Dárek pro přítele na Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivetamacourkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.20 23:17
Dárek pro přítele na Vánoce

Vánoce jsou zase skoro tady, a já bych potřebovala poradit s dobrým dárkem pro přítele, co budete kupovat?

Reakce:
Denisalostakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.20 01:08

Můj přítel je velký fanda do aut a já toho chci využít. Chtěla bych mu koupit poukaz na retro jízdu starým autem, které miluje. Myslím si, že mu tím udělám opravdu radost.

RybičkaLena
59 příspěvků 20.10.20 20:00

Já se tu jen připíchnu příspěvkem, protože bych taky potřebovala nějakou inspiraci :D

Leniiska
11 příspěvků 21.10.20 14:34
@Ivetamacourkova píše:
Vánoce jsou zase skoro tady, a já bych potřebovala poradit s dobrým dárkem pro přítele, co budete kupovat?

Zkuste nějaký adventní rumový kalendář, nějaký poukaz na nářadí nebo nějaké oblečení.. stejně si to oblečení neumí vybrat a musíme jim ho kupovat my :D

Ivetamacourkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.20 23:34

A zjišťovala jste už nějak ten poukaz na tu jízdu starým autem? kolik to tak zhruba stojí peněz a jak to probíhá?

VlastičkaL.
48 příspěvků 22.10.20 11:23
@Leniiska píše:
Zkuste nějaký adventní rumový kalendář, nějaký poukaz na nářadí nebo nějaké oblečení.. stejně si to oblečení neumí vybrat a musíme jim ho kupovat my :D

tak s tímhle rozhodně souhlasím :D ale s tím jaký je teď bohužel rok tak si myslím že to vyřeším jen nějakým symbolickým dárkem

Denisalostakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.20 21:34

Ano zjišťovala jsem si ho a dokonce ho mám už i koupený od flyevent. cz z Brna. Poukaz má platnost dva roky a na termínu se dá domluvit kdykoliv. Takže i vzhledem k situaci nemám strach, že by ho nevyužil.

Adrianahavelkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.20 22:33

Chtěla jsem pro přítele na Vánoce koupit něco, co bude používat a vydrží mu to dlouho. Rozhodla jsem se pro peněženku z pravé kůže, ke které jsem mu vzala i opasek. Koupila jsem ji z internetového obchodu kozena-penezenka. cz z pravé kůže za dobrou cenu a s rychlým doručením

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.20 22:43

My tedy vánoce ještě neplánujeme. Tedy plánujeme, ale zatím jsme v takové fázi, že si spíše připravujeme všechny potřebné dekorace a to také nějaký ten čas zabere :) Před týdnem jsme si koupili nový vánoční stromek , takže dárky ještě chvilku počkají :)

Anna3454
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 08:41

Dobré tipy na dárky pro přítele jsou také tady https://www.ekody.cz/…-pro-pritele

Váš příspěvek