Dárek k narozeninám pro ženu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daviddav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.21 14:43
Dárek k narozeninám pro ženu

Zdravím, poraďte mi prosím někdo dobrý dárek k narozeninám pro ženu. Nikdy jsem s tím neměl problém, ale teď nějak nemohu nic vymyslet.

Reakce:
Milankolec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.21 22:50

Když si nevím rady co dát ženě, tak to vždy řeší květiny. A když jsem byl na služební cestě, tak jsem objednal květiny online, které doručil kurýr. Od té doby už jsem to použil víckrát, protože s tím nejsou žádné starosti a květiny doručí krásně čerstvé a voňavé.

Daviddav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.21 14:30

Takže on prostě zazvoní a doručí tam květiny ano? nebo jste dával i číslo?

Milankolec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.21 20:03

Ano, kurýr si danou osobu, které květiny posíláte najde podle kontaktu jaký mu dáte. Podívejte se na nabídku, odkud květiny objednávám https://www.florea.cz/…e-100-ruzi-1 , mají opravdu velký výběr a mnohem lepší ceny, než má konkurence.

Denisska10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 15:21

Svíčka si myslím, že by mohla být super jestli je má žena ráda ;). Když se podíváš na Veynero, tak tam určitě nějakou vybereš.

Daviddav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.22 13:55

Díky moc, využil jsem té jejich akce 2+1 protože žena má ráda svíčky https://www.veynero.cz/…lux-verbena/ , respektive cokoliv co krásně voní a ještě ke všemu tomu hezky vypadá.

KristyLori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.22 15:23
@Denisska10 píše:
Svíčka si myslím, že by mohla být super jestli je má žena ráda ;). Když se podíváš na Veynero, tak tam určitě nějakou vybereš.

Musím se k tomu taky vyjádřit protože jsem po dlouhé době dala na něčí recenzi a v tomto případě to za to stálo. Jako takovou krásu jsem nečekala! Už samotné otvírání balíčku bylo příjemné a t jsem svíčku ještě neměla zapálenou a voněla mi od ní kuchyně :)… no a praskající knotek pak tu nádheru ještě umocní :dance: :dance: :dance:

Miluska R.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.22 14:03
dárek

Ahojky, ptřebuji vymyslet dárek pro kamarádku, jelikož miluje kávu, tak jsem si říkala, že by dárek mohl mít spojení s kávou. Poradíte co jí koupit? děkuji :-)

Lemonka2212
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.22 21:39

Já hrozně ráda dávám dárky formou zážitků. Jeden typ Ti sem dám https://www.johnnycoffee.cz/…isticky-kurz . Kupuji zde kávu a tu mají výbornou, tak si myslím, že zážitkový kurz bude určitě dobrá volba :-D

Miluska R.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.22 21:20

Tak to je pecka, děkuji perfektní typ, úplně jsi mi vytrhla trn z paty. Tohle ji rozhodně nadchne a já se těším až ji poukaz předám!

hanaca
31 příspěvků 30.3.22 13:20

Co poukaz na nějakou masáž, já bych to neodmítla :lol:

lemonka2212
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.22 13:31

Nemáš zač, já myslím, že si to užije, však dej pak vědět zda se dárek líbil :-D

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu