Čím si bělíte zuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeruleVrtule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.21 13:26
Čím si bělíte zuby

Potřebovala bych poradit ohledně bělení zubů. Mám na nich totiž sem tam takové malé skvrnky a četla jsem, že by ty fleky mohly zmizet po bělení, nemáte s tím zkušenost?

Reakce:
Jarkulenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.21 17:29

Nezkoušela si bělící pastu? Ta by ti s těmi fleky měla pomoct :)

VeruleVrtule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 05:05

To jsem nezkoušela, když už, tak jsem chtěla bělící sadu nebo myslíš že bude stačit pasta?

Horak Jiri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 09:49
nabízíme půjčky

Potřebuješ půjčku? Norton Finance nabízí půjčky od minimální částky 50 000 kc do maximální částky 400 000 000,00 kc za nízkou úrokovou sazbu 2%. pošlete nám e -mail, pokud máte zájem.
horakjir55@gmail.com

Jarkulenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.21 04:59

Nevím jakého efektu chceš dosáhnout, ale zkusila bych tu pastu, co má krásný úsměv :). Já ji používám a zuby mám o něco bělejší.

SimkaKimka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.21 16:55

Kdo má kvalitní bělící produkty na zuby, tak je krásný úsměv, mají toho na webu víc. Mám vyzkoušenou tu bělící pastu a ten efekt tam je taky viditelný.

Lailinka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 20:58

Hele a jak dlouho jsi ty produkty používala, než jsi viděla rozdíl?

SimkaKimka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 16:49

Po 14 dnech používání se mě mamka zeptala jestli nemám vybělené zuby, takže jsem si nevšimla já, ale mamka a cca po měsíci jsem to už dost vnímala i já :). Jestli nad ní přemýšlíš, tak za mě běž rozhodně do ní https://www.krasnyusmev.cz/…-pasta-100ml

Váš příspěvek