Co na ucpaný nos?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Renullla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.19 19:41
rada

Také ocením radu, nechci moc kupovat kapky, které jsou k ničemu :( a že takových kapek je. tak ocením radu co používáte a co kupujete.

Maruskakaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.19 20:42
kapky

Koukala jsem se na internetu a narazila jsem na https://www.rosenpharma.cz/…/pinio-nasal tak jsem vyzkoušela a spokojenost, tak se mrkněte, třeba taky budou vyhovovat

Adela36
56 příspěvků 22.10.19 18:50

Ahoj, doporučuji Nasivin Sensitive. Na mě účinkuje nejlíp ze všech sprejů do nosu. A konkrétně je tenhle bez konzervantů a je citlivější k nosní sliznici.

Janikakola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 21:31
rýma

S rýmou bojuji každý rok a zatím se mi nepodařílo najít nic co by bylo vhodné a rychlé a s čím bych byla spokojená, tak pokud máte tipy dejte je sem

Rebeckala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 18:08

Nejhorší je u chlapů, :D tak to přece jenom je každý rok, ale věřím že letos nakoupím dobrý kapky a bude klid

Motylekmodry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 19:39

Myslím že nejlepší je si nechat poradit v lékarně nebo od lékaře, jako takhle jen tak na internetu jsem si nikdy nic takového nekupovala

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.19 21:11

Já jsem si koupila https://www.rpshop.cz/index.php?… je hodně dobrý.

Nikolinka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.19 10:04
kapky, sprej

Maminky jaké používáte kapky nebo nosní spreje na rýmu pro děti ve věku 5ti let? Děkuji moc

Kajkalajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.19 11:29

To teda nevím co by mohlo být nejlepší pro nos a k rychlému ulevení od rýmy. sama s tím dost často bojuji

leontynkasvetla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.19 12:26
ryma, nemoc

Vždycky se jenom bojím aby to nešlo až do dutin, proto radši volím lepší a kvalitnější kapky abych předešla problémům

Sendy45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.19 20:52

Jaj, holky, ani mi to nepřipomínejte… Jsem ráda, že jsem na ten sterimar narazila, je to konečně přípravek, který mi vyhovuje.

Joulinka40
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.19 21:11

Dívej, určitě doporučuju něco přírodného, protože tam je zarušena šetrnost… Sterimar je senzační.

Kajkalajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.19 08:57

No a ty kapky pinio nasal od rosenpharma? máte někdo vyzkoušené? stojí to za to?

Laurinkalalala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.19 08:21

Takové kapky bych teda ráda uvítala, protože najít šetrné nosní kapky pro děti, to hodně ráda uvítám…

Janculepancule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.19 21:30

Těžko se takové hledají a kupují, zeptala bych se lékaře nebo lékárníka, to je nejlepší :)

janavda22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.20 21:19
@FSZ píše:
Uděláme si roztok z přesličky rolní a anýzu v poměru 3:1. Čajovou lžičku přesličky nasypeme do hrnku a přidáme tak třetinu lžičky anýzu. Zalijeme tyto byliny 0,2 dl převařené vody. Necháme asi 30 min, louhovat pod pokličkou. Potom zcedíme a roztok je připravený pro použití. Pod pokličkou ho můžeme nechat, až 36 hodin. Potom ho vždy musíme vylít a udělat nový výluh. Prostřiky nemají vedlejší účinky. Při prostřiku je dobré ležet na zádech a zaklonit co nejvíce hlavu. Jinak by nám roztok tekl do úst, do dýchací trubice a tím nás dusil. Injekční stříkačku 5 ml.(já dávám 10ml) naplníme a stříknem do každé nosní dírky polovinu. Necháme v dutině působit tak 2 až 3 min. Roztok bude ničit živé bakterie a viry směrem k nosní přepážce a rozpouštět zatuhlé hleny a odpad v němž bakterie žijí. Při vstávání si zmáčkneme nos, aby nám roztok nenatekl do dýchací trubyce. Opakujeme nejméně 3 x. Po každém prostřiku je nutné vše, co jsme rozpustili, ještě silně vysmrkat. Čím více bude vycházet, tím dříve se uvolní i vedlejší kanálky spojené s očima, ušima, zuby. Odpad bude odcházet posunem i kanálky od plic. Tím se budou postupně čistit plíce. Důležité je nic nepolykat. Stejný roztok můžeme nastříkat i do uší. Zde ho necháme krátce působit a potom vytřeme vatičkou.

Zkusila jsem to. Zdá se, že to funguje, ale připravte se, že to štípe jako blázen. Vyhrknou Vám z toho slzy.

Diana12
22 příspěvků 10.2.21 20:10

Používám taky Pinio-Nasal, výborně se osvědčily i pro děti. Řekla bych, že je to taková účinná a zdravější alternativa k běžnému nosnímu spreji.

Simoness
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.21 15:20

@Diana12 Mám s ním úplně tu stejnou zkušenost. Nos protahuje perfektně a je šetrný k sliznici, s čímž jsem měla u jiných sprejů problém.

Liduskara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 11:24

Taky když už mám ucpaný nos, tak kupuju pinio-nasal společně s tou jejich mastičkou pod nos. Díky bohu, že mám problémy s ucpaným nosem tak 3× do roka, protože se to nikdy neobejde bez toho aniž bych neměla podřený nos. Kdo je na tom stejně, tak doporučuju www.rpshop.cz/…o-nasal-mast?…

Andulllka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.21 16:47

Tak oni mají výborné produkty. Sama od nich užívám vitamíny a kolagen.

Liduskara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.21 21:44

Kvůli čemu si ten kolagen začala brát? Přemýšlela jsem nad ním, protože mám špatnou kvalitu vlasů, tak nevím jestli by mi pomohl i na tohle?

milka7
80 příspěvků 5.3.21 13:18

Mně kolagen pomohl na nehty :-)

Andulllka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.21 17:15

Hlavně kvůli vlasům, protože jsem si je odbarvováním dost poničila, tak jsem je potřebovala začít pořádně vyživovat :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek