Dárek pro babičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KristyJanova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.21 20:57
Dárek pro babičku

Ahoj, co kupujete svým babičkám nebo blízkým k svátku, že bych se trochu inspirovala :)

Reakce:
Krystyss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.21 16:48

Naposledy jsem babičce koupila k svátku svíčku a z té měla radost :)

BetulleKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.21 15:57

Já jsem babičce koupila k svátku tady ten hrníček a udělal jí velkou radost :) https://www.nekupto.cz/…zva-babicka/

KristyJanova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 19:19

Díky za tipy, zatím se mi nejvíc líbí to nekupto kde toho mají fakt strašně moc :)

HanaHanina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 22:03

Mají ty věci kvalitní?

KristyJanova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.21 20:52

To co jsem zatím objednávala, tak určitě ano. Hlavně mají ty věci fakt moc hezké :). Třeba naposledy jsem objednávala tady ty vánoční dekorace, co bych chtěla dát našim :) www.nekupto.cz/…psi-maminka/

LauraLeiová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.21 21:57

Mně se tady povedlo vybrat dost dárků. Pro kamarádku, babičku, dědu a kolegyňku z práce. Mám ráda tady ty originální eshopy, kde je z čeho vybírat.

Adelinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 15:18

U kamáradky jsem viděla krásnou skleněnou desku s fotografií. Vypadá to velmi originálně. Má ji od Onglazzu. Takový dárek bych dala mamince k vánocům.

Alison66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 10:48

Nabízí dárkové poukazy. Určitě toho využiji pro rodiče k vánocům.

LeonaHorova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 16:43

Já budu babičce kupovat samozavlažovací květináč, protože pořád pěstuje nějaké bylinky a dočetla jsem se, že ten chytrý květináč je na to nejlepší

Lulinda5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.21 12:26

Ahojky, potřebuju radu. Chtěla bych babičku poslat na nějaké kvalitní profesionální ošetření pleti. Máte tip, kde jsou super a profíci? Na ceně mi nezáleží. Praha prosím :) Díky moc.

wenduu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 21:14

Jejich dárkový poukaz už mám pro svou mamku. Desku si navrhne pak sama.

Milisska2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 21:52
@LeonaHorova píše:
Já budu babičce kupovat samozavlažovací květináč, protože pořád pěstuje nějaké bylinky a dočetla jsem se, že ten chytrý květináč je na to nejlepší

Jestli ho ještě nemáš koupený, tak na blueroad mají tady ty chytré květináče :)

katulee92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.21 21:55

Líbí se mi a zaujalo mě, že si skleněnou desku můžu navrhnout sama.

Laraaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 23:16

Koupila jsem mamce od nich dárkový poukaz k vánocům. Určitě se jí taková deska bude líbit.

FannyHany
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 23:35

Co jí nechat udělat tričko nejlepší babička nebo třeba zástěru? Já jsem ji nechala udělat svojí babičce k svátku a měla velikou radost :)

Lenka45741
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.21 09:01
Náramek

Naše babi letos dostane náhradní náramek na hodinky od https://www.mibandshop.cz/…a-suchy-zip/ . Sami jsme překvapení, jak si ten „chodící náramek“, jak mu ona říká, oblíbila a nosí ho na procházky. Bohužel i na práci, takže první sezonu nevydržel náramek, respektive ten pásek. Takže dostane třeba to. A pak ještě takové ty klasicky pro starší lidi. Mazání na klouby a tak. :)

TamaraKrylova
131 příspěvků 23.12.21 13:41

Babičce necháváme každoročně sestaví kalendář z fotografií a pak její oblíbený vaječňák. :-)

Anýzzzek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.21 14:21

Tak to je moc hezký nápad. Kde si ji nechala dělat?

FannyHany
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.21 23:55

Přes fajntričko. cz. Mám s nimi výbornou zkušenost, protože už od nich máme i trička s potiskem a vím, že mají jak potisky tak i oblečení kvalitní.

LeonaHorova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.21 01:09

Dala jsem na tebe a vybrala jí tady tento a líbil se jí moc! :) https://www.blueroad.cz/…tinac-s-led/

Houta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.21 21:16

Klidně nějaké vitamíny na podporu imunity z naturevia

KatkaHron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.21 18:04

Když má babička nebo mamka svátek, tak tím, že milují svíčky, tak jim každý rok kupuju nějakou jinou svíčku :)

MíšaNoss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 09:59

Babičce jsem naposledy k svátku koupila peněženku a doporučuju tady na ten eshop kouknout, protože se tam fakt dá vybrat hodně pěkných věcí, co jsou vhodné jako dárek https://www.lunzo.cz/…uzi-5-barev/

VerulisMili
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.22 17:11
@LeonaHorova píše:
Dala jsem na tebe a vybrala jí tady tento a líbil se jí moc! :) https://www.blueroad.cz/…tinac-s-led/

K čemu jsou ty chytré květináče dobré? Co se v nich dá pěstovat?

AdelleHeavy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 15:22
@KatkaHron píše:
Když má babička nebo mamka svátek, tak tím, že milují svíčky, tak jim každý rok kupuju nějakou jinou svíčku :)

Můžu vědět, jaké svíčky babičce kupuješ? :)

KatkaHron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 11:44
@AdelleHeavy píše:
Můžu vědět, jaké svíčky babičce kupuješ? :)

Kupuju jí svíčky jenom od Veynera, protože mají velký výběr vůní a zatím se jí všechny co měla líbili a hlavně si zamilovala to praskání, když svíčka hoří :)

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.22 13:28

Já jsem dala babičce ošetření na aetherclinic. A je spokojená moc. Dala jsem ji Mikrojehličkovou radiofrekvence obličeje a těla. No, prostě je nadšená :)

Feany
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.22 14:56

Co třeba koupit babičce svíčku?

Prahaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.22 17:47

Vřele doporučuji kouknout na stránky www.nekupto.cz, mají tam krásné drobné dárečky, které jistě potěší :)

Pajdax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.22 20:09
@Feany píše:
Co třeba koupit babičce svíčku?

souhlasím, to je vděčný dárek a moje babi je miluje.. ráda nakupuji různé vůně. Ráda mám třeba značku veynero.cz znáte taky někdo?

Livitura
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.22 20:11
@Pajdax píše:
souhlasím, to je vděčný dárek a moje babi je miluje.. ráda nakupuji různé vůně. Ráda mám třeba značku veynero.cz znáte taky někdo?

já veynero.cz znám, jsem na to vcelku ujetá :D

Probabi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.22 20:14

Já bych babičce koupila tyhle hrníčky..https://www.nekupto.cz/hrnek-s-potiskem-super-babi-mini/

Lilitaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.22 21:07

Já myslím, že ty svíčky jsou super nápad.. to se hodí každému a zútulní to. Moje babča jich má taky plno

ErikaVálka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.22 11:41

Holky, já bych babi ráda poslala na nějaké ošetření pleti… Máte tip, kam ji poslat? Kde v Praze tuto proceduru dělají?

Daviddav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.22 13:58
@Lilitaja píše:
Já myslím, že ty svíčky jsou super nápad.. to se hodí každému a zútulní to. Moje babča jich má taky plno

Jaké svíčky jako dárek kupujete? :)

Elisshabetta30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.22 15:26
@Daviddav píše:
Jaké svíčky jako dárek kupujete? :)

Já nakupuju svíčky jenom tady https://www.veynero.cz/. Jednak je to ruční výroba, což ráda podpořím, ale hlavně ten jejich vosk je sójový a neobsahuje nic špatného, takže hodně dávám na složení, které je tady naprosto v pořádku.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu