Dekorace do bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anoucha
11 příspěvků 27.3.21 23:23
Dekorace do bytu

Ahoj, kde prosím nakupujete dekorace do bytu? Zrovna se s přítelem zařizujeme, ale není to jednoduché, když jsou obchody zavřené! Děkuji za tipy!

Reakce:
HellisN
21 příspěvků 29.3.21 22:41

Dobrý večer, nedávno jsem narazila na tento e-shop https://www.bakly.cz/ a mají krásné věci do bytu, i dekorace. Doporučuju projet jejich stránky, já už mám velký seznam a budu ještě vybírat :)

Anoucha
11 příspěvků 31.3.21 23:12

Moc děkuji za odkaz! Obchod Bakly jsem neznala, ale mají velký výběr a věci krásné, takže u nich určitě vyberu a objednám :)

Lejlissa
40 příspěvků 1.4.21 13:04

Na internetu najdeš všechno podle, i ikea ti to může poslat domu nebo si pro to můžeš dojet

VeronikaFrank
30 příspěvků 1.4.21 20:39

Zdravím, já na Ikea nekupuju, mají od tam věci všichni - mám ráda věci netradiční, které nenajdete v každé domácnosti :) Taky vždycky pátrám na netu a na Bakly mají krásné a originální kousky :) Taky u nich něco objednám - díky za tip :)

Anoucha
11 příspěvků 3.4.21 20:15

@VeronikaFrank Taky to tak mám :) Ráda nakupuju originální a kvalitní kousky a na Bakly mají opravdu velký výběr :)

Lejlissa
40 příspěvků 9.4.21 12:31

Tak pokud chcete originál, tak si něco vyrobte.

Anitaa4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.21 12:44

Ja jsem nasla fajn doplnky hlavne do koupelny v SIKO , maji tam prekvapive velky vyber, a ceny mi prisly taky fajn.

Váš příspěvek