Bydlení v Praze prodej bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanksaodstrciolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.19 12:18
Bydlení v Praze prodej bytu

Zdravím, holky prosím nemáte některá náhodou zkušenosti s prodejem bytu v Praze? na co bych si měla dát nejvíce pozor?

Reakce:
Varenkalucie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.19 11:59

No určitě se do toho nepouštějte na vlastní pěst, to jsme zkoušela, a pěkně jsem narazila, pak jsem prodej svěřila do realitní kanceláře, a nemusela jsem se o nic starat.

Hanksaodstrciolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.19 15:42

Narazila jste? já myslela, že je to jednoduché, se kterou realitní kanceláří jste tedy pak prodávala?

Varenkalucie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.19 14:16

Nakonec jsem prodávala byt v Praze přes realitní kancelář Edox reality, která se o prodej postará od začátku, až do konce, takže nebudete mít žádné starosti.

Daniela_1203
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.19 13:35
Bydlení

Ahoj, já sice nemám zkušenost s prodejem bytu, ale s pronájmem. V žádném případě se do toho ale nepouštěj sám. My jsme se stěhovali do Prahy vloni, jelikož manžela v práci povýšili a museli jsme se přestěhovat do Prahy. Největší strach jsem měla z toho, aby si syn zvykl v velkém městě. Všechno šlo tak nějak samo. Díky https://www.psn.cz/…ronajem-bytu jsme našli pěkný pronájem bytu, který je blízko manželovi práce a i synovi školy.

Tomassino43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.20 00:50

Zdravím, tak určitě bych si dal pozor, když nekupujte byt nebo dům aby na něj nebyla třeba nějaká exekuce, nebo aby bytem někdo neručil třeba na svoji hypoteku. A určitě si ověřit od koho byt/dům kupujete. Když to teda nekupujte od nějakých ověřených prodejců třeba tyhle https://www.ziprealty.cz prodávají nějaké byty v Praze. Ale většinou to sou byty v novostavbách.

Líčekmatěj
31 příspěvků 15.7.20 08:17

Vždycky je lepší tohle přenechat realitce, ta se postará o všechno. Bratr s jednou prodával a bylo to dost rychlý a pro něj bez práce. Ale i tak když ceny za nemovitosti neklesají https://www.idnes.cz/…onomika_mato tak není kam spěchat, pokud tedy peníze na něco akutně nepotřebujete.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 17:26

Já jsem chtěl jako malé dítě hrozně moc jít bydlet do Prahy, ale byl malý háček v tom, že jsem na to absolutně neměl peníze a nebyl kdo by mi mohl pomoct. Tak jsem se rozhodl jít do ubytovny , kde jsem žil nějakou dobu. Nyní bydlím ve svém vlastním bytě a je to určitě zajímavá cesta k vyprávění na nejedno pivo :)

Váš příspěvek