Chlorella jaké máte zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliška.hromcova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.18 14:59
Chlorella jaké máte zkušenosti

Používáte někdo pravidelně chlorellu?

Reakce:
Iviiiicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.18 00:34

Ano já jí užívám pravidelně už tři roky, myslím si že je to velice zdraví prospěšná plodina

Eliška.hromcova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.18 16:47

A jakou a kde ji kupujete?

Iviiiicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.18 11:05

Já ji kupuji z eshopu fitness4u.cz, podívejte se tam

naty678
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.20 06:41

Prosím vás nemáte někdo náhodou zkušenost s chlorellou v tabletkách? Koukala jsem, že se dají sehnat třeba tady tak docela uvažuji nad tím, že bych to vyzkoušela.

Sindlerovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 22:57
Zkušenosti se zelenou stravou

Jaké zkušenosti máte opravdu se zelenou stravou? Jak zjistit, co je pro tělo opravdu to nejlepší?

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.21 19:43

Já ji beru spíš tak pro dobrý pocit :) Nějaké změny na sobě nepozoruji. Ale mám dost blbou životosprávu, nesnáším zeleninu, tak pojídám aspoň toto. Uškodit to snad nemůže.

Radkahornova72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.21 19:01

Trvalo mi opravdu dlouho, než jsem si nastudovala všechny informace o tom, co je a co není pro tělo důležité. Teprve potom jsem si našla správný doplněk, který má z hlediska zelené stravy vše co tělo potřebuje.

Sindlerovajana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.21 18:50

Takže mi dokážete poradit po čem se podívat? Také bych si to chtěla nastudovat trochu, ale na to co berete, bych se určitě chtěla podívat.

Radkahornova72
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.21 20:29

Já si kupuji pro sebe https://enerex-vitaminy.cz/…7112504.html , je to doplněk, který má už 4 zlaté medaile v kategorii zelena strava a je to čistě veganský produkt.

Martina.77v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 12:15

Začala jsem si tak nějak zjišťovat, jak žít trochu zdravěji. Na chlorellu jsem narazila již několikrát a také jsem narazila na několik názorů ohledně tohoto potravinového doplňku. Chci se zeptat, poznal jste někdo na sobě rozdíl, když začnete chlorellu užívat? A další dotaz mám ohledně toho, jestli bych měla nějak řešit kvalitu? nebo podle čeho se to vybírá od kterého výrobce ji koupit?

Marky.makca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 10:20

Chlorella je silný antioxidant. Dokáže dodávat energii a zlepšuje trávení. Asi měsíc po tom co jsem ji začala opravdu pravidelně užívat, jsem to na sobě poznala. Trávení se mi zlepšilo opravdu dobře, měla jsem s ním před tím hodně problémů. S tím si myslím, že je spojená i mnohem větší energie do života. Celkově se cítím daleko lépe.

Martina.77v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.22 18:16

O to mi právě šlo jestli má někdo pozitivní zkušenost s tím. Mohu se zeptat, podle čeho jste vybírala? Kde ji kupujete?

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu