Bydlení v Praze prodej bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanksaodstrciolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.19 12:18
Bydlení v Praze prodej bytu

Zdravím, holky prosím nemáte některá náhodou zkušenosti s prodejem bytu v Praze? na co bych si měla dát nejvíce pozor?

Reakce:
Varenkalucie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.19 11:59

No určitě se do toho nepouštějte na vlastní pěst, to jsme zkoušela, a pěkně jsem narazila, pak jsem prodej svěřila do realitní kanceláře, a nemusela jsem se o nic starat.

Hanksaodstrciolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.19 15:42

Narazila jste? já myslela, že je to jednoduché, se kterou realitní kanceláří jste tedy pak prodávala?

Varenkalucie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.19 14:16

Nakonec jsem prodávala byt v Praze přes realitní kancelář Edox reality, která se o prodej postará od začátku, až do konce, takže nebudete mít žádné starosti.

Daniela_1203
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.19 13:35
Bydlení

Ahoj, já sice nemám zkušenost s prodejem bytu, ale s pronájmem. V žádném případě se do toho ale nepouštěj sám. My jsme se stěhovali do Prahy vloni, jelikož manžela v práci povýšili a museli jsme se přestěhovat do Prahy. Největší strach jsem měla z toho, aby si syn zvykl v velkém městě. Všechno šlo tak nějak samo. Díky https://www.psn.cz/…ronajem-bytu jsme našli pěkný pronájem bytu, který je blízko manželovi práce a i synovi školy.

Tomassino43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.20 00:50

Zdravím, tak určitě bych si dal pozor, když nekupujte byt nebo dům aby na něj nebyla třeba nějaká exekuce, nebo aby bytem někdo neručil třeba na svoji hypoteku. A určitě si ověřit od koho byt/dům kupujete. Když to teda nekupujte od nějakých ověřených prodejců třeba tyhle https://www.ziprealty.cz prodávají nějaké byty v Praze. Ale většinou to sou byty v novostavbách.

Líčekmatěj
31 příspěvků 15.7.20 08:17

Vždycky je lepší tohle přenechat realitce, ta se postará o všechno. Bratr s jednou prodával a bylo to dost rychlý a pro něj bez práce. Ale i tak když ceny za nemovitosti neklesají https://www.idnes.cz/…onomika_mato tak není kam spěchat, pokud tedy peníze na něco akutně nepotřebujete.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 17:26

Já jsem chtěl jako malé dítě hrozně moc jít bydlet do Prahy, ale byl malý háček v tom, že jsem na to absolutně neměl peníze a nebyl kdo by mi mohl pomoct. Tak jsem se rozhodl jít do ubytovny , kde jsem žil nějakou dobu. Nyní bydlím ve svém vlastním bytě a je to určitě zajímavá cesta k vyprávění na nejedno pivo :)

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.20 22:03

Ahoj, jestli ti mohu poradit, jak třeba rychleji prodat svůj byt, tak určitě bych vyzkoušela jít cestou nějaké rozsáhlejší rekonstrukce. My jsme si také nedávno dělali takovou menší rekonstrukci interiéru ještě před tím, než jsme ho prodali a nikdo náš byt předtím nechtěl… Po rekonstrukci bylo x zákazníků a zájemců… Takže to je moje rada :-)

Váš příspěvek