Chytré hodinky pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Viktorzima
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 16:54
Chytré hodinky pro dítě

Jaké chytré hodinky zvolit pro dítě? Chtěl bych udělat synovi radost k narozeninám. Jsou nějaké jednoduše ovladatelné chytré hodinky?

Reakce:
petasilvinka
5 příspěvků 24.5.21 10:00
Chytré hodinky

Na trhu je velká spousta chytrých hodinek. Je potřeba vědět, co od nich požadujete a do jaké ceny a potom je výběr jednoduchý.

Patriksvedas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.21 22:37

Ono hodně záleží, jak starého máte syna. Pokud mu je třeba do 10 let, tak bych určitě zvolil dětské chytré hodinky. Pokud je syn starší, tak bych možná koupil raději už pánské chytré hodinky, aby je mohl nosit co nejdéle. Já jsem třeba svému 8letému synovi kupoval tyto dětské hodinky: https://www.smartomat.cz/…ircle-modra/ , které mají bezpečnostní zónu. To znamená, že ve chvíli, kdy se syn vzdálí od našeho bytu na více než 500 metrů, tak mi přijde na mobil upozornění.

AlenaDvorakova58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.21 05:27
Fitness náramek

Ahoj, já mám fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 a jsem s ním spokojená. Je v češtině, takže pokud je syn mladší a ještě neumí anglicky, tak by s jeho ovládáním neměl sebemenší problém. Dá se s ním měřit počet kroků, počet spálených kalorií, kvalita spánku a několik pohybových aktivit. Vzhledem k ceně ideální :-).

Volky8
19 příspěvků 7.6.21 15:15

Podle mna je Xiami dobrá volba, nejsou moc drahé a pro malého budou určitě dobré a jednoduché… a přece jen, dnešní děti vědí dělat s technologiemi pomalu lépe než my :D

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.21 22:44

Třeba já osobně jsem si pořizovala hodinky z této stránky zde - https://www.carneo.cz/smart-hodinky a je to tedy naprostá paradá. Určitě doporučuji všem, kteří si kdy chtěli pořídit nějaké smart hodinky a nevěděli, kde by se je měli pořídit :) Jinak v případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat, už se v nich docela dost vyznám.

Adéla1995
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.21 20:37

My jsme moc spokojení s těmito https://www.spyexpert.cz/…hodinky.html

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu