, NÁJEM ATD. KDYŽ JI ŘEKNU, ŽE TEĎ UŽ TO JE JEJÍ VĚC JE NA MĚ TROCHU NAŠTVANÁ. NEDOKÁŽU JI VYSVĚTLIT, ŽE KDYŽ SI NEVÁŽILA TOHO CO MĚLA, TAK AŤ SE TEĎ STARÁ. JÁ SE STARAL CELOU DOBU A BYL JSEM TEN NEJHORŠÍ. NIC MAMCE ALE NEZAZLÍVÁM, ONA JE TAKOVÁ MILOSRDNÁ DUŠE A PRO VŠECHNY BY SE ROZDALA.

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 19:15

Na hádkách je nejhezčí to usmiřování po vyčištění vzduchu, ne raději toho nechám, abys to na konec nebral jako provokaci. Mamce se moc nedivím, je to matka jejíhi vnuka a někoho na zlobení mít musíš, jinak by to byla nuda

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 19:26

MY JSME SE PO HÁDKÁCH NIKDY SEXEM NEUSMIŘOVALI, POKUD JSI MYSLELA TOHLE. JÁ JSEM MOC CHTĚL SE TAKHLE USMIŘOVAT, ALE KDYŽ JSEM SI VYSLECH VŠECHNY URÁŽKY STRATIL JSEM CHUŤ. NĚKDO TADY PSAL, ŽE JÍ HODNĚ UBÍJELO, KDYŽ S PARTNEREM NEMLUVILA TŘEBA 3 DNY. U NÁS TO BYLY TŘEBA 3 MĚSÍSE, FAKT NEKECÁM. V TOMTO OBDOBÍ JSE KAŽDÝ STARAL SÁM O SEBE, NÁKUPY, VAŘENÍ, PRANÍ. ALE JAK SE ŘÍKÁ CO TĚ NEZABIJE TO TĚ POSÍLÍ. ASPOŇ VÍM, ŽE JSEM TEĎ 100% SOBĚSTAČNÝ CO SE TÝČE POSTARAT SE O SEBE A O PRCKA :lol:.S TÍM SEXEM JE TO ALE HORŠÍ :(

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 19:35

Teda, tohle si nedovedu představit, takhle dlouhou dobu, jak dlouho jsi to vydržel se takhle nechat využívat, už bych to ani jinak nenazvala, měla všechno a nevážila si vůbec ničeho. I když jsem zastáncem toho, že je vina vždycky na obou stranách, tady to tak vážně nevypadá, tak snad už je paní šťastná a ty máš alespoň klid. Je to hrůza čím vším si musí lidi projít, to i ta naše nekomunikace a ten způsob jak žijeme je proti tomuhle hodně slabej odvárek, sice už asi kdom kluků moc společného nemáme, ale jinak spolu žijeme ve slušnosti, vlastně bych měla být šťastná, že jsem nic takovéhohle nezažila a ty podle pokecu vypadáš jako slušnej a hodnej chlap, tak mě to docela mrzí, žes tím musel projít.

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 19:37

Teda všiml sis, že jsme si tady z toho dneska nějak udělali skoro soukromou diskuzi? Dneska je tu nějak mrtvo

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 19:47

VYDRŽEL JSEM TO CELÝCH 5 LET.BYL JSEM FAKT HLUPÁK. NEJHORŠÍ ALE JE, ŽE ZATÍM POŘÁD JEŠTĚ BYDLÍ U MĚ. VOLNÝ BYT BUDE MÍT AŽ 1.4 TAK MUSÍM ČEKAT, BOHUŽEL. JE TO PRO MĚ DOST UBÍJEJÍCÍ, KDYŽ VIDÍM JAK POUŽÍVÁ MOJE VĚCI, SPOTŘEBIČE, KUCHYŇ. VŽDY JAK TO VIDÍM, MÁM HUSÍ KŮŽI. NORMÁLNĚ JE MI ZLE. KDYBY NEBYL PRCEK, VYSTĚHOVAL BYCH JI NA HODINU.ALE KVŮLI MALÉHO TO PROSTĚ UDĚLAT NEMŮŽU. NĚKDY SI PŘIPADÁM, ŽE JSEM VADNÝ, ŽE JSEM TO NEUKONČIL DŘÍV. DOKONCE MI I VYHROŽOVALA, ŽE MI ZAKÁŽE SE S MALÝM STÝKAT, TAK JSEM ŘEK, ŽE TO DÁM K SOUDU, DOSTALA STRACH A OBRÁTILA. NEDÁVNO MI ŘEKLA, ŽE JAK MALÝ BUDE NEMOCNÝ TAK BUDE U MĚ. CHÁPEŠ TO?

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 19:57

No jak to tak čtu, tak by mu u tebe bylo daleko lépe, je celkově nějaká divná, nic jí není dost dobré, tak proč neodešla sama? Nic není podle jejích představ, tak proč to používá? Nějak mi to hlava nebere, to abys měl skoro svatozář, žes to vidržel takhle dlouho, promiň, ale nechápu to, hlavně jí nechápu, třeba že láska nebo zamilovanost vyprchá, to je asi normální, ale když už jsou děti, tak nemůžeš koukat jen na sebe, kor po tom, co jste si s malým užili, mělo by vás to sblížit a ne tohle, no fakt, před tebou smekám a ještě se dostat v takovéhle atmosféře s depky, to fakt čumím. :kytka:

Luckajk
296 příspěvků 5.3.13 20:01

Teda, jestli ti to půjde, tak se jukni, to je energie a nádhera http://www.videaobrazky.cz/…ma-a-stenata?…

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 20:12

NECHTĚLA ODEJÍT SAMA, PROTOŽE POSLEDNÍ DOBU BYLA NA PRACÁKU BEZ NÁROKŮ NA PODPORU A JÁ PLATIL JÍDLO I PRO NI (PROSTĚ BLBEC),SLOŽENKY, OPRAVY BARÁKU, ŠKOLKU PROSTĚ VŠE. KDYŽ JSEM NEMĚL MOC PRÁCE, ZAČALY CHYBĚT PENÍZE NA PLACENÍ, ŘEK JSEM, ŽE POTŘEBUJU PENÍZE NA INKASO, JEN SE USMÁLA A ŘEKLA NEMÁM. CO JÁ NOCI NESPAL A UVAŽOVAL, KDE NA TO VZÍT. A VÍŠ JAK TO VYŘEŠILA? NÉ ŽE BY SI ZAČALA HLEDAT PRÁCI, ALE ZAČALA JI HLEDAT MĚ. MĚLA V PLÁNU, ŽE BUDU PODNIKAT A JEŠTĚ CHODIT DO PRÁCE. TO JE HLAVIČKA, CO? A TAM JSEM UŽ BOUCHL A ŘEKL A DOST. TVRDILA MI ŽE CHLAP JE OD TOHO, ABY UŽIVIL RODINU. TEĎ MI TEPRVE DOCHÁZÍ, KDYŽ TO PÍŠU, ŽE MĚ VŮBEC NEMILOVALA, JEN VYUŽÍVALA. A ZAČLO TO PŘESNĚ V DEN CO ZJISTILA, ŽE JE TĚHOTNÁ. PŘESTO VŠECHNO JI PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ DO DALŠÍHO ŽIVOTA A ŘEK JSEM JI, ŽE ABY BYLA OPRAVDU ŠŤASTNÁ, MUSI SI NAJÍT VĚTŠÍHO BLBEČKA NEŽ JSEM JÁ. MOC SE OMLOUVÁM, ŽE SI TADY TAK STĚŽUJU. NA TYTO STRÁNKY JSEM ZAČAL PSÁT, ABYCH POMOHL DRUHÝM A JAK TO DOPADLO? JEN KECÁM O SVÝCH PROBLÉMECH.

Stránka:  « Předchozí 1 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 53 Další »
Váš příspěvek