Čištění bazénu po zimě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MyslíTo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.22 08:36
Čištění bazénu po zimě

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jak čistíte bazén po zimě a v rámci přípravy na letní sezónu? Mám pocit, že mi letos nic nepomáhá. Jaká vám pomáhá bazénová chemie ? Já používám klasické triplexové tablety a věci na srovnání pH. K tomu všemu jsem bazén vypustil pod skimmer, poctivě vyčistil a vyluxoval vysavačem na bazény. Ale nějak to nezabírá a voda se pořád kalí.

Reakce:
DominikaB89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.22 21:43
Čištění bazénu

Já si ráda přečtu nějaké rady zkušenějších. Máme nový plastový bazén , a zatím mám načtenou jen nějakou teorii o zimování a celkové údržbě bazénu. Není ale na praktické rady a zkušenosti. Těm dám rozhodně přednost :-). Nikdo v našem okolí tak velký bazén jako my nemá :-).

Kudy Chodím Tudy Radím
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.22 08:13

No my jsme čistili bazén po zimě a protrhla se nám ta horní plachta, kde je taková ta fajn kašička se špínou. :potlesk: To byla fakt radost. Jsem si myslela, že ten bazén prokopnu a vyvezu do sběru. Ale co se dá dělat. Holt to chtělo vzít vysavač a pomalu to vysát a vypustit. Takže celá sobota zabitá. A to jsem měla koupený oživovače plastů do auta s tím, že udělám ještě nějakou údržbu na čalounení. ;-)

Váš příspěvek