Chuť na sex u chlapa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milankalis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.21 20:41
Chuť na sex u chlapa

Čím je to způsobené, že jsem během posledních pár měsíců úplně přestal mít chuť na sex?

Reakce:
BjankaDr
72 příspěvků 21.5.21 15:54

Nějaký chlapský přechod?? :think:

Marekstrma
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.21 18:12

Ano, i tohle může chlapa potkat. Je to věkem, ale naštěstí se s tím dá v dnešní době dobře bojovat. Mám za sebou to stejné a vyřešil jsem to během pár měsíců pomocí správného doplňku stravy.

Daniel445
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 09:18

Pokud by jste to nechtěl řešit vždy jen jednorázově, tak já jsem začal používat přírodní doplněk stravy Amarex Men Complex, který beru každý den. Dokáže zajistit lepší pevnost erekce a celkově zvyšuje u chlapů libido. Kupuji ho pravidelně z internetového obchodu https://www.amarex.cz/

radikaa
37 příspěvků 27.5.21 12:25

Může to být stres, hodně práce, únava, zkusila bych navrhnout nějaký oraz a třeba se to spraví

JituleVrrrtule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 22:18

Přítel má teda dobrou zkušenost s těmi doplňky, co jsou volně prodejné. Docela to střídá a zatím se mu nestalo, že by to nefungovalo jak mělo :)

Innuska2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 21:00

S čím má zkušenost? Je to něco osvědčeného a spolehlivého?

Daniel445
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 21:02

Innuska2: Zkus mu koupit ten amarex. Je to na přírodní bázi, takže to není tělu cizí a nenadělá v něm paseku ani ho nijak nezatíží.

DominicaCica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.21 15:03

Přechozený vztah, nebo má nějaký problém (erekce), nebo má někoho jiného

Damina9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 22:09

Afrdoziakum španělské mnušky jste nezkoušeli? https://e-kondomy.cz/…nelske-musky nebo ano a nepomohlo to?

Innuska2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.21 08:17

Španělské mušky vyzkoušené mám a je to můj zaručený povzbuzovač, který mi pomůže vždycky když nejsem moc při chuti :)

NatkaNaty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.21 17:28

A jak se to řeší u nás u žen? Jsou taky nějaké povzbuzovače?

ivanka21816
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.21 15:54

Já jsem měla velmi špatný vztah se svým partnerem. On si ten sex prostě vůbec neužíval a já fakt nevěděla, co si s ním počíst. Zeptala jsem se proto svých kamarádek jestli by mi neporadili. Pár se snažilo něco přijít, ale nijak to nepomohlo. Proto jsem zašla za doktorem a ten mi doporučil užívání kotvičníku

Váš příspěvek