Dárek pro přítele na Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivetamacourkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.20 23:17
Dárek pro přítele na Vánoce

Vánoce jsou zase skoro tady, a já bych potřebovala poradit s dobrým dárkem pro přítele, co budete kupovat?

Reakce:
Denisalostakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.20 01:08

Můj přítel je velký fanda do aut a já toho chci využít. Chtěla bych mu koupit poukaz na retro jízdu starým autem, které miluje. Myslím si, že mu tím udělám opravdu radost.

RybičkaLena
59 příspěvků 20.10.20 20:00

Já se tu jen připíchnu příspěvkem, protože bych taky potřebovala nějakou inspiraci :D

Leniiska
12 příspěvků 21.10.20 14:34
@Ivetamacourkova píše:
Vánoce jsou zase skoro tady, a já bych potřebovala poradit s dobrým dárkem pro přítele, co budete kupovat?

Zkuste nějaký adventní rumový kalendář, nějaký poukaz na nářadí nebo nějaké oblečení.. stejně si to oblečení neumí vybrat a musíme jim ho kupovat my :D

Ivetamacourkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.20 23:34

A zjišťovala jste už nějak ten poukaz na tu jízdu starým autem? kolik to tak zhruba stojí peněz a jak to probíhá?

VlastičkaL.
48 příspěvků 22.10.20 11:23
@Leniiska píše:
Zkuste nějaký adventní rumový kalendář, nějaký poukaz na nářadí nebo nějaké oblečení.. stejně si to oblečení neumí vybrat a musíme jim ho kupovat my :D

tak s tímhle rozhodně souhlasím :D ale s tím jaký je teď bohužel rok tak si myslím že to vyřeším jen nějakým symbolickým dárkem

Denisalostakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.20 21:34

Ano zjišťovala jsem si ho a dokonce ho mám už i koupený od flyevent. cz z Brna. Poukaz má platnost dva roky a na termínu se dá domluvit kdykoliv. Takže i vzhledem k situaci nemám strach, že by ho nevyužil.

Adrianahavelkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.20 22:33

Chtěla jsem pro přítele na Vánoce koupit něco, co bude používat a vydrží mu to dlouho. Rozhodla jsem se pro peněženku z pravé kůže, ke které jsem mu vzala i opasek. Koupila jsem ji z internetového obchodu kozena-penezenka. cz z pravé kůže za dobrou cenu a s rychlým doručením

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.20 22:43

My tedy vánoce ještě neplánujeme. Tedy plánujeme, ale zatím jsme v takové fázi, že si spíše připravujeme všechny potřebné dekorace a to také nějaký ten čas zabere :) Před týdnem jsme si koupili nový vánoční stromek , takže dárky ještě chvilku počkají :)

Anna3454
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.20 08:41

Dobré tipy na dárky pro přítele jsou také tady https://www.ekody.cz/…-pro-pritele

Jajarča
13 příspěvků 9.12.20 17:55

Pěkné dárky se dají koupit tady já jsem tady vybrala dárky pro kamarádky a pro přítele jsem vybrala takové tričko s originálním potiskem.

Majina <3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.20 18:14

Objednala jsem mu peněženku s jeho iniciály, pak kosmetiku na vousy a finální darek bude stan pro nás oba.

Alexjanssen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.20 21:26

Mrkněte na www.alpik.cz, mají tam mrak inspirace

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.20 01:24

Ahoj, já jsem tento rok nevyšla s penězma úplně nejlíp a tak jsem prostě zavítala do různých sekáčů nebo online second handů a prostě hledala tam. Třeba na jednom jsem našla pracovní bundu, kterou si manžel strašně moc přál a tak jsem ji koupila tam a to za docela levno :-) Takže spokojenost veliká na tento rok :-)

Volky8
7 příspěvků 4.1.21 16:28

Já jsem dostal od přítelkyně bělicí pásky a jsem s tím spokojený. Dlouho jsem to chtěl vyzkoušet a konečně mohu. Musím říci, že to splnilo moje očekávání. :D

Hanka8444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.21 20:23
Slevy na dárky

Ahoj, jestli ti mohu doporučit nějaké stránky na to, jak ušetřit na příští rok na Vánoce, tak ti doporučím třeba tento web, kde si můžeš nakoupit různé dárky na různých stránkách a co je na tom nejlepší, tak ve slevách! Respektive to nekoupíš na tomto webu, ale můžeš tam sehnat veliké množství různých slev a kuponů, díky kterým pak můžeš ušetřit docela dost hezké peníze ????

Kamušinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.21 20:12
Dárek

Ahoj, já měla letos výběr dárků dost jednoduchý, protože si můj přítel vybral sám, co si přeje. Narazil na této stránce na skvělý stan: https://armik.cz/, který mi tvrdil, že hned musí mít, až pojede s chlapama z práce zase v létě stanovat. Pak jsem mu dokoupila pár maličkostí, jako termosku, svítilnu, něco na sebe a nějakou tu lahvinku.

Jaranožka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.21 19:49

Sice je už po Vánocích sle viděla jsem tu tip na kosmetiku pro muže. Můj muž si úplně ujíždí na kosmetických sadách, protože jako chlap si ji sám nekoupí takže na Vanoce to je pro něj vděčný dar.

emcicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.21 00:01

Bohužel jsem tento článek našla až po Vánocích, tak můžu maximálně poradit na příští rok. Ikdyž si stejně nejsem jistá, že by tento typ někdo ocenil. Můj přítel si totiž přál spacák. To asi není moc typycký Vánoční dárek :D. Sehnala jsem ho tady: https://www.naturehikecz.cz/. S výběrem mi poradil kamarád, protože já tomu vůbec nerozumím. Můj přítel byl nadšený!

lily22a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 20:13

Ja ted koupila priteli roboticky vysavac, je z nej nadseny protoze predtim musel kazdy tyden luxovat :D poridila jsem na eshopu provysavace.cz maji tam fajn vyber i slusne ceny

Váš příspěvek