Dekorace do bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anoucha
11 příspěvků 27.3.21 23:23
Dekorace do bytu

Ahoj, kde prosím nakupujete dekorace do bytu? Zrovna se s přítelem zařizujeme, ale není to jednoduché, když jsou obchody zavřené! Děkuji za tipy!

Reakce:
HellisN
24 příspěvků 29.3.21 22:41

Dobrý večer, nedávno jsem narazila na tento e-shop https://www.bakly.cz/ a mají krásné věci do bytu, i dekorace. Doporučuju projet jejich stránky, já už mám velký seznam a budu ještě vybírat :)

Anoucha
11 příspěvků 31.3.21 23:12

Moc děkuji za odkaz! Obchod Bakly jsem neznala, ale mají velký výběr a věci krásné, takže u nich určitě vyberu a objednám :)

Lejlissa
42 příspěvků 1.4.21 13:04

Na internetu najdeš všechno podle, i ikea ti to může poslat domu nebo si pro to můžeš dojet

VeronikaFrank
35 příspěvků 1.4.21 20:39

Zdravím, já na Ikea nekupuju, mají od tam věci všichni - mám ráda věci netradiční, které nenajdete v každé domácnosti :) Taky vždycky pátrám na netu a na Bakly mají krásné a originální kousky :) Taky u nich něco objednám - díky za tip :)

Anoucha
11 příspěvků 3.4.21 20:15

@VeronikaFrank Taky to tak mám :) Ráda nakupuju originální a kvalitní kousky a na Bakly mají opravdu velký výběr :)

Lejlissa
42 příspěvků 9.4.21 12:31

Tak pokud chcete originál, tak si něco vyrobte.

Anitaa4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.21 12:44

Ja jsem nasla fajn doplnky hlavne do koupelny v SIKO , maji tam prekvapive velky vyber, a ceny mi prisly taky fajn.

Ditta11
15 příspěvků 26.6.21 22:59

Jestli hledáte originální doplňky tak se koukněte na LaHome

BeataBea11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 21:02

@Ditta11 Díky za tip mají fakt super věci, zase něco jinýho než mají teď všude, to se mi líbí.

Ditta11
15 příspěvků 29.6.21 22:49

Není vůbec za co, ráda jsem poradila

Lenickaa44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 22:16

Ahoj, ja jsem vybrala fajn doplnky a rovnou i obleceni pro me v eshopu Bonprix a jsem fakt spokojena, za dobre penize fajn kvalitni veci.

NatkaNaty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.21 12:45

Chystám se na přeměnu předsíně a poohlížím se po nějakých pěkných tapetách, nedoporučily by jste mi eshop, kde mají velký výběr?

SimculikMalik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.21 18:09

Ahoj, já bych ocenila tip na nějaký pěkný a moderní difuzér. Věděly by jste kde bych něco takového sehnala? :)

JituskaJancova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.21 12:18
@SimculikMalik píše:
Ahoj, já bych ocenila tip na nějaký pěkný a moderní difuzér. Věděly by jste kde bych něco takového sehnala? :)

Ten co mám doma jsem si objednávala přes blueroad a tam se určitě podívej, protože mají moc hezké kousky.

SimculikMalik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 21:09

Upřímně teda koukám, co to všechno dokáže :O objednala jsem si tady ten s podsvícením a je to teda naprosto úžasná dekorace https://www.blueroad.cz/…hnede-drevo/

JituskaJancova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 21:22

Jaké máš vyzkoušené ty oleje? Objednala jsem si jenom jeden a chci si objednat další, ale vůbec nevím jaký. Chci něco příjemného, nic ostrého.

Váš příspěvek