CBD produkty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VandaFAD.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 10:32
CBD produkty

Ahoj, má tu někdo zkušenosti s CBD produkty? Kde případně kupujete a na co využíváte? Dík

Reakce:
Pergamontka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 14:23

Tak zkus třeba kouknout na www.cbdsvet.cz, ten je známý a vyzkoušený

Zdenuucha
207 příspěvků 6.1.22 11:30

Teďka to CBD bere snad každý asi teda kromě mě :lol:

SimonaMoniak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.22 20:49
@Zdenuucha píše:
Teďka to CBD bere snad každý asi teda kromě mě :lol:

Tak jestli nemáš problémy, tak buď ráda. Mně cbd pomohlo s migrénami a se spaním, takže já jsem za tuto možnost ráda.

RomanaKosková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.22 10:16

Podle čeho ty cbd kapky vybíráte? Ať už výrobce nebo následně sílu kapek?

RaduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.22 22:47

Musela jsem si o tom hodně přečíst a vzhledem k problémům co mám jsem si objednala cbd olej z e-shopu rastakoala.com

VercaHerca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 13:56

Jak se tu už píše, záleží co máš za problém. Já měla problémy s migrénami takže jsem si našla, že pokud nemám s cbd ještě žádnou zkušenost tak je lepší začít u slabších takže jsem si vzala 10% www. cbdsvet./produkt/cbd-olej-10-10ml/

RaduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.22 17:36

Tak to zkus Veronika tady ten cbd olej, co je přímo určený na bolest hlavy www. rastakoala. čím/cs/produkty/detail/cbd-olej-10-s-terpeny-headache-slayer-10-ml

hanaca
31 příspěvků 30.3.22 13:19

Mám pořízený, ale ještě jsem nezkoušela :lol:

Anett128
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.22 10:12

Mě by spíš zajímala kosmetika. Nemáte vyzkoušené cbd krémy? Na co všechno jsou dobré?

MarikaStropnicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.22 17:40

Já ji teda přímo vyzkoušenou nemám, ale koupila jsem si cbd softgel taťkovi, protože ho dost bolely klouby, tak jsem si říkala, že zkusím vzít to, co má v nabídce cbd-nano.com že za zkoušku nic nedáme a ono mu to pomáhá a dost. Začala to používat i mamka, ta teda sportuj s používá to když si někde něco natáhne, tak si to pochvaluje taky

Roman Tyčka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 08:29

Jak s CBD, tak i s přípravky jako kratom nebo guarana. Mám poměrně náročnou práci v zahraničí, dělám totiž v praca Łódź a tak hodně cestuji a jezdím. A bez CBD nebo kratomu bych to nedal. Rozhodně ale doporučím kratom. Hlavně oleje. Dávkovat opatrně pod jazyk a zlepší to vaše soustředění a psychickou pohodu..)

Denisska233
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.22 21:13

Mám vyzkoušené cbd tobolky, které jsem si koupila kvůli mému špatnému spánku a po necelém měsíci můžu říct, že jsem pocítila značný rozdíl.

Pavla Troufalová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.22 23:28

Můžu se zeptat jak se účinek projevil a jestli by si mi tady nechala odkaz na ty tobolky?

Denisska233
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.22 09:41

Měla jsem hlavně problém s tím večer usnout, ležela jsem a do třech do rána jsem byla vzhůru, ne-li déle. Teď si večer lehnu, zavři oči a do chvilky usnu a vstávám až ráno a jsem krásně odpočinutá :). A toto jsou teda ty tobolky https://www. cbd-nano. com/cbd-softgels-1-500-mi—60-tobolek/

Ivetiveeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.22 23:38

V poslední době se cítím hodně vyčerpaná a unavená. I přes to všechno, že se snažím chodit spát pravidelně, ale stejně se za noc několikrát probudím. Podařilo se mi někde vyčíst, že CBD pomáhá k lepšímu spánku. Máte takovou zkušenost taky?

Janahorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.22 23:30

Pomáhá a dost. Po ničem jsem se ještě nevyspala tak dobře, jako po CBD oleji, který si dávám už teď pravidelně. Spím díky tomu dlouho a opravdu hlubokým spánkem. Zase se mi zdají krásné sny a hlavně spím v kuse.

Ivetiveeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.22 08:53

Opravdu? A poradíte mi prosím, jaký CBD lej používáte? Dívala jsem se totiž že je jich strašně moc.

Denisska233
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.22 20:47

Tak konkrétně od cbd-nano to mít účinek bude, protože to složení je kvalitní a ten jejich nano sprej, tak u něj dochází k většímu a rychlejšímu vstřebávání.

JakubSam
1 příspěvek 26.6.22 14:01

V rodině používáme CBD kapky i CBD kosmetiku léta a protože máme rádi konopí, tak taky jíme konopná semínka a pijeme konopné sirupy. Jediné co nám nejede jsou konopné oleje na vaření a na saláty. CBD není pro každého, protože to na na každého nezabírá. Ale proč to nezkusit. Ceny už jsou podstatně lepší než před lety a CBD olej se dá pořídit za par stovek korun. Doporučuji všechny české výrobky, protože nemám nejlepší zkušenosti z dovezených CBD, který je někdy dělané z krystalů a tomu se je lepší vyhnout jak čert kříži. Je to sice levnější, ale všechno dobré se procesem zlikviduje. Osobně jsem zastáncem https://www.carun.cz/ která s tím v Čechách začala a jsem jim za to vděčný, ale všechno české konopí je určitě dobré.

Janahorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.22 23:27

Kupuji si 10 % CBD olej, která je si myslím dobrý https://www.ecorevolution.cz/…pny-olej-10/ Vždy když jsem ho objednala, tak jsem ho měla i rychle doma. Líbí se mi celkové nabídka výrobků, které jsou dobré a kvalitní.

Martusi123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.22 22:49

Já jsem vyzkoušela tenhle olej https://www.cbd-no1.cz/…-cbg-10ml/je mi mnohem lépe.

Miunka11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.22 06:01

A na co jsi ho potřebovala?

Váš příspěvek