Dárek pro kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LidkaVolna5
18 příspěvků 12.11.20 18:02
Dárek pro kluka

Zdravím, co kupujete k Vánocům šestiletým klukům? Díky za inspiraci.

Reakce:
Adela36
41 příspěvků 14.11.20 20:10

Dobrý den, já vždycky něco vymýšlím a stejně koupím auto a LEGO a je spokojenost na všech stranách :)

VeVeeska6
14 příspěvků 16.11.20 14:04

Zdravím, mám to stejně :) LEGO je stejně nejlepší hračka - já jsem ji jako dítě milovala a syn s dcerkou to mají stejně :) Doporučuji mrknout na stránky Pompa, zrovna mají LEGO festival slev.

IvanaNANA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.20 15:43

Já tedy už dávno nemám 6ti leté kluky doma, ale trochu starší. Každý z nich má už své vlastní auto a tak jsem jim pořídila nové autobaterie do aut. Měli z toho obrovskou radost, protože to je něco, co se Vám vždy hodí mít do zálohy… Takže já to vyřešila takto :-)

LidkaVolna5
18 příspěvků 19.11.20 18:21

@VeVeeska6 Nemáte prosím odkaz na nějaké konkrétní LEGO, se kterým si Vaši kluci hrají? Potřebuji inspiraci, děkuji :)

VeVeeska6
14 příspěvků 21.11.20 23:34

U nás má největší úspěch LEGO Creator a Ninjago, s tím si syn hraje nejčastěji. To poslední LEGO, které dostal před měsícem na narozeniny je konkrétně toto https://pompo.cz/…va-stihacka/?… Jinak si syn vždycky všchno skládá úplně sám a moc ho to baví.

Váš příspěvek