Chytré hodinky - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anna444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.21 08:34
Chytré hodinky - zkušenosti

Používáte pravidelně chytré hodinky? jaké jsou vaše zkušenosti? které mi doporučíte jako nejlepší?

Reakce:
Blankass
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.21 19:23

Asi před rokem jsem dostala chytré hodinky od manžela a od té doby je kromě nabíjení nosím neustále. Už si nedokážu představit, že bych měla přejít zase na ty klasické hodinky. Pro mě jsou u těchto hodinek od značky smartomat. cz nejdůležitější notifikace z mobilu, hodinky mě upozorní vždy, když se mi někdo snaží dovolat. Taky jsem si vždycky myslela, kolik kroků přes den nachodím, ale po tom, co jsem dostala chytré hodinky, tak realita je úplně jinde a já se každý den snažím ujít alespoň 10 000 kroků, abych úplně nezlenivěla.

Feeriinaa
63 příspěvků 11.2.21 19:07

Mám od applu a jsem s nimi maximálně spokojená, ale nevím jestli se hodinky dají napojit i na android :nevim:

Jelimanice
72 příspěvků 19.2.21 12:58

Koupila jsem nějaký na Alíkovi a fungují úplně v pohodě.

HelenaDlouha7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.21 09:46
Fitness náramek

Já sice nemám chytré hodinky, ale fitness náramek Mi Band 5 , který plní stejnou funkci, jako hodinky :-). Klasické hodinky jsem nikdy nenosila, ale na tento náramek jsem si rychle zvykla :-). Počítá mi kroky a taky si ho zapínám na běhání. Rozhodně je to investice, která se vyplatí a navíc nestojí tolik peněz, takže neváhej :-).

Miruska74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.21 07:55

Já už jsem si osobně na vlastní kůži vyzkoušela několik různých značek a modelů chytrých hodinek a u každých jsem našla buď nějakou chybějící funkčnost nebo naopak něco navíc, co mě prostě při celodenním nošení neskutečně štvalo. Vrátilo jsem se proto ke starým dobrým ručičkovým hodinkám , které mi nic jiného než čas a případně datum neukáží a alespoň mě tak neruší při práci nebo řízení ;-)

Váš příspěvek