Dárky, dárky, dárky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radka P1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.22 19:07
dárky, dárky, dárky

Poraďte mi co a kde koupit mámě k 48.narozeninám. Už vůbec nemám nápady co pořídit

Reakce:
KlubkaQ.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 08:38

¨chtěla bych vymyslet konečně něco originální pro mamku k narozeninám.. je dost náročná, miluju módu.. není jednoduché se jí trefit do vkusu, nenapadá vás, co by ocenila?

Dorot 123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 09:10

Já jsem vždy spokojená na stránce www.nekupto.cz, mají tam od hracích přání až po cokoliv si vzpomeneš. Jsou to nápadité věci za hezký peníz

Alice ccc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 14:15

Já bych třeba doporučila stránku www.zoot.cz pokud hledáš něco módního.. výběr mají moc hezký a značek spoustu

LeonaLak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 18:48
@dorot 123 píše:
Já jsem vždy spokojená na stránce www.nekupto.cz, mají tam od hracích přání až po cokoliv si vzpomeneš. Jsou to nápadité věci za hezký peníz

co jsi tam prosím kupovala?

HolkaModrooká123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 18:46

Co třeba knížku? Tou člověk nikdy neurazí. Knižní databáze vám určitě poradí a najdete tam inspiraci. Jen to chce vědět, co zhruba mamku baví. Ta moje má ráda takové ty klasické ženské romány s lehce lechtivým podtextem. Prostě 50 odstínů čehokoliv. :) Ale každý má rád něco jiného, to je jasný. :) Tak se tam k ní mrkněte nebo ji lehce naťukněte a máte dárek vymyšlený! :)

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 20:23
Dárečky

Dobrý večer! Tak to hodně záleží na tom, co má vaše maminka ráda. Já třeba vím, že mi moje mamka neocenila knihy, ona totiž není úplně čtecí typ. Za to by ji určitě moc potěšila nějaká kvalitní přírodní kosmetika, pěkná pokojová rostlina, nebo nějaké vybavení na zahradu. Teď řeším dárek pro mého tátu. Nejspíš mu pořídím něco odsud , aby si vylepšil svou 3D tiskárnu.

Tranka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 21:01
@Alice ccc píše:
Já bych třeba doporučila stránku www.zoot.cz pokud hledáš něco módního.. výběr mají moc hezký a značek spoustu

a co si troufneš trefit sestře? Já bych ji i klidně oblečení koupila, ale jaké?

teetea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 16:03

Já doporučuji něco malého, trefného.. né vždy je potřeba drahý dar, stačí třeba plecháček atd.

Verona125
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.22 10:04

Díky za tip na dárek z www.zoot.cz, samotnou by mě to nenapadlo, ale sklidilo to véééélký úspěch.

lily22a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.22 11:41

Ja ted koupila mame krasne spolecenske saty na Modivo, maji tam prekvapive velky vyber pro starsi zeny a kvalita byla super. pouzila jsem i modivo slevovy kod a dostala jeste peknou slevu, muzu tento obchod opravdu doporucit.

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.22 14:53

To hodně záleží na tom, komu dárek pořizujete. Něco jiného se hodí pro manželku, něco jiného pro tchýni a něco jiného pro kolegu, nebo známého. J8 například nedávno sháněla dárek pro mého tchána a nakonec jsem mu koupila super batoh z tohoto e-shopu . Měl z něj obrovskou radost a včera mi zrovna posílal fotku, jak ho má na zádech, když byl s kamarády na tůře.

Hillary ry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 19:57

Jak jste uspěly s dárkem, kterým byl šátek? Líbí se mi tento..https://www.zoot.cz/polozka/3249783/bezovy-damsky-vzorovany-satek-skfk-indar

Klematinak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.22 20:44

Mně se teda moc líbí ty pivní výrobky pro muže co mají na nekupto.cz, Máte taky doma někdo?

Luc ienka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.22 20:31
@Klematinak píše:
Mně se teda moc líbí ty pivní výrobky pro muže co mají na nekupto.cz, Máte taky doma někdo?

tak o tom jsem snad ani neslyšela. To mají na tom www.nekupto.cz

Karl Richli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.22 15:56

Nabízíme osobní a podnikatelské půjčky. Jsem licencovaný a certifikovaný věřitel s dlouholetými zkušenostmi v poskytování úvěrů. Poskytujeme zajištění a nezajištěné půjčky od 5 000,00 EUR do maximálně 5 000 000,00 EUR s pevnou úrokovou sazbou 2 % ročně. Pokud máte zájem, kontaktujte nás ještě dnes pro více informací na: karlrichli28@gmail.com

Gaginkaaa2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.22 19:18
@luc ienka píše:
tak o tom jsem snad ani neslyšela. To mají na tom www.nekupto.cz

tak jsem to rozklikla když to tak doporučujete a vypadá to teda hodně fajne..

Samdy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.22 19:07
@Gaginkaaa2 píše:
tak jsem to rozklikla když to tak doporučujete a vypadá to teda hodně fajne..

Zkuste to.. to nekupto.cz je fakt super

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.22 18:52

Já jsem naštěstí měla poslední roky dárky jasné. Rodiče se přestěhovali a tak jsem jim dávala různé vybavení do bytu. Horší to bylo pro ou sestru. Té se ale před půl rokem narodilo miminko a tak máma zase na chvíli vystaráno. Například k narozeninám, které má za rok jsem jí pořídila krásné dětské povlečení z tohoto e-shopu :jazyk:

Ijajajala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.22 17:44
@Samdy píše:
Zkuste to.. to nekupto.cz je fakt super

jéé, co jste si na tom www.nekupto.cz kupovala prosím?

Helka 67
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.22 11:10
@Ijajajala píše:
jéé, co jste si na tom www.nekupto.cz kupovala prosím?

já mám z této stránky toto: https://www.nekupto.cz/…avne-klid-2/, naprosto ho zbožnuju

Amia33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.22 11:54
@Helka 67 píše:
já mám z této stránky toto: https://www.nekupto.cz/…avne-klid-2/, naprosto ho zbožnuju

vypadá to v reále stejně jako na fotce?

Vandelina a.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.22 14:43
@Amia33 píše:
vypadá to v reále stejně jako na fotce?

já mám doma ty vánoční plecháčky z www.nekupto.cz a jsou super

Alison66
67 příspěvků 16.6.22 19:39

Zkuste se podívat na www.onglazz.cz. Určitě vás tento tip zaujme.

žanet22
87 příspěvků 19.6.22 13:30

Dívala jsem se, že Onglazz nabízí dárkové poukazy. Obdarovaný si pak desku může navrhnout sám.

Gába Jílk.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.22 18:45
@Vandelina a. píše:
já mám doma ty vánoční plecháčky z www.nekupto.cz a jsou super

neznala jsem, ale mrknu na to

Lucinak luna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.22 12:20

Které plecháčky prosím? nemůžu se rozhodnout které vzít.

Teodoraaa
29 příspěvků 23.6.22 19:50

Neznám takto zpracovanou fotografii, ale líbí se mi.

nikica2
75 příspěvků 25.6.22 19:46

Onglazz taky znám, nedávno jsme si u nich s přítelem navrhli desku s fotografiemi z exotické dovolené.

wendulinaa
86 příspěvků 26.6.22 12:57

Já si nechám takto zpracovat fotografii dětí. Desku si chci dát do kanceláře.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu