Dárek pro přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
drobek.alca
15 příspěvků 31.3.21 12:28
Dárek pro přítele

Ahoj, hledám inspiraci na dárek k narozeninám pro přítele. Sdílejte tipy, díky :)

Reakce:
Jitkusvali
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 15:17

Můžete mi někdo dát radu, co bych mohla koupit pro přítele, který co chce, tak si prostě koupí? Vymyslet mu dárek je opravdu za trest, něco co by ho potěšilo tak do 1000 korun.

Tereza_Snova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 16:00
Dárek

A co ho baví? Jaké má koníčky. Podle toho je nejlepší se orientovat. Můj přítel je takový přírodní typ, který hodně chodí do lesa, takže jsem mu k narozeninám koupila vybavení do přírody jako ešus, lžíce a tyhle věci. Navíc když to bude mít dvakrát, tak s ním můžu do lesa chodit i já. :D

Lenuulik85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 11:46

Znám to moc dobře, táta s mámou mají hodně peněz a kopit jim něco je opravdu složité. Proto jsem to trochu otočila a snažím se sehnat vždy dárek, který je rozesměje nebo potěší jinak, než jeho užitnou hodnotou.

Vendula Píše
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 14:30
dárek

Ještě bych se možná podívala třeba na servery www.slevovykupon.net a jim podobné, které nabízejí zboží ve slevách nebo slevové kupony na slevy. Já tam vždycky hledám inspiraci, protože to mají přesně rozdělené do sekcí pro muže, pro ženy a tak dále. :-) Takže když si nedokážu poradit sama, zkouším to tam. :)

MájkaVé
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 20:57

Upřímně přemýšlím o tom, že příteli pořídím nějakou erotickou hračku. Já už jsem od něj dvě dostala, tak si myslím, že bych mu to mohla oplatit.

Jitkusvali
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 12:23

Co třeba myslíte? Třeba bych se mohla inspirovat také.

Lenuulik85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 12:56

Tak třeba pro tátu jsem koupila toto tričko https://www.fajntricko.cz/…starsi-lepsi , kde stačí doplnit přesný ročník a oni ho tam dotisknou. Pro mámu jsem zase objednala tričko https://www.fajntricko.cz/…ip-sarkazmus a mělo to opravdu úspěch. Vzala jsem tam i něco pro sebe, takže jsem měla dopravu zdarma, kterou dávají nad 1000 korun. Nabízí ale i osobní odběr v Praze zdarma.

DenduleDenys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.21 08:15

Tak pokud tě on něčím takovým obdaroval, tak bych mu taky něco takového koupila :)

Janakapralova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 01:59

Přemýšlela jsem, že bych koupila pro svého přítele elektro koloběžku. Často si půjčuje sdílenou, ale už několikrát říkal, jak by bylo fajn vlastnit svoji. Můžete mi někdo prosím trochu poradit s výběrem?

Milana Nožičková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 14:35

Dejte mu něco, čím ho překvapíte. Já třeba budu tentokrát svému příteli dávat přírodní viagru . Přeci jenom mám oba svůj věk, oba jsme ovdvovělí, tak to o něčem svědčí. A někdy to prostě nezafunguje, tak jak by mělo. A určitě vím, že jemu to vadit nebude, protože si dokážeme oba realisticky říct, jaké problémy máme. :)

Váš příspěvek