Recept na oteklé nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Vodak
37 příspěvků 14.9.17 08:55

Určitě ti pomůže zdravotní obuv a zábaly na nohy s bylinkami, třeba s heřmánkem :)

Vendulina39
75 příspěvků 17.9.17 20:30

Zhubnout a studená voda.

12101293
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.18 19:02
Ledviny

Hezký den přeji, prosím o radu, držím třetí měsíc dietu bílkovinou, bez cukru a mouky, prý dost zatěžuje ledviny, co by jste mi preventivně poradila na ledviny, bylinky apod.?Hubnutí hlavne kvůli sobě,50satka na krku, velká nadváha a menopauza, a přes léto alergie pálení, slzení očima kýchání, nechci moc brát chemii, beru lek na štít. zlazu-letrox, a mám za sebou operaci žil a kolene, moc děkuji????

Bleskovka25
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.18 19:43

A zoušela jste kostival nebo citronovou koupel? Ještě nějaké bylinky jsou popsány tady http://pedimanie.cz/…otoky-nohou/ ale myslim si, že na artrozu bude vhodny ten kostival

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.18 16:51

No bylinky na tohle podle mě moc nepomáhají, chce to i něco na pořádné prokrvení. Mně zatím vždycky pomohly tyhle šumivé tabletky www.rosenpharma.cz/…/aescin-akut

Silvous06
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.18 22:27

@Majka636 Tak tady ten přípravek vůbec neznám. Za jak dlouho to zabírá?

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.18 15:55

@Silvous06 Do půl hodinky by si měla pocítit úlevu. Moje kolegyně z práce s ním má bohaté zkušenosti, protože vždycky když spolu jedeme autem na služebku, tak ji vídím, že si ho dává.

Sylva0309
65 příspěvků 18.7.18 21:10

jak douho se to musí brát, aby to mělo dlouhodobější účinek?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.18 11:41

třeba by pomohlo se pořádně odvodnit. je hodně přípravku na odvodnění. Zkoušela si něco?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.18 08:54

za sebe ti mužu doporiučit prípravek H2Out a pokud ho budeš kombinovat se zdravou sravou, nejen zhubneš, ale celkovo se budeš cítit líp, dáš dolu nějaké to kilo

Ivanachilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.19 13:01
Studené a těžké nohy

Poradíte mi prosím, co doopravdy funguje na studené a těžké nohy?

Olbranova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.19 16:12

Jediné co mi opravdu pomohlo na těžké a studené nohy byl zdravotnický laser který jsem používal asi měsíc v kuse a ihned to bylo o mnoho lepší .

Ivanachilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.19 17:52

Opravdu vám to pomohlo? kolik to stojí? kde se to dá koupit?

janec.kaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.19 14:23

@Ivanachilkova Já tedy nevím, nejsem žádný odborník, ale nebylo by lepší zajít k lékaři a zjistit, co je příčinou vašich studených a těžkých nohou? Nebo už nějakou diagnózu máte? Moje maminka na to taky právě hodně trpěla a zjistili jí chronickou žilní nedostatečnost. A žádné babské rady jí na to nikdy nepomohly. Dodržuje nějaká režimová opatření jako cvičení a tak a k tomu jí pravidelně píše nějaké léky, teď má tuším Detralex a prý je to lepší. Tak já bych na vašem místě tedy radši nejdřív navštívila doktora, ať víte, na čem jste.

Olbranova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.19 13:45

Já jsem právě u lékaře byla a ne u jednoho, ale prášky prostě někdy nepomáhají… koupila jsem si tento zdravotnický laser shop.nuovotherapy.cz/laserovy-pristroj-nuovo-red, díky kterému je to mnohem lepší.

lenskaolejskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.19 09:33

Holky prosím poradíte nějaký slušný relax, přemýšlela jsem už o masáži. Ale trochu se stydím.

Dagmarkrsová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.19 01:08

Vyzkoušela jsme různé masáže, ale v tvém případě bych Ti doporučila masáž Wellsystem, je to masážní vana, masáž probíhá přes gumovou plachtu na které ležíš. Slyšíš šplouchání vody, ale nemusíš se vyslíkat a jseš tam sama. Skvělá masáž a navíc i velice příjemná.

lenskaolejskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.19 18:48

Kde to dělají? Platí se za to hodně?

Dagmarkrsová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.19 12:33

Není to likvidačně drahé, platím za 20 minut 250 korun, podívejte se na acareclinic.cz

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.19 23:02

Od té doby co chodím na lymfatické masáže, tak otoky zmizely. Jediné co mě štve, že jsem to neřešila dříve.

Martulinaa112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.19 15:39

A jak taková masáž probíhá?

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.19 17:59
Martulinaa112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.19 09:18

Tak to je potom příjemné, nebolí to. Chápu to dobře?

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.19 20:36

Ne nebolí, je to příjemné ošetření, které má viditelné výsledky.

Martulinaa112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.19 17:28

A to se masíruje ručně?

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.19 20:16

Po konzultaci vyberete nejlepší způsob http://www.amarylliscentrum.cz/…/otoky-nohou

Renatavitkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.20 09:11

Jak léčíte oteklé nohy? Mám je často nahoře, ale moc mi to nepomáhá….

Aniccccka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.20 10:50

Mě manžel koupil na Vánoce přístroj drainastim pro, který mechanicky uvolňuje svaly, a také zlepšuje krevní oběh. Od té doby mám nohy daleko lepší. Podívejte se na stránky drainastim. cz, kde to objednával.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek