CBD oleje z technického konopí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romanesk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 20:19
CBD oleje z technického konopí

Je tu nějaký uživatel CBD olejů z technického konopí? Opravdu má takové uklidňující účinky? Chtěl bych zkušenost někoho, kdo ho užívá…

Reakce:
Rudoslav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 20:23

Jsem pravidelným uživatelem CBD oleje https://www.cbdcko.cz/…rum-10-10ml/ , který je z technického konopí. Měl jsem problém se spánkem, který mi to pomohlo vyřešit. Celkově mám díky oleji mnohem více energie a chuti do života, protože si moje tělo dokáže lépe a rychleji odpočinout.

Blazenka525
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.21 22:09

Ráda bych se zeptala, jestli má někdo zkušenosti s CBD i CBG? Slyšela jsem, že CBG mi může pomoct třeba při učení. Je to pravda?

Jitkasadkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 09:52

Na kombinaci CBG a CBD opravdu nedám dopustit hlavně ve zkouškovém období. CBG mi pomáhá se přes den soustředit a CBD mi pomáhá večer usnout a pořádně se zrelaxovat. CBD užívám ve formě kapslí a CBG ve formě oleje. Jsem moc ráda, že jsem natrefila na tyto produkty, které mi pomáhají se stresem.

Blazenka525
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.21 07:38

A odkud tyto produkty kupujete? Chtěla bych koupit nějaké prověřené a kvalitní výrobky…

Jitkasadkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.21 09:22

Kupuji si to od firmy CannaCare, konkrétně se jedná o tento balíček: https://www.cannacare.cz/…cc-active-2/ . Líbí se mi, že se jedná o českou firmu, která si vše vyvíjí, testuje a vyrábí, a to u nás v Česku. Jejich produkty jsou 100% přírodní, veganské a neobsahují THC.

Pepulenka1010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.21 22:55

Jo, tak to to my o CBD vedeme doma docela dost výživné diskuze a myslím si, že je to určitě něco, co má budoucnost… Třeba zde na těchto stránkách jsem se dozvěděla o CBD docela dost a docela dost i pěkně to zrecenzovali, tak kdyby náhodou někdo z vás měl delší chvilku - stojí to za přečtení :)

OlgaErsepkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.21 05:39
CBD

Ahoj, záleží, jaké máš představy. Rozhodně to nebude takové, jako když si dáš marihuanu (osobní zkušenost nemám). Ale jinak jo, CBD má opravdu uklidňující účinky, ale nezpůsobuje změnu vědomí. Když ho budeš užívat delší dobu, tak na sobě budeš pozorovat, že nejsi tak vystresovaný, jsi více vyrovnaný, uvolněný, lépe budeš spát, atd. Těch pozitivních účinků je fakt hodně, ale chce to vyzkoušet na vlastní kůži :-). Já si kupuji CBD kapsle z Cibdol, protože mi jejich užívání vyhovuje víc, než užívání oleje :-).

Tomášik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.21 22:23

Ahoj, CBD používám už cca rok a za tu dobu jsem si povšiml spousty pozitivních změn — hodně jsem se celkově uklidnil v rámci stresu a úzkosti, zlepšila se mi imunita a dokonce mi přijde, že se mi i lépe tráví. To všechno má CBD potenciál zlepšovat, takže produkty z něj mohu jen a jen doporučit. A pokud máš ještě nějaké nejasnosti, mrkni sem: https://budibi.cz/caste-dotazy/ — tam je všechno parádně a přehledně vysvětlené.

Váš příspěvek