Dárek pro přítelkyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karels8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 14:19
Dárek pro přítelkyni

Poradil by mi prosím někdo dobrý dárek pro přítelkyni k 20 narozeninám?

Reakce:
Alison66
41 příspěvků 7.7.21 17:42

Zkuste se podívat na www.onglazz.cz. Jejich dárkový poukaz je originální dárek.

Tomassek72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.21 11:59

Nezjišťoval jste si třeba, co by si přála? My máme třeba domluvu, že si kupujeme nějaké netradiční někdy i erotické dárky. S erotickým dárkem jsem měl zatím vždy úspěch, protože přítelkyně má vzrušní hodně ráda.

wendulinaa
76 příspěvků 11.7.21 20:14

Skleněná deska od Onglazzu se mě líbí. Je fajn, že si ji můžu navrhnout sama.

Karels8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 21:17

Erotický dárek to není vůbec špatný nápad, z toho by pak mohlo i něco být. Můžete mi dát nějakou radu co pořídit? S čím jste třeba měl opravdu úspěch?

Tomassek72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.21 11:20

Tak asi hodně radost udělá erotická hračka do páru nebo erotické oblečení. Kdyby jste nevěděl, kam se podívat nebo kde prodávají kvalitní erotické pomůcky a oblečení, tak za sebe doporučuji https://e-kondomy.cz/ Je fajn, že mají vše v neoznačených obálkách a krabicích, takže se nemusíte bát si to objednat domů. Nikdo nepozná, že jde o balík z erotického obchodu.

Simonaa55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.21 11:59

Takto zpracovanou fotografii neznám, ale moc se mě líbí. Určitě využiju taky jejich dárkové poukazy.

Zitinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 19:07

Za mě výborný tip na originální dárek. Onglazz nabízí dárkové poukazy. Takže ho dám sestře k narozeninám.

Bohousekk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 19:56

Já svou přítelkyni obdaroval a hlavně překvapil kytkou růží od www.florea.cz

anduskan
110 příspěvků 24.7.21 20:11

Už jsem si navrhla desku od onglazzu s krásnou fotografiíí z naší společné dovolené.

žanet22
78 příspěvků 26.7.21 19:22

Je to moc hezký tip na originální skleněný dárek na míru. Určitě o něm popřemýšlím.

Jaryyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.21 08:40

Neznám takto zpracovanou fotografii, ale moc se mi takto udělaná originální deska líbí.

Vikyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.21 17:49

Doručili kytici přesně na čas a den který jste si s nimi domluvil?

Bohousekk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 16:59

Kytice byla dodána včas, přesně podle domluvy. Přítelkyně byla nadšená.

LindaMina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 21:23

Co nějakou hračičku? Něco takového si myslím, že by se jí mohlo líbit :P https://e-kondomy.cz/…-vibe-ruzova

Yella9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 22:21

A co ji koupit třeba takové prádlo https://e-kondomy.cz/…n-body-cerna a k otmu parfem s feromony?

Oldouss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.21 16:42

Koukal jsem na stánky Florea, mají spoustu kladných recencí a dostali Zlatý certifikát jako jediný prodejci květin. Nehledě na to, že nabízí obrovský výběr květin cenově příznivých.

Ješitná blondýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 14:51

Tohle je vždycky hodně ošemetný dotaz. :) Záleží na rozpočtu, jak moc dlouho spolu jste… Já k třicetinám dal přítelkyni, respektive snoubence, nové auto. Samozřejmě to bylo i díky tomu, že jsem vydělal na investování do zlata a dalších komodit. Důležité je podle mě hlavně to, aby to bylo z lásky a bylo to tak nějak šité na míru. Ve finále udělá drobnost, která je opravdu osobní a z lásky, větší radost než nové auto. :)

Váš příspěvek