Dárek pro tátu pod stromeček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milannavratil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.21 17:35
Dárek pro tátu pod stromeček

Letos nějak nemám vůbec žádné nápady co koupit pro tátu pod stromeček? Tátovi je 55 a tak nějak co chtěl, tak si vždy koupil sám, takže u něho je to opravdu složité.

Reakce:
Lenickalenkalenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.21 16:58

Ahoj, já budu letos příteli kupovat něco, co si přeje už poměrně dlouho. Moc tomu nerozumím, ale je to nějaké přeinstalování počítače od této firmy. jablotron. cloud/. Mluví o tom už dlouho, tak jsem si jistá, že mu to opravdu udělá radost. Samozřejmě mu seženu ještě nějaké drobnosti, jako nové ponožky, kosmetiku a tak podobně.

JanekRub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.21 14:33

My letos budeme našim kupovat klimatizaci :) Naši si jí už delší dobu přejí, maminka je navíc astmatička, takže jim to doma pěkně vyčistí vzduch. Manžel našel firmu, která dělá montáž a případně i servis a je kousek od nich, takže asi využijeme jejich služby. :) Jinak to zabezpečení od Jablotronu chválím, je to fakt super a mám to hodně rád jako zabezpečení garáže. :)

jitataka
2 příspěvky 18.11.21 20:10

Mě letos kamoška vnukla nápad s firmou ostrápošta. Brousí nože tak, že jim je pošlete poštou ve spešl obalce. Rovnou je budu balit pod stromek a nemusím řešit nějakou vouchery nebo tak.

jitataka
2 příspěvky 18.11.21 20:10

Mě letos kamoška vnukla nápad s firmou ostrápošta. Brousí nože tak, že jim je pošlete poštou ve spešl obalce. Rovnou je budu balit pod stromek a nemusím řešit nějakou vouchery nebo tak.

Kardovapeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.21 22:09

Mám doma stejně starého tátu a ten si také koupíc přes rok co chce, takže dá mu dárek je opravdu složité. Nebo složité je ho vymyslet. Letos jsem si nechala doporučit od kamaráda, který chodí pravidelně na degustace rumů kvalitní rum. Věřím, že to udělá radost.

Lenickalenkalenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 00:32

Kolik jste investovala do kvalitního rumu? Bylo to do 5 tisíc nebo víc?

Kardovapeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.21 18:11

Jo jo jasně, koupila jsem lahev https://shop.rumako.cz/…-sklenickami jsou k tomu i dvě krásné degustační skleničky. Je to pěkné dárkové balení, které věřím, že udělá radost.

JandinkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.21 12:06

Tak to můj taťka si přeje bluetooth reprák, nevíte jaká značka má tady ty věcičky kvalitní?

EvčaZ.Č
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 18:07

Co zkusit nějakou kosmetiku? Třeba něco takovýho…https://www.milujubio.cz/urtekram-sampon-rhassoul-250ml-bio

Jana Rak.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 09:26

Tento šampón znám, krásně voní

Ivonka Jata.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 11:42

Který? ten urtekram?

Vanyta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.21 12:08

Na ten zrovna koukam na milujubio.cz, tam ho kupuješ?

stela Ija
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 11:28

Tam jsem koupila Deodorant roll-on MEN 50ml BIO, a supéééér, už ho nějakou dobu kupuji muži stále a je velmi spoko

JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 18:35

Já tařkovi koupila nějaké oblečení na běh a hlavně pořádná sluchátka, co mu nebudou padat při běhu a nebude je ztrácet a nadávat na ně :D

jitataka12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 21:14

Znáte web https://www.ostraposta.cz/ Pro chlapa takový netypický dárek, ale u nás doma vždy potěšil.

jelunkaD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.21 09:59

A koukalas na tu bělící pastu? Mají ji na tom milujubio.cz

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.21 17:14

Já bych třeba šla do něčeho, jako je nějaký pěkný kabát nebo sako, to si myslím, že muže, který už je v nějaké věku určitě nikdy neurazí nebo něco takového… Nicméně jestli ani to ne, tak třeba nějaká kvalitní láhev alkoholu (víno, whiskey), by také určitě urazit nemohla… Těžko se to takto čte, když ho neznáme :)

AdelaideMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.21 22:19
@JarmilaHor píše:
Já tařkovi koupila nějaké oblečení na běh a hlavně pořádná sluchátka, co mu nebudou padat při běhu a nebude je ztrácet a nadávat na ně :D

Jaké si mu pořídila? Potřebovala bych nové pro sebe :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu