Co tchánovy k narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KristyLorenc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.22 19:32
Co tchánovy k narozeninám

Baby, co se hodí dát tchánovy k narozeninám? Bude mít 50. a s přítelem vůbec nevíme co mu koupit :/

Reakce:
VeroniX10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 05:40

Co mu koupit pěknou sklenici na víno nebo pivo podle toho co pije s nápisem a k tomu lahev dobrého pití?

BarboraBenova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 09:01

Koupila bych mu něco věcného a k tomu něco sladkého ;)

SimonaMorova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.22 16:25

Jestli můžu doporučit, tak nevím odkud jsi, ale rozhodně stojí za návštěvu úniková hra v Brainfaq. Máme za sebou tři hry a takovou pecku jsme nečekali.

Nataren
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.22 13:12

Co poukaz na večeři a nebo třeba na masáž?

ElisshabettaSami
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 09:50

Tchán si přeje chytré hodinky, protože hodně sportuje, tak aby měl přehled o hodnotách, jako jsou kalorie, kolik jich spálí apod. Jakou značku by jste mi doporučili koupit?

VeronikaXko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 13:19
@SimonaMorova píše:
Jestli můžu doporučit, tak nevím odkud jsi, ale rozhodně stojí za návštěvu úniková hra v Brainfaq. Máme za sebou tři hry a takovou pecku jsme nečekali.

To jsem vždycky chtěla vyzkoušet! Mohla bych se zeptat jakým způsobem to probíhá?

EditkaLidkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.22 17:27

Tím, že tchán tráví hodně volného času v přírodě, tak jsem mu z blueroad.cz odkud jsem si objednávala aroma difuzér objednala chytrou termosku a měl velikou radost!:)

SimonaMorova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.22 09:26

Naprosto jednoduše. Vybereš si na jejich webu hru, domluvíš se na termínu a přijdeš :). Nás nejvíc bavilo Kukaččí hnízdo, ale stačí si přečíst ty popisy, to ti hodně napoví o čem hra je.

Muina
59 příspěvků 28.1.22 16:39

Já byla na únikovce v Praze a myslela jsem že budu mít infarkt jak jsem se bála, byli jsme na nějakém strašidelném domě. V Padesáti bych určitě vybírala něco s ohledem na jeho zdraví případně :-)

JanaRousek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 14:09
@BarboraBenova píše:
Koupila bych mu něco věcného a k tomu něco sladkého ;)

Přesně tak, to podle mě ocení úplně každý :) navíc pokud jde o kvalitní pralinky, co má třeba čokoládovna Janek.

MiaMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 06:34

S přítelem mu budeme kupovat nové křeslo do pracovny :)

Kikoussek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.22 23:13
Je
@SimonaMorova píše:

Taky doporučuju u nás v Brně únikovky! Je to perfektní zážitek! https://brainfaq.cz/

Alenacap45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.22 21:35

Brainfaq je super, moc mě hra bavila :-) Byla jsem na něčem takovém poprvé a určitě né naposled:-)

Váš příspěvek