Co je Andropauza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maruna10
1 příspěvek 20.1.16 12:38
co je Andropauza

Ahoj máte někdo zkušenosti s andropauzou a jak se to projevilo u vás? Diagnostikoval vám to lékař?

Reakce:
Fat Luke Boy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 15:37

No, ono na vyber moc chlapi nemaji, jelikoz andropauza je problem s produkci hormonu a ten kvuli veku postihne kazdeho. jednoho v 50, jinehio v 70, zalezi, jak se k sobe v prubehu zivota chovali.

https://www.erekce.cz/…auza-u-muzu/

tady je o tom podrobna zprava, ale hlavny je ZIT ZDRAVE!! jinak muze nastat pokles testosteronu i ve 30ti.. a to je hodne smutny scenar.

https://www.erekce.cz/…auza-u-muzu/

:nevim:
PeterKaci
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.17 18:05
Andropauza

Andropauza je stárnutí muže, kdy v jeho těle dochází k poklesu hladiny pohlavních hormonů, zejména testosteronu. Tento stav můžeme nazvat i mužský přechod či climacterium vířily. Příznaky andropauzy nejsou tak výrazné a problémové jako při menopauze u žen, protože nástup přechodu u mužů je většinou průběžný. *** :roll: :?

peterkac
1 příspěvek 13.3.17 17:32

U mna se andropauza projevila poklesem testosteronu , byl jsem i na vysetrení, namerili mi snizene hodnoty a nasadili nejake vitaminy nebo neco takoveho

maranka72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.21 08:34
Jak na andropauzu?

Dobry den. na manzela prisla 100% andropauza. co jsem hledala tak ma vetsinu tech nejcastejsich priznaku. malo energie, nizkou motivaci, zacal pribirat na vaze. oba to chceme nejak resit a tak zjistuju co by mohlo pomoci. budu rada za kazdy tip co pomohlo u vas nebo vaseho manzela. verim ze se to nezlepsi ze dne na den ale urcite existuje neco co by mu postupne pomohlo se dostat zpet do formy.

ZdenkaCisarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.21 13:16
Na andropauzu

Je spousta řešeni, třeba léky (ty jsou většinou na předpis) nebo podávání hormonů přímo do těla - to většinou ne každému dovolí. Duležitá je i prevence a zdravý životní styl. Pak jsou tu i doplňky stravy, které se daji dlouhodobě užívat na podporu testosteronu. Mezi ně patří třeba maxulen, primulus či vitamen. Nejlépe je na tom cenově vitamen , manžel ho bere 2 mesice a je s nim spokojený, pocitoval větší energii i výdrž přes den. Od kamarádky jsem zas slyšela, že její manžel ppouživá maxulen a že prý jsou taky docela spokjení - každý má to své.

Raadass
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.21 10:48

S Maxulenem i Vitamenem mám zkušenosti. Hledal jsem hlavně nějaký doplněk stravy, který by mi vrátil chuť k sexu, která mě uplně upustila… První jsem sáhl po maxulenu který jsem znal z reklam, ale až tak spokojený jsem nebyl. Vitamen mi pomohl více. Jak zvýšit chuť na sex, tak dobít baterky na celý den.. ale chce to užívat dlouhodobě.

Váš příspěvek