Dárek pro manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JarmilkaH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.21 07:15
Dárek pro manžela

Co budete kupovat svým protějškům na Vánoce? Letos si absolutně nevím rady :/

Reakce:
Olga Tar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 15:17

Doporučuji kouknout na www.thechillidoctor.cz, teda pokud má rád pálivé…

GabkaKuc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.21 23:36

Přítel si přál nové audio, tak jsem se rozhodla mu udělat radost a koupit mu ho pod stromeček :) www.orava.eu/…stem-capella

JarmilkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 12:50

Taky mě napadla nějaká elektronika, ale audio má a spíš by to chtělo novou tv, ale tady od té značky nic nemám, tak nevím, nevím..

jarka.modra
48 příspěvků 8.12.21 17:31

Já dám svému tatínkovi nejspíš ochutnávkovou sadu chilli, což bylo prý moc fajn. :D

VendyMandy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 19:42
@GabkaKuc píše:
Přítel si přál nové audio, tak jsem se rozhodla mu udělat radost a koupit mu ho pod stromeček :) www.orava.eu/…stem-capella

Jak je na tom tady ta značka s kvalitou? Kde je k dostání? Tady u nás v elektru jsem ji nezahlídla.

Loraa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.22 15:42

Mě kamarádka dala tip na www.onglazz.cz. Velmi originálně zapracují fotografii do skleněné desky.

Sabusi
42 příspěvků včera v 14:35

Moc se mi líbí, že si můžu desku navrhnout sama a doplnit oblíbenou spotify.

Romanka45451
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 16:17

Tak jak to u vás dopadlo? Co jste nakonec dostaly vy, ženy? :) Mě pod stromečkem přistála fungl nová filtrační konvice ale největší radost mám z dovolené, kterou mě partner opravdu překvapil. Pojedeme, a teď se podržte, na Jamajku! Chápete to?! :D Musela jsem si na mapě najít, kde to vůbec je. Jamajku samozřejmě všichni znají, ale kdo z paměti dáte, kde se nachází? :)

Váš příspěvek