Dárek pro sestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ctirad Blažený
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 13:30
Dárek pro sestru

Dobrý den, moje sestra slaví za několik týdnů třicáté narozeniny a já, jelikož jsem sám bez partnerky, si trochu lámu hlavu s dárkem. Chtěl bych jí dát něco, na co opravdu nezapomene a co bude jako vzpomínka na mě. Zase tak často se nevidíme, o to by jí to mělo být vzácnější. Myslíte, že je třeba dobré dát jí tenhle náramek ? Nebo si myslíte, že je to hodně odvážné a od mladšího bratra se to už nehodí. Díky.

Reakce:
Jitka Sczesny
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 13:33

Zdravím vás Ctirade a vážím si vašeho dotazu. Není moc sourozenců, kteří by k dávání dárků přistupovali takto zodpovědně. Nicméně když jsem ten náramek viděla, tak si říkám, že je to trochu moc. To bych očekávala třeba od partnera nebo od rodičů, ale od mladšího sourozence? To bych si já sama připadala trochu zvláštně. Co vaši sestru baví? Já v poslední době dávám známým audioknihy a tyhle věci. Je to hodně šité na míru, ale přitom to nestojí svět a nezasahuje to do intimní zóny.

Julie Nová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.22 08:27

Ctirade, já si myslím, že nic nezkazíte třeba kvalitním parfémem. Dobré dámské parfémy prodávají třeba na Esensino kde čas od času nakupuji já. Navíc na to, jak příjemně voní a jak jsou kvalitní, tak mají docela dobré ceny. Lahvičku takového kvalitnějšího parfému tam pořídíme mezi třemi a čtyřmi stovkami, což si myslím, že je naprosto v pohodě. Existují sice dražší, ale to jsme pak už na tisíci korunách a více.

Zuzka Pomalá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.22 09:54

Myslím si, že knihou nic nezkazíte. Osobně bych se vykašlala na náramek. Ten si ženy stejně kupují podle toho, co jim samotným se líbí a mě se třeba chlap do vkusu trefí málo kdy. Ale když dostanu pěknou knihu? Jakožto knihomolce mi ani nevadí, že už ji jednou mám a je to jenom v jiném vydání. Prostě si ji uložím do databáze knih a jsem ráda, že jsem dostala něco tak oduševnělého jako je kniha. :)

HeZYZa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.22 10:29

Ja jsem sestre kupovala na www.zoot.cz ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. ;)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu