Deprese a jak ji zvládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 19:56

MĚ JE CELKEM JEDNO JAK MĚ BUDETE OSLOVOVAT, HLAVNĚ, ŽE SI DOBŘE POKECÁME NE?

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 19:56

AHOJTE ZLATÍČKA. PŘEJÍ VÁM HEZKÝ VEČER. DUDLÍKU, TY MÁŠ TEDA SMŮLU S TOU „PANÍ“. JÁ MĚLA MINULÝ TÝDEN DOMA TRUHLÁŘE, PŘEDĚLÁVAL MI KUCHYŇ, VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE. NEMOHU SI STĚŽOVAT. JE MOC ŠIKOVNÝ. JÁ SICE TAKY VYMÝŠLELA, ŽE TO CHCI TAK A TAK A ASI MU NIC JINÉHO NEZBÝVALO, NEŽ TO UDĚLAT JAK TO CHCI JÁ :roll: :roll:.A POVEDLO SE. SPLNIL VEŠKERÉ MÉ PŘEDSTAVY. TEĎ JE KUCHYŇ MŮJ RÁJ :lol:.JO A JEŠTĚ K TOMU CVIČENÍ, HODNĚ MI POMOHLO JAK JSEM MĚLA DEPKY. A TO DRUHÉ CVIČENÍ :hug:,TO MÁME S MANŽELEM TAKY RÁDI. MĚJTE SE VŠICHNI RÁDI :srdce:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 19:59

To je fakt, výsledek je důležitější, je to fakt bezva, mít si s kým pokecat, takhle „skoro o všem“

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 19:59

JO A NEMUSÍŠ MÍT STRACH, JÁ SE JEN TAK NĚČEHO NEZALEKNU. V DĚTSTVÍ JSEM NEMĚL ŽÁDNÉHO KAMARÁDA, ZATO KAMARÁDEK JSEM MĚL OSM. :hug:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:00

Jo to dobře znám, taky jsem vlastně krom střední byla daleko víc s klukama než s holkama, ale za to mě ten babinec třiceti holek asi poznamenal na celej život :zed:

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:04

ČAU :cert: MILI
TAK KONKURENCE JO? PROČ JSI NEDALA VĚDĚT, PŘIŠEL JSEM O KŠEFT. TIŠE ZÁVIDÍM TU TVOU DOMÁCÍ POHODU A TY ROMANTICKÉ RÁNA, DOPOLEDNE, ODPOLEDNE, VEČERY, NOCI. :hug: :P

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:08

Tiše závidět tady může asi hodně lidí, ale přeji ti to Andílku, je také po nějaké době příjemné číst o tom, že to někomu klape přesně podle jeho představ, tak si to užij za nás za všechny

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:10

ALE ZASE TO NEPŘEHÁNĚJTE AŤ NEMÁTE DĚTÍ JAKO SMETÍ.

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:10

DUDLÍKU, KDYBYCH VĚDĚLA, ŽE DĚLÁŠ NÁBYTEK, TAK BYCH SI TĚ POZVALA :lol:. A TA ROMANTIKA JAK PÍŠEŠ, KDYSI NEBYLA. U PRVNÍHO MANŽELA JSEM NIC TAK HEZKÉHO NEZAŽILA. TEĎ JSEM ŠŤASTNÁ UŽ 10 LET A JE TO POŘÁD HEZKÉ. NEBOJ, TAKY TREFÍŠ NA TU PRAVOU A BUDEŠ ŠŤASTNÝ :pankac:

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:14

TAKY TO NENÍ POŘÁD RŮŽOVÉ. JAK JSEM BRALA PRÁŠKY NA DEPRESE, TAK JSEM TAK NA „TO“ NEMĚLA CHUŤ. DĚKUJI BOHU, ŽE MŮJ MUŽ MĚL POCHOPENÍ A VYDRŽEL TO :kytka:

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:15

DÍKY MILI, DOUFÁM, ŽE JEDNOU TEN DEN PŘÍJDE A POTKÁM KONEČNĚ TU PRAVOU. MĚLA BY BÝT NĚCO JAK LUCKA, PRACOVITÁ, OTEVŘENÁ, UMĚLA VYSLECHNOUT A POMOCT. :oops:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:18

Já ale zrovna moc pracovitá nejsem a psal jsi něco o pořádkumilovné ženě, a já se musím přiznat, že co mám deprese dělám fakt jen to nejnutnější, nějak se pořád nedokážu donutit, ale možná i proto, že jsem dříve byla skoro puntíčkářka a muselo být všechno akorát, teď mi to zatím vůbec nejde :,(

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:20

LUCI, NA ZÍTRA TI BUDU DRŽET PALCE, VŠE DOPADNE DOBŘE. DUDLÍKU A TVÉ JMÉNO JE HEZKÉ. MÁM BRÁŠKU DUŠANKA A JE TO MŮJ POKLAD :hug:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:24

Andílku moc děkuji, musí do dobře dopadnout, nedovedu si představit, jak bych toho mého žrouta donutila na dietu nebo tak něco, dost často mám pocit, že nás jednou „sežere“ šest knedlíků s omáčkou k obědu není žádný problém, dokonce i naši, když je občas hlídají, tak pak bědují, že nedělali nic jiného, než mu připravovali něco k jídlu

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:24

LUCI, ČLOVĚK JAK MÁ DEPKY, TAK HO NIC NEBAVÍ. TO PŘEJDE. JÁ NESNÁŠELA VŠECHNO I MÉ DĚTI I MANŽELA I KAMARÁDKY. CO BYLO HEZKÉ JSEM NEVIDĚLA. ALE JE TO PRYČ A DĚKUJI VŠEM BLÍZKÝM, ŽE MĚLI SE MNOU TRPĚLIVOST. TO PŘEJDE A BUDEŠ ZASE PUNTIČKÁŘKA, BUDEŠ CHTÍT MÍT VŠE VYŠPERKOVANÉ A KRÁSNÉ. VĚŘÍM TOMU.

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:27

Andílku, dost si mne potěšila, já měla stejný problém, taky mi vadily i vlastní děti, hrozně jsem si to vyčítala, teď už je to o hodně lepší, i když mě to ještě někdy přepadne, jako horší nálada, trošku depka, ale fakt jen trošku, ale cítím, že to bude ještě chvíli trvat, chce to bohužel hodně času

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:29

TÉDA LUCI, TY MÁŠ JEDLÍKA. JÁ MÁM TAKY ŽROUTA, ALE TEN JE SKORO ŠESTNÁCTILETÝ PUBOŠ. TVRDÍ MI, ŽE ROSTE, PROTO TOLIK JÍ A KDYŽ MU POVÍM, ŽE MÁ VELKÉ BŘICHO, TVRDÍ, ŽE TO JE ZADĚLANÉ TĚSTO NA VÁNOČKU :lol:

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:32

TO LUCI VŮBEC NEVADÍ. KDYŽ JSEM BYL V DEPCE, TAKY JSEM NA VŠECHNO Z VYSOKA PRDĚL. MĚ SE SPÍŠ JEDNALO O TEN ZÁKLADNÍ POŘÁDEK. KDYŽ RÁNO VSTANU, ABY BYLA ČISTÁ KUCH. LINKA, NEMĚL BORDEL POD NOHAMA ATD.TO MĚ PROSTĚ U MÉ BÝVALÉ UBÍJELO. RÁNO VSTÁT DO KRÁSNÉHO DNE A VIDĚT PLNOU KUCH. LINKU ŠPINAVÉHO NÁDOBÍ, VŠUDE SAMÉ KAPESNÍKY NO PROSTĚ BRRRRRRRR. MĚL JSEM ZKAŽENÝ CELÝ DEN.TO,ŽE BYL PRACH NA SKŘÍNÍCH, OK PRÁŠÍ SE POŘÁD, ALE ASPOŇ TEN ZÁKLAD. KDYŽ JSEM NĚCO ŘEK TAK ODPOVĚĎ ZNĚLA-TEN BARÁK NENÍ MUJ, JÁ TO DĚLAT NEBUDU, JÁ TO NEPOTŘEBUJU, POUKLÍZEJ TY.NA TO JSEM FAKT UŽ SÍLU NEMĚL. TEĎ TADY MÁM ČISTO A KDYŽ RÁNO VSTANU TAK JSEM V POHODĚ. VÍM, ŽE KDYŽ RÁNO ODEJDU Z POUKLÍZENÉHO DOMKU, TAK SE VEČER DO UKLIZENÉHO VRÁTÍM.

ren117
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:33

Dušane, jo někdy je to lepší jak jsem psala když mám okolo sebe plno lidí, jsem v pohodě a jsem šťasná, s manželem jsme si to vyříkali tak to bude na chvíli v pohodě. V neděli jsme zabíjeli kuřata 12,škubali tak mám plný mrazák, tuto sobotu budem pro změnu zabíjet prase, jitrnice, jelita, paštika, tak doufám že to bude vše dobrý…

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:33

To je hezký, no ten starší Míša, ten měl vždycky období, chívli doslova žral a pak skoro nejedl, taky je do dneška hubenej po manželovi a taky bude vysokej po něm má skoro dva metry, zato malej, ten bude chudák po mě, malej a tlustej, chvílema ho fakt začínám omezovat, aby nám ještě paní dr nenařídila dietu kvůli dětské obezitě, ale zatím je také naštěstí pořád v pohybu, tak sice není vychrtlej, ale ani moc tlustej, no puberty se občas děsím, ale co, nějak bude

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:34

LUCI, MÁŠ PRAVDU, CHCE TO ČAS. A VÍŠ CO MI JEŠTĚ POMOHLO, JAK JSEM MĚLA DEPKY? POŘÍDILA JSEM SI ZAKRSLÉHO KRÁLÍČKA. JE TO NÁŠ MAZLÍČEK. TEN BYL TAKOVÁ MOJE VRBA, LEŽEL PŘI MĚ, ŇUFAL MĚ NOSÍKEM, JÁ HO HLADILA A ŘÍKAL MU MOJE PROBLÉMY A ON MLČEL A JEN POSLOUCHAL A JE TO TAK DO DNES. JAK MÁM CHMURY, HNED SE JDU MAZLIT S KRÁLÍČKEM „TOMÍKEM“A JE MI HNED FAJN A PAK SE VLASTNĚ POMAZLÍM S DĚTMA A NAKONEC I S MANŽELEM :hug:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:35

Teda Ren, máš můj velikánský obdiv, takhle makat, to bych asi nedala, taková zabíračka, ale alespoň že výsledek fakt stojí za to, tak ať se všechno povede a je to mňamka

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:37

LUCI, TY MÁŠ SYNA MÍŠU? JÁ TAKY.

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:39

REN, ŠKODA, ŽE TO JELÍTKO NENDE POSLAT TADY, ABY SI KAŽDÝ KOUSEK OCHUTNAL. PŘEJI, AŤ SE VŠE POVEDE.

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:41

HOLKY MÁM NÁVRH, CO KDYBYCHOM TEN SRAZ UDĚLALI U RENČI. SAKRA PLNO MASA, VY SI MŮŽETE VKLIDU POKECAT A JÁ SE BUDU VĚNOVAT PRASÁTKU. CO TY NA TO RENI? NEBOJ, SRANDA :lol:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:42

Jo Dudlíku, večer uklizená kuchyňská linka, pohodové ráno, to je jak z mého bývalého scénáře, teď je toho hodně na manželovi, hlavně teda kluci a koružky a když mám ranní, tak ráno školka a škola, jo jsem ráda, že je „normální“, kdysi jsme oba dělali turnusově 12-ti hodinové směny a bylo normální, že domácí cokoliv jsme dělali oba, ten co byl zrovna doma, tak prostě fungoval, pak to mateřské samozřejmě změnily, páč jsem byla doma, a udělala vše dopoledne, protože manžel začal dělat osmičky a jen ranní. Je fakt, že si na to rychle zvykl a pak měl tendenci to vyžadovat i když jsem se vrátila do práce, tenkrát taky ještě na dvanáctky, měla jsem většinou tři denní po sobě, vstávala ve čtyři a doml jezdila v osm a měla jsem toho docela dost, tak se musel zase začít snažit, tak teď už zase makáme oba, on více co se týče dětí a já už zase celkem funguju doma, ale není to ještě to co to bývalo, ale hlavně, že se to lepší, teda až na ten dnešek, to jsem neudělala vůbec nic, ta práce mi teda dala včera celej den a dneska hned ranní, au au

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:44

Jí k návrhu u Renči se taky přidávám, jen jste mi připomněli, že moje babička dělala taky ve středu zabíjačku a všechny dobrůtky na nás čekají v mrazáku, nějak to teď na Slovensko máme z ruky, ježíš ja já miluji její jelítka, už aby byly velikonoce, to tam pojedou naši a přivezou výslužku, jak já se těším

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:44

DUDLÍKU, SKVĚLEJ NÁPAD. S TEBE JEŠTĚ NĚCO ČLOVĚČE BUDE :lol:

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:46

DĚĚĚĚCKA, PŘED SPANÍM A TAKOVÉ SLINY MI DĚLÁTE :cert:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:47

Teda, teď tady z těch chutí a hlavně z toho vysílení ujíždím na čokoládě, to budou zoubky bědovat

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:48

LUCI TO CHÁPU, JÁ JSEM ZAPOMĚL NAPSAT, ŽE JÁ BYL V PRÁCI OD RÁNA DO VEČERA A MOJE PARTNERKA BYLA NA PRACÁKU, PROSTĚ NEMĚLA CO DĚLAT A DOMA BORDEL. PŘI SEBEMENŠÍCH VYMĚNÁCH NÁZORŮ PŘESTALA VAŘIT A NAKUPOVAT.TAK CO S TAKOVOU ŽENSKOU?

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:49

PRO PÁNA KRÁLE, JEŠTĚ K TOMU ČOKOLÁDA, MOJE SLABOST :roll:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:50

No to mi povídej, manžel akorát povídá, že dneska koupil tři a už se cpeme tou třetí, ach jo, nesmíme to kupovat, je to děs

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:52

No mou pochvalu, žes to zvládl už jsi dostal, fakt to obdivuji, no a já manželovi tuhle při hodně malé roztržce řekla, že by se měl naučit prát, že to bude potřebovat a asi po čtyřech dnech z něj vypadlo, jak jsem to jako myslela, že mu to pořád leží v hlavě, no občas si musím dávat bacha na pusu

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:52

JÁ BYCH TAKY RÁD UJIŽDĚL ALE PŘI POHLEDU DO LEDNICE JSEM ZJISTIL JEN MÁSLO, KONZERVA PRO PSA A VE SKŘÍNI CHLEBA.ASI SE PUSTÍM DO TÉ KONZERVY. CHUDÁK BRYTEK

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:53

DUDLÍKU, TAKOVOU ŽENSKOU MÍT, TO JE DĚS. ALE UŽ TO SMAŽ, MYSLI SI NA JINOU, SKVĚLOU, HODNOU, PRACOVITOU A LÁSKYPLNOU KOČKU A ONA SE OBJEVÍ. MÁŠ ŠPATNOU ZKUŠENOST A JAK JÁ ŘÍKÁM, CO TĚ NEZABIJE, TO TĚ POSÍLÍ A TY MÁŠ VELKÉ PLUS V TOM, ŽE SI UMÍŠ V DOMÁCNOSTI UDĚLAT VŠE SÁM.

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:55

Dudlíku co máš za psa? No kdysy přivezl táta ještě na totáče konzervu pro psa z Dánska, pes se jí ani nedotkl a táta si vesele pochutnal, bylo to opravdu normáloní maso, lepší než lidské konzervy, co normálně kupujeme, to jen tak pro zasmání, no takhle ledničku máme dneska asi prázdnou taky, a ještě hořčice a kečup, to jim tam nesmí chybět

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:55

DUDLÍKU, NECH TU KONZERVU!!! NESEŽER JÍDLO PSOVI :lol:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:57

Jo lidičky a v počasí říkali, že má být zítra ještě krásněji než dneska, tak jsem i ráda, že máme tu dovču a jen jednoho doktora, jupí, že bychom si to sluníčko opravdu přivolali, no jasně že ano

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:57

TY VOLE, NAŠEL JSEM TATRANKU, JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
MŮJ PES JE NĚMECKÝ OVČÁK

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:57

Teda to kdysy je šílenost, jasně že kdysi

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:59

PARDON ZA TOTO OSLOVENÍ, PROSTĚ MÁM RADOST, UŽ CHROUPKÁM.

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 20:59

NO ASI SI DÁM ČOKOLÁDKU, CO MI TU NACHYSTALA DCERKA, CO DOSTALA K NAROZENINÁM :D A PŮJDU HAJAT. JO A PRO ZASMÁNÍ, MÁM NA ZÍTŘEJŠÍ OBÍDEK JELÍTKA.

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 20:59

Dudlíku, ovčák je moje srdeční záležitost, tak mu tu konzervu prosím tě nech, vyrůstala jsem s policejní fakt šikovnou ovčandou, byla chudinka prej tak dobrá, že si jí ještě ve třinácti letech vzali na štěňátka i za cenu, že porod nepřežila a museli si je vypiplat, bylo to hrozný přijít domů a ona nikde, jo fakt, co tě nezabije, to tě posílí

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:03

NEVÍM MILI, PROČ UŽÍRÁŠ ČOKOLÁDU SVÉ DCEŘI, NENÍ TI TRAPNĚ? NO FUJ STYĎ SE!!! :dance:

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:04

DĚTI MOJE, PŘEJI VÁM DOBROU NOC. UŽ JDU HAJAT. MĚJTE SE KRÁSNĚ A ZÍTRA ČERPEJTE ZE SLUNÍČKA A BUDE NÁM VŠEM BÁJEČNĚ. PÁ A PUSU NA DOBROU NOC.

ANDÍLEK MILI
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:05

HELE DUDLÍKU, MĚ TU ČOKOLÁDKU DCERKA DALA, HEČ? :P

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:05

Andílku také přeji krásnou dobrou noc a Dudlíku, taky užíráme čokoládu dětem, dostávají jí tolik, že už by byli bez zubů :oops:

Luckajk
296 příspěvků 4.3.13 21:06

Jo a já můžu a děti mi nic neřeknou, ale jak jim něco sebere manžel, tak pěkně remcaj, heč

dudlikduda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:07

NEBOJ LUCI, TO BYCH MU NIKDY NEUDĚLAL. VŽDYCKY MU DÁVAM PŘEDNOST PŘED SEBOU. KAŽDÝ DEN MU VYVAŘUJU POLÍVEČKY, MÁ SE JAK PRASE V ŽITĚ

Stránka:  « Předchozí 1 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 53 Další »
Váš příspěvek