Darování vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SimulleMale
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.21 21:43
Darování vajíčka

Najde se tu mezi vámi někdo, kdo byl darovat vajíčka a byl by sdílnější v tom, jak to celé probíhá? Ráda bych jednou vajíčka darovala, ale potřebovala bych se o tom dozvědět víc nejlépe od někoho, kdo má celý proces za sebou.

Reakce:
Gabculka65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.21 18:37

Není to vůbec nic hrozného, pokud jsi dostatečně informovaná, tak se není čeho bát. Darovat jsem byla už dvakrát a probíhá to přesně tak, jak mají popsané na stránkách dané kliniky.

SimuleMalle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 12:39

Našla jsem si právě tady tu kliniku www.ivf-zlin.cz o té jsem se dočetla spoustě kladných hodnocení, tak ještě sháním informace o tom, jak probíhá samotný zákrok.

Gabculka65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 08:31

To ti schvaluju, taky jsem byla na této klinice ve Zlíně a byla jsem s přístupem doktorů spokojená.

Horak Jiri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 10:12
nabízíme půjčky

Potřebuješ půjčku? Norton Finance nabízí půjčky od minimální částky 50 000 kc do maximální částky 400 000 000,00 kc za nízkou úrokovou sazbu 2%. pošlete nám e -mail, pokud máte zájem.
horakjir55@gmail.com

JarmilkaH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.21 16:28

Kolikrát se musí na kliniku potom ještě jet než mi vajíčka odeberou?

Gabculka65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 21:06

To záleží na tom, jak se s doktory domluvíš. Jestli si injekce budeš píchat sama doma nebo pak přijedeš na samotný odběr.

MarcelaMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.21 20:26

Taky mám zkušenost s klinikou ivf ve Zlíně a opravdu velmi dobrou. Darovat vajíčka jsem byla celkem dvakrát a v obou případech proběhlo všechno v pořádku. Opravdu bych nepodceňovala výběr kliniky, protože je to to nejdůležitější.

Váš příspěvek