Dárek pro kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LidkaVolna5
25 příspěvků 12.11.20 18:02
Dárek pro kluka

Zdravím, co kupujete k Vánocům šestiletým klukům? Díky za inspiraci.

Reakce:
Adela36
72 příspěvků 14.11.20 20:10

Dobrý den, já vždycky něco vymýšlím a stejně koupím auto a LEGO a je spokojenost na všech stranách :)

VeVeeska6
23 příspěvků 16.11.20 14:04

Zdravím, mám to stejně :) LEGO je stejně nejlepší hračka - já jsem ji jako dítě milovala a syn s dcerkou to mají stejně :) Doporučuji mrknout na stránky Pompa, zrovna mají LEGO festival slev.

IvanaNANA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.20 15:43

Já tedy už dávno nemám 6ti leté kluky doma, ale trochu starší. Každý z nich má už své vlastní auto a tak jsem jim pořídila nové autobaterie do aut. Měli z toho obrovskou radost, protože to je něco, co se Vám vždy hodí mít do zálohy… Takže já to vyřešila takto :-)

LidkaVolna5
25 příspěvků 19.11.20 18:21

@VeVeeska6 Nemáte prosím odkaz na nějaké konkrétní LEGO, se kterým si Vaši kluci hrají? Potřebuji inspiraci, děkuji :)

VeVeeska6
23 příspěvků 21.11.20 23:34

U nás má největší úspěch LEGO Creator a Ninjago, s tím si syn hraje nejčastěji. To poslední LEGO, které dostal před měsícem na narozeniny je konkrétně toto https://pompo.cz/…va-stihacka/?… Jinak si syn vždycky všchno skládá úplně sám a moc ho to baví.

ErikaStranska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.20 06:36
Dárek pro syna

Ahoj, syna nejvíc baví skládání různých modelů, takže mu k Vánocům a narozeninám vždy nějaký koupíme. Letos mám pro něj k Vánocům stavebnici hradu , kde se jednotlivé cihličky lepí, takže je to něco jako modely. Hrad má 4300 cihliček, tak bude mít dlouho co dělat :-D.

Hanka8444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.21 20:24
Slevy na dárky

Ahoj, jestli ti mohu doporučit nějaké stránky na to, jak ušetřit na příští rok na narozeniny, tak ti doporučím třeba tento web, kde si můžeš nakoupit různé dárky na různých stránkách a co je na tom nejlepší, tak ve slevách! Respektive to nekoupíš na tomto webu, ale můžeš tam sehnat veliké množství různých slev a kuponů, díky kterým pak můžeš ušetřit docela dost hezké peníze :)

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.21 23:39

Ahoj, můj kluk má docela dost rád různé šperky a tak, takže pro mne bylo jasné řešení to, jít a vybrat si nějaký ten šperk pro něj, protože jsem věděla, že mu to opravdu udělá velikou radost. No a pro ty, kteří by také měli zájem o něco podobného, určitě navštivte třeba tento web , kde toho mají docela dost!

terezpedro
85 příspěvků 10.2.21 12:42

Napadá mě nějaká koloběžka třeba :-)

Kamil789
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.21 20:33
Závodní auto na dálkové ovládání

Syn si přeje na narozeniny závodní autíčko na dálkové ovládání, které by mohlo jezdit i venku. Doporučíte mi prosím obchod, kde bych ho mohl koupit?

Petrklicek74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.21 08:44

Jak moc závodní auto si syn přeje? Kupoval jsem pro syna terénní závodní autíčko, kterému nevadí bláto ani voda a dokáže jezdit rychlostí až 46 km/h. Má dva motory a jeden se dá vypnout, aby autíčko jezdilo i pomaleji.

Kamil789
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.21 01:37

Tak rychle? 46 km/h mi přijde opravdu hodně, je to auto při té rychlosti ještě vůbec dobře ovladatelné?

Petrklicek74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.21 22:33

Autíčko má dva motory, takže se dá přepnout i na 50% výkon. Koupil jsem ho z internetového obchodu https://www.rcobchod.cz/…-P74521.html Na stránkách najdete i video, jak dobře zvládá jezdit i v náročnějším terénu. Pro kluka opravdu super hračka.

Pavča3201
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.21 22:49

Já když nevím, tak se vždycky podívám na výprodej zboží . Často se tam nakupí věci různého charakteru, takže si člověk rozšíří obzory a často to přinese nápad, který by jinak nepřišel, nebo až v nějakém čase - většinou pozdě.

Váš příspěvek