Darování vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
99 příspěvků 23.7.21 00:19
Darování vajíček

Dobrý večer, jaký máte názor na darování vajíček? Neznáte někoho, kdo to podstoupil?

Reakce:
Epilinka
21 příspěvků 26.7.21 00:03

Zdravím, moje sestra chodí na tuto kliniku https://europeivf.com/…ani-vajicek/ Bere to tak, že pomáhá neplodným párům, navíc jí hradí veškeré náklady s tím spojené.

Baliska
38 příspěvků 27.7.21 23:49

Dobrá den, taky o tom občas přemýšlím, že bych darovala, počkám si na příspěvky :)

Krykytka
18 příspěvků 29.7.21 23:17

Dobrý den, taky už jsem na klinice jednou byla darovat vajíčka, přiznám se, že jsem se hrozně bála. Zpětně musím říct, že to bylo až překvapivě jednoduché, klinika je příjemná, personál fakt vstřícný. Pokud ještě váháte, doporučuji tam zajít aspoň na tu vstupní konzultaci, dopodrobna Vám řeknou co a jak a vše je anonymní.

Evča J.
99 příspěvků 30.7.21 15:36

A je prosím klinika moderně vybavená, nevíte? A jak je to s parkováním v okolí? Obecně je to v Praze hrůza.

Krykytka
18 příspěvků 31.7.21 20:58

Parkování před Europe IVF řešit nemusíte, zaparkujete kdekoliv na modrých parkovacích zónách v okolí kliniky a pak jen na recepci nahlásíte číslo SPZky. A ano, klinika je menší, ale moderně vybavená, je tam veškerý komfort.

Váš příspěvek