Cyklo sedačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VandulaZ
43 příspěvků 2.8.21 23:45
Cyklo sedačka

Zdravím, poradíte prosím, kde na internetu objednat cyklo sedačku pro syna? Má rok a půl a chtěli by sme společně vyrazit na kolech :) Děkuji za tipy!

Reakce:
Barcuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 23:12

Tu co mám jsem vybírala tady na tom eshopu www.cyklomania.cz mají jich tam na výběr dost.

Evča J.
109 příspěvků 4.8.21 18:52

Zdravím, jak píše Barcuska - taky doporučuji eshop Cyklomania, mají celkem velký výběr a super ceny. Navíc pokud jste z Brna, můžete si zboží i vyzvednout osobně.

VandulaZ
43 příspěvků 7.8.21 23:13

@Evča J. Jakou Vy prosím konkrétně tu sedačku máte, poradíte?

Barcuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.21 18:50

Mám tady tuhle, která se dá připevnit jak vepředu, tak i vzadu, ale já dceru vozím jenom vepředu, abych ji měla na očích :) http://www.cyklomania.cz/…dni-uchyceni-

Evča J.
109 příspěvků 9.8.21 23:56

@VandulaZ Máme tuto https://www.cyklomania.cz/…eluxe-179905 a vřele ji doporučuji. Lehce se s ní manipuluje, je pevná, bezpečná a taky pohodlná.

VandulaZ
43 příspěvků 14.8.21 11:40

@Evča J. Moc díky za doporučení, líbí se moc - hned ji jdu objednat, ať můžeme vyrazit na kola :)

KajulleVt
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.21 19:53

Hodně to ale holky záleží na dětech, dopředu nemůžete dát „nenechavé“ dítě, které se Vám bude montovat do řízení ;) mluvím z vlastní zkušenosti, tak je potřeba to pořádně zvážit ;)

Barcuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.21 20:41

Kvůli tomu jsem právě brala takovou sedačku, která je variabilní a je možné ji připevnit buď vepředu nebo vzadu :)

KajulleVt
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.21 19:05

Nicméně doporučuju veškerou výbau kupovat na cyklomanii, protože když koupíte dětskou sedačku, tak máte potom za lepší cenu helmu a chrániče, což je super.

Váš příspěvek