Celoroční pneumatiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krykytka
22 příspěvků 21.9.21 00:03
Celoroční pneumatiky

Zdravím, holky jak to máte s pneumatikama - měníte zimní za letní? Nemáte někdo zkušenost s celoročníma pneumatikama?

Reakce:
Adela36
72 příspěvků 23.9.21 21:52

Ahoj, taky jsem o nich něco už četla a přemýšlím o nich! Takže jsem ráda za tento dotaz a počkám si na komenty :)

Šárka Volná
14 příspěvků 26.9.21 00:46

Holky mě je doporučili na pneumatiky.cz a moc je chválí. Za mě vidím samé výhody - obstojí v zimních i letních podmínkách, není třeba každou sezónu přezouvat a odpadá mi starost s uskladňováním. Navíc jezdím celou zimu jen ve městě, kde jsou silnice udržovaný.

Krykytka
22 příspěvků 27.9.21 14:09

Taky jezdím jen po městě a nebydlím nikde na horách, takže se na ně mrknu :) Je pravda, že těch výhod s celeročkama vidím taky hodně. Hlavně to, že nemusím usklaňovat 4 pneumatiky je pro mě pecka.

Alipenka
15 příspěvků 28.9.21 23:58

Objednávala sis pneumatiky přímo i s přezutím? Nabízí pneumatiky.cz tuto službu, nevíš?

Šárka Volná
14 příspěvků 29.9.21 12:27

@Alipenka Jojo, v rámci objednávky jsem si vybrala servis blízko bydlišti, kam jsem si nechala pneumatiky zaslat. V rámci objednávky si vybereš i termín, kdy přijedeš na přezují a pneumatiky už tam budou připravené. Super je, že ti odpadá starost s objednáváním pneumatik na adresu, uskladněním a pak i převozem do pneuservisu.

puclik88
40 příspěvků včera v 13:49

U nas se o pneumatiky stara manzel, ja bych asi nevedela jaky :D ale vim ze take objednaval pres pneumatiky.cz

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu