Dárek pro přítelkyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karels8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 14:19
Dárek pro přítelkyni

Poradil by mi prosím někdo dobrý dárek pro přítelkyni k 20 narozeninám?

Reakce:
Alison66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 17:42

Zkuste se podívat na www.onglazz.cz. Jejich dárkový poukaz je originální dárek.

Tomassek72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.21 11:59

Nezjišťoval jste si třeba, co by si přála? My máme třeba domluvu, že si kupujeme nějaké netradiční někdy i erotické dárky. S erotickým dárkem jsem měl zatím vždy úspěch, protože přítelkyně má vzrušní hodně ráda.

wendulinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.21 20:14

Skleněná deska od Onglazzu se mě líbí. Je fajn, že si ji můžu navrhnout sama.

Karels8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 21:17

Erotický dárek to není vůbec špatný nápad, z toho by pak mohlo i něco být. Můžete mi dát nějakou radu co pořídit? S čím jste třeba měl opravdu úspěch?

Tomassek72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.21 11:20

Tak asi hodně radost udělá erotická hračka do páru nebo erotické oblečení. Kdyby jste nevěděl, kam se podívat nebo kde prodávají kvalitní erotické pomůcky a oblečení, tak za sebe doporučuji https://e-kondomy.cz/ Je fajn, že mají vše v neoznačených obálkách a krabicích, takže se nemusíte bát si to objednat domů. Nikdo nepozná, že jde o balík z erotického obchodu.

Simonaa55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.21 11:59

Takto zpracovanou fotografii neznám, ale moc se mě líbí. Určitě využiju taky jejich dárkové poukazy.

Zitinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 19:07

Za mě výborný tip na originální dárek. Onglazz nabízí dárkové poukazy. Takže ho dám sestře k narozeninám.

Bohousekk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 19:56

Já svou přítelkyni obdaroval a hlavně překvapil kytkou růží od www.florea.cz

anduskan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 20:11

Už jsem si navrhla desku od onglazzu s krásnou fotografiíí z naší společné dovolené.

žanet22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.21 19:22

Je to moc hezký tip na originální skleněný dárek na míru. Určitě o něm popřemýšlím.

Jaryyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.21 08:40

Neznám takto zpracovanou fotografii, ale moc se mi takto udělaná originální deska líbí.

Vikyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.21 17:49

Doručili kytici přesně na čas a den který jste si s nimi domluvil?

Bohousekk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 16:59

Kytice byla dodána včas, přesně podle domluvy. Přítelkyně byla nadšená.

LindaMina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 21:23

Co nějakou hračičku? Něco takového si myslím, že by se jí mohlo líbit :P https://e-kondomy.cz/…-vibe-ruzova

Yella9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 22:21

A co ji koupit třeba takové prádlo https://e-kondomy.cz/…n-body-cerna a k otmu parfem s feromony?

Oldouss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.21 16:42

Koukal jsem na stánky Florea, mají spoustu kladných recencí a dostali Zlatý certifikát jako jediný prodejci květin. Nehledě na to, že nabízí obrovský výběr květin cenově příznivých.

Ješitná blondýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 14:51

Tohle je vždycky hodně ošemetný dotaz. :) Záleží na rozpočtu, jak moc dlouho spolu jste… Já k třicetinám dal přítelkyni, respektive snoubence, nové auto. Samozřejmě to bylo i díky tomu, že jsem vydělal na investování do zlata a dalších komodit. Důležité je podle mě hlavně to, aby to bylo z lásky a bylo to tak nějak šité na míru. Ve finále udělá drobnost, která je opravdu osobní a z lásky, větší radost než nové auto. :)

Martin Dvořák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.21 12:37

Tak já zůstávám u klasiky. Moje přítelkyně miluje tento parfém . Kupuju jí ho vždy, když má narozky a je spokojená. Ale je pravda, že jsme minimalisti a tak nám toto stačí :D

Zuzajik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 18:33

Každou ženu rozhodně potěší krásná obuv.. takže za mě rozhodně www.holik-shop.cz, tam nakupuji pravidelně. Velmi pohodlné botky

Ivuse2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 15:15

Tak jestli má ráda pálivé tak zkus www.thechillidoctor.cz, tam mají super věci vhodné jako dárek

Eva909
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.21 20:40

Mají tam moc pěkné věci na tom chillidoctor.. tam si vyberu :D

DanaRR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.21 20:53

Které odtud máš?

ClaudiaT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.21 19:52

Taky by mě zajímalo co jsi z toho thechillidoctor.cz koupila. Nemůžu si nějak vybrat

ClaudiaT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.21 20:05

Partner mi chtěl koupit boty, ale bál se že to netrefí, dal mi tedy peníze a jjá si mám něco vybrat.. máte tip kde?

ZdenaR.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.21 19:38

No tak zkus ten www.holik-shop.cz, záleží asi taky jaké boty sháníš :) 8o

helK3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.21 23:05

Co z toho obchodu s pálivými věcmi máte? To se mi pro přítelkyni hodí

rEmDY
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.21 09:18

Tvoje přítelkyně má ráda pálivé? ta moje nedá ani feferonku :D

Davidroubal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.21 17:53

Letos bych chtěl přítelkyni dát pod stromeček něco opravdu pěkného. Přemýšlel jsem o pořízení nějakého pěkného šperku, dokážete mi prosím poradit po čem se tak dívat? Ideálně něco do 10 tisíc?

Oleg1+
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.21 21:49

Nákup bot jsou fakt galeje..nebaví mě to chodit po obchodech a zkoušet. Dám partnerce tip na netu, třeba ten holik-shop, at si vybere a zaplatim to. Pač to je jinak děsnááá ztráta času

ramonLike
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.21 11:52

To dobře znám tyto soboty.. tak mrkni nahoru jak kdosi píše o tom holik-shop.cz, tam by se ji něco mohlo líbit. Já si tam vyberu sobě. D

GitaPs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.21 11:32

Zkus mrknout tu: https://www.familium.cz/…rky-pro-zeny, tam je inspirace az az

Laura97
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.21 18:57

Já jsem tam teď našla krásný atlas..koukejte.https://www.familium.cz/darky-pro-deti/2165-muj-atlas-zvirat-a-rostlin-9788088333166.html

Milanakat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.21 20:39

S tím šperkem to není vůbec špatný nápad. Měl jsem podobný teď na narozeniny a pořídil jsem pro přítelkyni krásný provázkový náramek s diamantem. Je z něj nadšená, a já také. Diamant si bude držet svoji hodnotu, takže je to mnohem lepší dárek, než třeba telefon nebo něco co za chvilku nemá hodnotu žádnou.

Katttkaas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.21 17:00

Teda ten atlas z familium.cz je nádherný, teďka na to koukám, moc dík za inspiraci. Kámoška má dceru a chtěla jsem ji udělat radost v těžké nemoci, tak to koupím.

jelanas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.21 10:21

Krásný ten atlas

FrankieK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.21 17:08
@Yella9 píše:
A co ji koupit třeba takové prádlo https://e-kondomy.cz/…n-body-cerna a k otmu parfem s feromony?

Nějaké sexy prádlo vlastně není vůbec špatný nápad. Dík za tip. Teď se dívám na ten eshop a nemají tam špatné věci. Ještě ale zkusím možná pohledat něco jiného. Teď se mi tu třeba povedlo narazit na tento eshop: https://lanotte.cz/eroticke-pradlo Tam podle mě taky mají parádní věci. :)

vandastara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 08:59

Ten atlas vypadá suprově, ale mě se tam teda líbí i hodně jiných věcí… koupím tam dárek i pro babičky a neteř, super stránka, díky za tip

Davidroubal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 15:36

Docela by mě zajímalo, jak vypadá ten provázkový náramek? Kde se dá provázkový náramek vlastně sehnat?

Milanakat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.21 19:17

Já kupoval tento nádherný provázkový náramek https://www.tiami.cz/…s-diamantem/ Jsou tam laboratorní diamanty, které jsou na pohled i kvalitativně stejné. Stejně tam si drží i hodnotu, ale není potřeba k jejich získání tolik těžké lidské práce.

Lenak333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.21 12:12

Kupte ji pekne boty, to potesi kazdou zenu :) Ted jsou v CCC slevy takze se da nakoupit az o 40% levneji, sama jsem si taky udelala radost. :)

Vachuuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.21 18:41

Kup ji třeba takové pradelko, to se ji určite líbit bude https://e-kondomy.cz/…hemise-black

Ferda22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.21 11:11

Já té své koupím pěkně pálivou nálož chilli, je na to „ujetá“

HernandesT.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.21 11:13

A co kniha? Většina žen ráda čte. Jak je tu zmiňované to familium.cz, tak tam toho mají spoustu a různé žánry

RomanBert
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 16:50

Přítelkyně se zmínila, že by chtěla chytrou termosku. Nevíte někdo co to prosím vás je?

Olinadocekalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.22 05:45
Dárek k narozeninám

Ahoj, mě by asi nejvíc potěšil parfém , nebo kosmetika (pokud teda víš, jakou používá), společný výlet, třeba víkend v nějakém wellness hotelu, šperk, atd. Dárků pro holky je tolik. Máš z čeho vybírat :-). Hlavně taky nezapomeň na pořádně velkou kytku, ta rozhodně nesmí chybět :-).

Hana nanana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 11:24

Co oblečení? Objednala jsem z www.zoot.cz boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu