Chytré hodinky pro zdravé hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinapenclova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.21 20:48
Chytré hodinky pro zdravé hubnutí

Pomáhají vám chytré hodinky ke zdravému hubnutí?

Reakce:
Monikabursikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.21 23:25

V podstatě ano, protože já jsem vlastně začala hubnout v době, kdy jsem si koupila chytré hodinky https://www.smartomat.cz/…ndz-3-zlata/ , které měří denní aktivitu a mě vadilo, když jsem za ten den nic pořádného neudělala.

Terkaterak11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.22 00:07

Já si chtěla chytré hodinky koupit už dlouho. Původně jsem přemýšlela nad nějakými od Garminu, ale nakonec jsem si koupila trochu starší Apple Watch hlavně kvůli tomu, že mám i iPhone, takže spolu fungují parádně. Jediný problém byl v tom, že jak hodinky byly z bazaru, tak měly naprasklé sklo. Kvůli tomu byly i tak levné. Naštěstí výměna skla Apple watch mě nestála moc a od té doby jsou hodinky jako nové.

SarynaK
18 příspěvků 9.6.22 11:28

Mám honor náramek a bohatě mi vystačí.

vranovahan19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.22 22:20

Musím souhlasit se Sarinak. Ty fitness náramky úplně bohatě stačí. S Honorem teda nemám zkušenost, ale já mám už nějakou dobu Xiaomi Mi Band 5 a musím říct, že s tím jsem zatím velice spokojená. Hodně lidí mě od něj odrazovalo kvůli té aplikaci, ale mně přijde, že teda funguje velice dobře. Dokonce i to měření vzdálenosti je dost přesné.

Váš příspěvek