Černý kašel a pravděpodobnost onemocnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta1621998 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.13 20:34
Černý kašel..příznaky

Ahoj, já mám takový problém…začínám na sobě pozorovat příznaky černého kašle, nevím jestli je nějaká pravděpodobnost, že bych ho mohla mít, ale všechny příznaky co čtu mám je to strašné takové záchvaty kašle a když se chci během toho nadechnout tak to nejde je to davivý kašel a mám pocit, že se pozvracím sice se to ještě nestalo ale prostě se mi navakluje běhěm kašlání, tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím někdo nemáte zkušenost…;) :/

Reakce:

Lenulajda62
1 příspěvek 05.10.18 22:26
černý kašel

Dobrý den, paní doktorka mi zdělila, že mám černý kašel ( sice nějaké malé procento, nevím moc jsem to nepochopila), po mém dotazu co se na to dává za léky mi řekla, že se nedává nic, ale přesto byla tak hodná a napsala mi Clacid- antibiotika a codein na noc, abych se vyspala neb jsem kašlala ve dne i v noci, ale v noci více. Léky jsem doužívala po nich se mi trochu ulevilo, ale během týdne se můj stav zhoršil a je to čím dál více horší. Už skoro nespím a navíc chodím do práce (jsem řidička), žádná neschopenka. Jen krevní odběry. Jsem zoufalá, nevyspaná a unavená. Už toho mám plné zuby, kašlu více jak měsíc a nevím co s tím mám dělat. Jen čekám na další výsledky odběru krve jak dopadnou. Záchvaty kašle mám větší a silnější a i ve dne více jak před tím a o noci ani nemluvím. Jsem v takovém stádiu, že už i cítím co ostatní ani necítí. Mám pocit, že tu pořád něco smrdí a manžel tvrdí, že nesmrdí, tak nevím.

Váš příspěvek