Dekorace do bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anoucha
11 příspěvků 27.3.21 23:23
Dekorace do bytu

Ahoj, kde prosím nakupujete dekorace do bytu? Zrovna se s přítelem zařizujeme, ale není to jednoduché, když jsou obchody zavřené! Děkuji za tipy!

Reakce:
HellisN
24 příspěvků 29.3.21 22:41

Dobrý večer, nedávno jsem narazila na tento e-shop https://www.bakly.cz/ a mají krásné věci do bytu, i dekorace. Doporučuju projet jejich stránky, já už mám velký seznam a budu ještě vybírat :)

Anoucha
11 příspěvků 31.3.21 23:12

Moc děkuji za odkaz! Obchod Bakly jsem neznala, ale mají velký výběr a věci krásné, takže u nich určitě vyberu a objednám :)

Lejlissa
42 příspěvků 1.4.21 13:04

Na internetu najdeš všechno podle, i ikea ti to může poslat domu nebo si pro to můžeš dojet

VeronikaFrank
35 příspěvků 1.4.21 20:39

Zdravím, já na Ikea nekupuju, mají od tam věci všichni - mám ráda věci netradiční, které nenajdete v každé domácnosti :) Taky vždycky pátrám na netu a na Bakly mají krásné a originální kousky :) Taky u nich něco objednám - díky za tip :)

Anoucha
11 příspěvků 3.4.21 20:15

@VeronikaFrank Taky to tak mám :) Ráda nakupuju originální a kvalitní kousky a na Bakly mají opravdu velký výběr :)

Lejlissa
42 příspěvků 9.4.21 12:31

Tak pokud chcete originál, tak si něco vyrobte.

Anitaa4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.21 12:44

Ja jsem nasla fajn doplnky hlavne do koupelny v SIKO , maji tam prekvapive velky vyber, a ceny mi prisly taky fajn.

Ditta11
15 příspěvků 26.6.21 22:59

Jestli hledáte originální doplňky tak se koukněte na LaHome

BeataBea11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 21:02

@Ditta11 Díky za tip mají fakt super věci, zase něco jinýho než mají teď všude, to se mi líbí.

Ditta11
15 příspěvků 29.6.21 22:49

Není vůbec za co, ráda jsem poradila

Lenickaa44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 22:16

Ahoj, ja jsem vybrala fajn doplnky a rovnou i obleceni pro me v eshopu Bonprix a jsem fakt spokojena, za dobre penize fajn kvalitni veci.

NatkaNaty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.21 12:45

Chystám se na přeměnu předsíně a poohlížím se po nějakých pěkných tapetách, nedoporučily by jste mi eshop, kde mají velký výběr?

SimculikMalik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.21 18:09

Ahoj, já bych ocenila tip na nějaký pěkný a moderní difuzér. Věděly by jste kde bych něco takového sehnala? :)

JituskaJancova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.21 12:18
@SimculikMalik píše:
Ahoj, já bych ocenila tip na nějaký pěkný a moderní difuzér. Věděly by jste kde bych něco takového sehnala? :)

Ten co mám doma jsem si objednávala přes blueroad a tam se určitě podívej, protože mají moc hezké kousky.

SimculikMalik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 21:09

Upřímně teda koukám, co to všechno dokáže :O objednala jsem si tady ten s podsvícením a je to teda naprosto úžasná dekorace https://www.blueroad.cz/…hnede-drevo/

JituskaJancova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 21:22

Jaké máš vyzkoušené ty oleje? Objednala jsem si jenom jeden a chci si objednat další, ale vůbec nevím jaký. Chci něco příjemného, nic ostrého.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.21 11:32

Já teda upřímně úplně nevím, jak jsou na tom ty dekorace do bytu, ale většinou, co tak vím, tak to stojí docela dost peněz… Ono, ale když víte jak na to, tak si můžete některé ty věci pořídit i za docela dost dobré peníze… Třeba na této stránce zde mají těch slev docela dost a a myslím si, že je z čeho vybírat.

Marketka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.21 16:11

Nevěděli by jste kde mají pěkné umělé květiny?

jenetka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.21 13:02

Doporučila bych tyhle stránky, protože tu mají plno věcí, co se týká dekorací do bytu. Tady je to konkrétně o fototapetách na zdi - https://www.levne-zbozi24.cz/…-zed-014358/. Mě se osobně nejvíc líbí zvířata a příroda, ale je na každém, co si eventuelně vybere. Já to nikomu nevnucuji, jen pro inspiraci. Pokud má někdo děti, rozhodně si vybere i v tomto případě.

Tonda254
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.21 16:19

No u nás je nejvíc dekorací mých, protože se učím jak hrát na kytaru takže je to teď v obýváku samý stojánek, kytara, noty a další „příslušenství“, které je samozřejmě potřeba mít po ruce, protože to je samozřejmě pořád potřeba. Co kdyby mě najednul chytil záchvat kreativity a já neměl po ruce nástroj, kterým ji vyjádřím? Hrozná představa. :D

Richard Jasný
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.21 17:12

Dekorace u nás má na starost moje milá žena, takže je to moc pěkné. Já na to nemám to střevo. Já se zase starám o chod domácnosti, garáž, auto… Třeba teď jsem musel pořídit šroubový kompresor protože odešel ten starý a vnuk si chtěl ještě nafouknout bazén. A když už něco kupuju, tak ať to stojí za to, ne? :) Nejsem žádný troškař a místo je v garáži dost, tak co :)

Krystyss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.21 15:53

Já mám v bytě kromě pár obrázků na stěně tak umělé květiny. Dřív se mi nic takového nelíbilo, ale co jsem viděla ty orchideje co má Hk-green, tak jsem si jednu na zkoušku objednala a už jsem si ji nechala, protože je fakt krásná a od pravé k nerozeznání.

Váš příspěvek