Dárek pro přítele k výročí svatby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mariettka55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.21 00:54
Dárek pro přítele k výročí svatby

Prosím poradíte mi dobrý dárek pro přítele, který by ho mohl potěšit?

Reakce:
Yella9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 22:22

Obleč si toto https://e-kondomy.cz/…eddy-cervena a dej si na sebe i parfem s feromony a uvidiš, že to bdue nejlepší darek jaký kdy dostal

Miladacerna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.21 00:26

Jako dárek na výročí svatby by to chtělo něco neokoukaného. Já jsem třeba na výročí svatby svému manželovi koupila chytré hodinky ze stránky https://www.smartomat.cz/ . Nosí je každý den a vždycky, když se podívá na hodinky, tak si na mě vzpomene. Je to prostě takový romantický dárek.

Milada5678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.22 16:42

Ono hodně záleží na tom, o jaké výročí svatby se jedná. Pokud jde o nějaké větší číslo, vyplatí se trochu více popřemýšlet nad tím, jak oslavit výročí svatby . Já jsem nedávno s manželem oslavila deset let, tak jsem mu dala výlet do jeho oblíbené destinace, a to do Kostariky. Myslím, že čím větší počet tím větší dary se vyplatí pořídit.

Mardolka
104 příspěvků 31.3.22 14:48

KOupila bych nějaký společný zážitek přeci jen výročí je o vás dvou a ne jen manželovi.

Sasanka1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.22 14:50

My jsme v tomhle hodně praktičtí, takže přítel dostal letos k výročí našeho vztahu pracovní oděv do dílny. Ne, že by to byl nějaký velký kutil, ale třeba ho to donutí věnovat se doma i trochu chlapským pracem. Je sice fajn, že uklízí, uvaří a celkově se stará, ale poličky si musím občas přivrtat sama a nedávno jsem si měnila i kola na autě. A to si myslím, že by se o to mohl postarat přímo on. :D

Alison66
56 příspěvků 14.4.22 21:25

Mám krásně a originálně zpracovanou společnou fotografii s přítelem od www.onglazz.cz. Dobrý tip na dárek.

wendulinaa
81 příspěvků 18.4.22 13:15

Mě zaujalo, že nabízí dárkové poukazy. Určitě toho využiju a věnuji ho mamce ke dni matek.

HolkaModrooká123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 09:34

Tak ještě že se tu slečna ptala na to, jaký je vhodný dárek pro přítele. My osobně k výročí svatby nedáváme velké věci, ale spíš si dáme třeba společný pobyt a nějaké wellness a k tomu nějakou drobnost. Letos ode mě dostane dvě pouzdra Apple – jeden na iPad a druhý na iPhone. Ten můj se totiž nějak zhlédl v jablečných zařízeních, takže si na ně našetřil a pořídil si docela slušnou výbavu. Jen to nosí jen tak ledabyle po kapsách a v tašce, tak bych nerada, aby za rok řešil to, že si musí pořídit nový, protože škrábance.

anduskan
118 příspěvků 20.4.22 21:02

Onglazz nabízí dárkové poukazy. V rodině budeme slavit kulatiny, takže za mě výborný tip.

Barbadoskaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 16:04

Já si nemohu vynachválit www.nekupto.cz, tam si fakt vyberete.

RáchelkaRů
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.22 19:10

Já jsem taky pro tu módu, a klidně i ten zoot.cz mám s ním fajn zkušenost. Mají tam mnoho hezkých věcí pro muže

LuckaDiv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.22 08:46

Ten můj už delší dobu slintal po tom, že by se naučil hrát na kytaru. Teda spíš že by oprášil svoje staré znalosti a začal znovu hrát. Tak jsem mu k Valentýnu (výročí jsme neslavili, protože jsme byli každý jinde), koupila kytaru . Není to žádná drahá věc, je to spíš tak na to, aby si na to občas zadrnkal. Radil mi kamarád muzikant, tak jsem se trefila. :) No co vám budu povídat, radost byla veliká! :)

VKsa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.22 20:23
@Barbadoskaa píše:
Já si nemohu vynachválit www.nekupto.cz, tam si fakt vyberete.

co byste tam doporučila? Můj muž je dost náročný

Danka l.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.22 10:57
@VKsa píše:
co byste tam doporučila? Můj muž je dost náročný

koukněte do té sekce pro muže.. https://www.nekupto.cz/…ky-pro-muze/

Váš příspěvek